Grotesque

GameboyNES

Pár vtípků sice ušlo ale na můj vkus nuda. Málo krve, skoro žádný gore, nejspíš určeno jen pro 12. letý japonce... 17% ()

Bezda22

Začátek byl slušnej, ale pak se to strhlo v obyčejnou řezničinu, kde jsem postrádal trochu nápadu. Slušná hudba... 35% ()

Najt

Příběhově to je o ničem, takže jedna hvězda za nechutnost, protože nechutné to opravdu je. Čekal jsem ale spíše mučení a nepříjemné pocity ala hostel. Tady to bylo spíš takový bezhlavý a brutální trýznění a blbost. No a konec byl spíš komedie. ()

Homerking

Příběh se točí kolem dvou mladých lidí kteří jsou hned po prvním rande uneseni a zajati sadistickým maniakem. Pokud máte rádi extrémní fyzické násilí a psychický teror pak je tento film určen pro vás, bohužel mimo explicitního násilí toho Grotesque moc nenabídne . ()

Pharlap

Použiju svoje oblíbené slovo.. "pitoreskní".. :-) Protože, tohle horror byl, o tom neni zadna diskuse.. nicmene.. takhle zvlastne.. jakoby usmevne.. a pritom hruzne natoceny hororac, jsem delsi dobu nevidel. Jestli nekdo z pritomnych zavzpominal na Saw a Hostel..jste vedle.. tohle sice mozna naznakem nejakou inspiraci ma.. ale jinak si jde naprosto svoji cestou.. ()

Pauliee

Tak toto teda bolo niečo! Čakal som možno všetko , ale určite nie to, že skoro celý film sa bude odohrávať v mučiarni a budú sa mučiť naše dve obete od začiatku do konca. Toto je proste pure torture! A aby toho ešte nebolo málo, tak dokonca to má aj akú takú myšlienku. Je človek ochotný zomrieť pre ženu, ktorú pozná možno jeden deň? Je to skutočne ťažké rozhodnutie keď ste pripútaný na mučiacej doske a viete, že smrť sa blíži. Tento film obsahuje veľmi kruté fyzické a psychické týranie na oboch osobách, sexuálne znásilnenie ženy aj !muža! . A dokonca čo pokladám za veľké plus a čo som ešte nevidel takto kontrastne podané, je to, že náš psychicky narušený perverzák obe obete začal liečiť a povedal im, že budú prepustené. Dal im takú nádej na nový život a viacmenej istotu, že sa to pre nich už skončilo. Opäť mali sny a vyzerali celkom šťastný keď boli spolu. Ale príde ďalšie ráno a opäť sa budia na mučiacej doske... Gore efekty niesú nič extra, ale sú na celkom slušnej úrovni. Aj to ma potešilo, že nie všetko ide na kameru. Ale nakoniec niečo mi v tom filme chýbalo. Skúšal som sa zamýšľať nad tým čo to asi mohlo byť a napadlo ma len to, že mohol ich mučiť trošku viac. Spraví jednu masakrálnu vec a potom dlho čakáme na ďalšiu. Malo to ísť do väčších extrémov a bolo by to aj za plný počet. Ale inak odporúčam len pre exploitation, torture porn fanúšikov. Normálny ľudia by to asi ťažko vydýchavali. ()

FortKnox odpad!

Nechutné, jak tohle mohl někdo natočit. Tohle není film, jen čisté brutální násilí, nedoporučuji se na to dívat. ()

Pochtli

Snaha o šokování tu byla, ale žádná větší rafinovanost, "jen" tu bodnout, tu říznout. A ten konec před pomníčkem? Řezal jsem se smíchy, jinak to nešlo:oD ()

mchlumak

"Miluješ mě tak, že bys pro mě umřel?" Hodnocení je velmi přibližné, resp. přiblížil bych ho k nepřímé metodě měření fyzikálních veličin. Otázka totiž je, co na filmu hodnotit? Je to prostě maso(ne toho typu jako Forte). A ten konec! ()

Sedliak

Nepríjemný film. Niektoré scény pre mňa nestráviteľné. V podstate žiadny dej, žiadna hĺbka. Hodinka hnusného zbytočného mučenia. Človek musí byť tak trochu úchyl, aby si Gurotesuku užil. Každopádne niekde v polovici filmu prichádza veľmi zaujímavé intermezzo. Ku koncu som už bol tak otupený násilím, že mi to prišlo až mierne groteskné, čo bol zrejme aj úmysel tvorcov. Odporúčam pustiť na rodinnej oslave. ()

Olafson

Nejvíc mě asi fascinuje, kolik lidí tento film pro ryze okrajové diváky vidělo a zde hodnotilo (přičemž v rámci žánru relativně příznivě). Pokud by film nenatočili Japonci, vyzněl by úplně hloupě, takhle se bohužel obávám, že se vše mohlo klidně stát, tedy až na to závěrečné extempore s useknutou hlavou. ()

Papercut

Perverznost největšího kalibru. Film, kterej se snaží bejt něco víc než jen torture hororem, avšak bez výsledku. 1* je za tu krásnou kousající hlavu na konci filmu - ta nemá chybu. ()