S Italem v kuchyni

(pořad)
  • Slovensko S Talianom v kuchyni

Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření! (TV Prima)

Tucqa

Vařit umí, koukat se na něj dá, jeho přízvuk je roztomilý, přinutí mě občas vyzkoušet nějaký z receptů, takový sympaťák... Nemusím ho ale pravidelně sledovat... ()

gjjm

Z televizních kuchařů je Ridi s nádhernou italskou výslovností a zajímavými recepty asi nejsympatičtější a jeho jídla nejzajímavější. Na druhou stranu, je to dost jednotvárné a pro mne jako býložravce nepoužitelné, protože Ridi cpe ančovičky fakt do všeho. E vlaši ořeki! ()

alyssa18

Ať už tenhle pořad kvality (co se filmu jako umění týče) má, nebo nemá, faktem je, že mě vážně inspiroval a konečně dokopal k vaření. Manu je sympatický chlapík, příprava jídel vypadá v jeho podání neskutečně jednoduše a člověka to fakt žene do kuchyně, aby si to vyzkoušel taky. (mimochodem, jeho čeština mi vůbec nevadí, ba naopak - přijde mi to celkem milé:-)) ()

shantim

Docela slušná a příjemná kuchařina. Na nic si Emanuel nehraje, vaří civilně a dá se na to koukat a inspirovat se. 65% hvězdiček ()

sskrblik

Hodnotit to co kuchař ukuchtí je dost ošemetné, protože pokaždé to může být něco více nebo méně dobrý. Bonžorno, tak jo, je to zase něco trošku jinýho, ale co víc?! ()

R´Hell

Po několika zhlédnutých dílech přehodnocuji svůj názor ve prospěch Itala. Stále mi pořad přijde poněkud nudný na svou délku, nicméně musím uznat, že jídla jsou výborná, vařená poctivě a z kvalitních surovin. A kuchař Emanuel je sympaťák. Italská kuchyně tu ještě nebyla, ovšem kdyby to bylo trošku svižnější, bylo by to ještě lepší. ()

ganz

show, která se poměrně úspěšně snaží kopírovat styl Jamieho Olivera. V porovnání s ostatními českými výplody, zvláště pak zrůdnosti jako Babica, nebo předešlé pokusy Primy, se jedná o nadstandart. ()

ghatos

Klasický pořad o vaření, co nepřekvapí ani neurazí. Pár receptů s česky mluvícím italem je čistý průměr, jindy je to opravdu extra. 66%. ()

Koryntos

Bez mučení přiznávám, že tohoto pána bych chtěla mít doma. Vařit umí, krásně o jídle vyprávět umí a je gentleman. Přímo pastva pro oči i pro uši, takový chuťově vizuální orgazmus. ()

Ev.D.

2** protože italská kuchyně je skvělá a proto že když byl P. Brosnan v Praze tak zavítal právě do jeho restaurace :D ()

Autogram

Fanúšikom TV-varenia nie som, ale pri prepínaní programov mi stačila jedna minúta, aby som tohto kuchára dopozeral do konca a ešte si ho pozrel aj druhý krát. Vystupovanie má príjemné, nenásilné, netvári sa ako majster sveta, talčeština je osviežujúca a hostia sa do ničoho nepletú, len prehodia pár slov a potichu vedľa konzumujú. A to hlavné, jedlá sú už na pohľad jedlé a pritom nie celkom bežné, kurča v porceláne, minestrone, boloňské lasagne, kto by si nedal... ()