Legenda o Tarzanovi

• USA The Legend of Tarzan (více)

Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest. (Freeman Ent.)

bagas

Kdo nečetl Tarzan a poklad Oparu ten neví nic :-D .za mě spokojenost a radost že se konečně Tarzan taky posunul o kousek dál :-D ()

PsenickaR

65% Solidní průměr a oddechovka. Jako velké plus beru děj, který se odehrává už u dávno dospělého Tarzana. Samozřejmě flashbacky do původu Tarzana zde jsou, ale ne v takovém množství, takže vlastně sledujeme film o tarzanovi, který se díky tomu liší od toho co známe a čekáme. Jen, je škoda, že Alexander je sice svalovec, ale trochu prkenný herec...A i Waltz jako záporák je sice slizoun, ale vůbec mu nevěřím, že by se mohl utkat s Tarzanem, byť má svoje kouzelné korále....Celkově ale svižné a neokoukané, takže spokojenost. ()

JerryPilsen

Přes několik žánrových nesmyslů se děj dobře odvine a nenudí.Logické nedostatky vylepšuje akční kamera,zéjména ve scénách v pralese.Konec z Avatara je spíše k smíchu. ()

Montmorency

Opice, džungle, Tarzan, Jane......a víc nic. Být chlap tak dám asi 3 za Margot, ale Skarsgard vypadá jak gay a tak aspoň 1 za Waltze (a opičky a všechny roztomilé zvířátka v Kongu) ()

honza.kuzel

Příroda hezká, CGI mocné (ikdyž někdy ne dost), herecké obsazení dobré (především Waltz, Jackson ujde, Skarsgård mě moc nechytl), ale zápletka a především její vyvrcholení dost umělé (zase tak moc se pomstít asi nechtěl). ()

koukalek

Co očekávat od Tarzana? Dobrodružství,akci a podívanou... To se mi splnilo. Měním hodnocení na 5, aby to zvedlo nezasloužený průměr... ()

BigJohn02

Vcelku zajímavý jiný pohled na Tarzana, i když... Skarsgård je prostě divnej, když nechlastá krev. Margot krásná jako vždy, ale zvířátka měl lepší novej Mauglí. ()

BStone

Skarsgård jako Tarzan typově přesný, Margot jako Jane úchvatně krásná, Waltz jako padouch přiměřeně odpudivý... Stačí hvězdné obsazení na dobrý film? Evidentně nestačí. Několikrát jsem se v průběhu sledování tohoto paskvilu ptal sám sebe "co to kurva je?" Odpovím si také sám. Epická megasračka zabalená do digitální hrůzy s dialogy s jiné planety. Jackson jako klaďas pouze trapný. Tarzan mluví se zvířaty poprvé - Jackson čumí jako sůva z nudlí. Tarzan mluví se zvířaty podruhé - Jackson čumí jako tele na vrata... Tarzan bojuje s opičákem, Tarzan mlátí desítky vojáků... Oproti mimořádně povedené Knize džunglí je toto pouze mozkový výplach spolu s těžkým průjmem. Moc si přeju vidět Margot Robbie v nějaké dobré roli. 15% ()

Vaclav.Krali

Tak tohle se nepovedlo ani náhodou. Nic proti přírodě, která je fajn a je jí hodně a už vůbec nic proti gorilám, protože i ty jsou OK, ač jich je žalostně málo. Čekal sem alespon trochu toho okouzlení a úžasu co jsem prožíval u Tarzana z roku 1984 s Ch.Lambertem. Bohužel nic. Tarzan je nemastnej-neslanej a že vyrůstal mezi opicema sem mu nevěřil ani v jedinej moment. Ani to skákání po liánách,... to bylo i na mě moc. Celá ta uměle vytvořená zápletka je podivná a zbytečná stejně jako rádoby romantické chvilky Tarzana a jeho vyvolené. Do pralesa za Tarzanem a jeho dětstvím mezi gorilama se vrací film jen ve Flaschbacích velmi sporadicky a rozhodně to neuspokojí zvědavost. Díky bohu za S.L.Jacksona, kterej byl alespoň trochu koukatelnej a vtipnej.Ikdyž taky nepředvedl buh ví co. Jak sem se na Tarzana těšil, tohle bylo veliké zklamání a především extra nuda tohoto roku. ()

Vojta_k_

Tento film byl pro mě velkým zklamáním. Hlavně co se týče hereckého výkonu Christophera Waltze od kterého jsem po tak skvělých výkonech ve filmech Hanebný pancharti a Nespoutaný Django čekal něco víc. Krátké a nepříliš dotažené dialogy mě nikterak nenadchly... ()

Oxytocin

Váhám mezi odpadem a jednou hvězdou. Kokotina, nuda a to skákání na liánech jako perlička (hlavně tuctově a dětinsky skákající na vlak je vrcholem). Tahle sračka nesahá ani po kotníky po úžasném Tarzanovi s Ch.Lambertem. ()

Welington

Netuším, proč se tahle zbytečnost o Tarzanovi vůbec dělala. Snad jestli si tvůrci chtěli něco dokázat, nebo si potřebovali protáhnout vazy před nadcházejícím projektem, to netuším, ale byla to katastrofa. Herecké obsazení mi sedlo tak napůl a atmosféra byla opravdu prapodivně špatně dýchatelná a můj celkový dojem byl velice špatný. S každou přibývající vteřinou jsem od samého začátku nemohl uvěřit, kudy se snímek ubírá a jak pomalinku couvá, aniž by si všiml, že poráží kvalitu, kterou se snažil honosit. ()

Adam1408

Pred zhliadnutím som bol pomerne skeptický a nerobil som si nádeje. A to je asi dobre, lebo som zostal milo prekvapený. Naozaj dobrý výpravný film so skvelým hereckým obsadením a hudbou, jedine triky boli na nižšej úrovni. ()

Tempter

No tak já fakt nevím. Taková bezbolestně koukatelná blbost to byla. A stejně to bylo zřejmě poprvé a naposled, co Afričani vyhráli. A když vezmu fakt, jak to tam dnes vypadá, stejně to bylo vítězství pyrrhovo. A tu muziku fakt nedělal Zimmer, fakt ne? ()

yloveiou

Mně se to prostě líbilo, určitě by se dalo udělat víc, ale už jsem si zvykla, že mistrně napsané knihy a úchvatný příběh na papíře nedokáže nikdo přenést slušně na plátno. Tarzan je moje srdcovka a tady filmu hodně napomohla moderní technika, protože většina těch paskvilů, co jsem o Trazanovi viděla byl děs. Kdo chce opravdový příběh Tarzana, tak si přečtěte knihy(je jich 26), myslím, že mě ovlivnily na celý život v přístupu ke spoustě věcem, i když je to jen příběh, ale o to jde ne? ()

Marlowe

Hrozná škoda, že se film vzdal toho nejatraktivnějšího na příběhu o Tarzanovi, souznění a výrůstaní ve zvířecím komunitě. Z Tarzana se tak stal další Marvellovský hrdina, co skočí na lián a pomocí skoků z lianů na lián by dokázal obskákat celou planetu. Někdy ta hra na efekt byla za hranou intelegince odpadkovýho koše a Alexander Skarsgard je víc modýlek než herec, naštěstí je tady jako zaporák Christoph Waltz, tak po herecké stránce alespoň v nějaké postavě je kvalitě dostáno. Margot a Samuel doplatili na demenci svých postav. ()

Margot Robbie bude bruslit

24.01.2015

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

22.08.2014

8 filmů, 7,7 miliardy dolarů. Potterovská filmová sága sice skončila před třemi lety, její odkaz ale jen tak nevybledne. A studio Warner. Bros. si toho je dobře vědomo, pročež před nedávnem oznámilo… (více)

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

15.11.2013

Klasika Rudyarda Kiplinga, jejímž základem jsou příběhy o vlky (a medvědem a panterem) vychovaném divokém chlapci Mauglím, už byla zfilmovaná mnohokrát – nejslavnější adaptací je zřejmě animovaná… (více)