Grotesque

djbarrel

Nemám nic proti japonské tvorbě, nemám nic proti bizarním filmům, vlastně je mám rád, mučení, gore atd. Ve svý podstatě to mělo všechno a přesto mě to zklamalo. Film se prezentuje jako brutální, nechutný a perverzní. Pro běžného diváka možná, ale tenhle film je určen nám co ujíždíme na perverzní brutalitě. Jenže ve filmu chybí detaily, není nic vidět, vše je moc jako a rozhodně šampón vylitý na břicho nahý japonky nebo uřezávání gumových prstů není moc takové jak by to chtělo být. Myslím, že film je fajn, teda samo pokud nebudeme brát v potaz bezduchý děj, ale chybí ta realističnost a naturalita. Možná něco jako Grotesque Uncensored by zabralo, takhle slabota. 35 % ()

kenny79

Je libo pár prstíčků ?? nebo raději celou paži ??? I takto by se dala hodnotit tahle japonská řezničina. Myslím si, že snesu hodně a hodně jsem toho už v hororech viděl, ale tady jsou některé záběry opravdu nechutné. ()

honzic

Zajímavý nápad a naturalistické ztvárnění ještě na horor nestačí, jde zde spíše o zhnusení a extrémní řežbu těl než o horor. Herecké a režijní ztvárnění totiž nedává žádný pocit strachu, vše je jasné od začátku, takže jde jen o to, kdy to skončí. Moc škoda, lépe ztvárněné to mohlo mít úspěch. Hodnocení: 40 % ()

Kenshin

V rámci žánru je to patrně skvělé. Film je buď na odpad! a nebo na 5*, podle vkusu. Můj šálek kávy to sice není, ale rozhodně na to jen tak nezapomenu. (Subjektivních 6/10 - objektivně to snad ani nejde hodnotit...) ()

Exanimus

73 minut fyzického a psychického týrání..Šílený doktor, který bez slitování, zkouší mladý pár lidí a jejich city, které k sobě cítí. Ke konci jsem čekal happyend kdy některá z mučených postav unikne nebo dokonce doktora zabije, ale mýlil jsem se.. Opravdu zajímavý snímek, který v sobě nese myšlenku co všechno dokážete vydržet pro lásku k druhému.. ()

jack_scott

Hodně extrém,ale čekal jsem to daleko horší...ne teda,že bych z toho měl dobrej pocit :-) Ale není to prostě,co jsem čekal. ***. ()

Ltblue

Celý priebeh filmu blbý.Scénar blbý.Ale ked prišlo na rad mučenie,prstovanie,rezanie,pílenie,cvakanie,vypichávanie tak to bolo super.Presne sú toto spôsoby Japánskich horor.Gore ()

CrazymanM

Tak to teda byla pěkná úchylárna,fujtajbl!Horory mám rád,ale takovéhle kousky teda nemusím.Dějově debilní,přehnaný a to mučení,nic pro mě,už nikdy bych se na to nedíval!!!Nedávno jsem viděl Tortured,tam byl aspoň nějakej příběh,oproti tomuhle tomu!!! ()

muti

herecke vykony neboli vobec zle vzhladom na zaner. najviac ma udivovali tie biele veci co hlavnemu trpitelovi vytekali z ust pri kazdej prilezitosti. btw nemyslim ze by strata criev mala za nasledok skoru smrt, ved nie su zivotne dolezitym organom... ci? uznavam ale, ze divoke sceny pred koncom boli riadne uletene a nehodili sa ()

Lukinek.cz

Tak tohle je síla. Uplně mě to přilepilo k židli. Já mám rád brutální horory ,ale todle bylo i na mě moc . Chvílema jsem se musel i otáčet ,abych neviděl ty prasárny ,kterých je ve filmu spousta. Děj je jednoduchý : mladý pár je unesem šíleným maniakem ,který je mučí ,mučí a zase mučí. No,pokud bych měl hodnotit brutalitu ,tak dám 120%.Ale celkový dojem z filmu je smíšený, dávám 70 % :) ()

elanista1

Odporna samoucelna svinacina, ktora sa vyziva vo fyzickom, psychickom a sexualnom muceni toho najhrubsieho zrna, snaha o nejake filozoficke myslienky tu je, ale vsetko je to na stvrtej kolaji. Je sice pekne od tvorcov, ze divakovi neukazuje priamo tie najzvrhlejsie praktiky /a niekedy aj hej. penis fuj../, ale to nic nemeni na tom, ze reziser tohto niecoho by mal dostat dozivotny zakaz cinnosti. Som si myslel ze po psychopatickom doktorovi z Ludskej stonozky uz nemoze prist horsi.. a evidentne som sa mylil. Ja osobne si uz neviem predstavit zvratenejsi film, da sa sice ist este do vacsieho extremu, a to tak ze divakovi sa ukaze priamy pohlad, napr. ako niekto klincuje druhemu varlata, alebo odrezuje penis, ale to by uz fakt nebolo pre mna. Tento film je ASI najkrajnejsia hranica pred ktoru som ochotny zajst.. ()

moviefan4

Toto je to čo som potreboval. Horor ktorý ma vyšokuje, vrcholne znechutí a aj cez to všetko si ho oblúbim. Film bol po dejovej stránke slabý ale nemá zmysel dej hodnotiť, lebo film bol zameraný na šokovanie a znechutenie. Film divákov znechucoval mučením mladého páru. Mučenie bolo fakt nechutné a perverzné. Ale aj tak bol najhnusnejší ten "doktor" ktorý si to všetko užíval. Herci boli super. Hlavne ten "doktor". Som rád že som po dosť dlhej dobe našiel film ktorý dokázal to čo mnohé nie. 4* dávam preto že na môj naj horor Kanibali to nemalo. Ale aj tak super hororček na nedelu večer. ()

Bossi123

Musím říct, že i přestože jsem na internetu četl více článků, ve kterých se psalo o brutálnosti tohoto snímku, nemohl jsem odolat a na tento počin jsem se podíval. Tento snímek je vyobrazením toho nejbrutálnějšího, co jsem kdy viděl a co jsem si kdy dokázal představit. Japonci prostě umí, jinak to asi lépe popsat nedokážu. Začátek tomu sice moc nenapovídá, protože je laděn poněkud do romantična, ale to, co přijde později, jen tak někde neuvidíte. Také nelze nezmínit sexuální téma, musím podotknout, že během tohoto filmu divák je sice plně soustředěn na brutálnosti, ale nemusí si vždy uvědomit, že i tato rovina se zde vyskytuje a je velmi silná. Hodně silné téma je i co jsme schopni/ochotni vydržet pro svou pravou lásku. Dalším jasným motivem je doktor Mengele, který během 2. sv. války prováděl spoustu podobných experimentů. Problém je, že toto téma zpracovává více režisérů, takže to není nic originálního. Celkem tento film hodnotím jako skvělou podívanou, protože mám rád filmy, kde se režisér nemusí moc snažit a film je zároveň dílo, o kterém se na veřejnosti mluví a diskutuje se jeho status. ()

veverysiak

Uniká mi zmysel produkovania takýchto zlátanín, v podstate v nich nie je nič dopracované, ani po stránke napätia, ani efektov, pár lietajúcich orgánov, vedro krvi a zahalený petting ešte zo žiadneho kúska neurobilo horor, prípadne porno, jedinú polhviezdu, aj to so sebazaprením, dávam kvôli vizuálnemu výberu hlavného mordoša, a propos - ktovie, čo by na toto asi tak povedal majiteľ Makity, fasa reklama, ja na jeho mieste by som svojimi produktami vlastnoručne porozdeľoval autorov tejto kraviny na tisíce kúskov, takže 10%. ()