Azuriitko

Páčil sa mi nápad, efekty, hroziace nebezpečenstvo na každom kroku, ale ten príbeh bol neuveritľnou slabinou. Film akoby len na efekty, a príbeh bol len nutným doplnkom k záberom. V prvom rade hlavný nezmysel dostať sa pri lietajúcich strojoch na otvorený priestor. A potom ten záver... Asi 15 minút do konca som stále pozeral čas, že ešte to nejako musí pokračovať, že nemôže to tak rýchlo skončiť, a ono to tak rýchlo skončilo, ale pre mňa to koniec nemalo. Nejaké trochu väčšie uvedenie do príbehu komixoidnými obrázkami na úplnom konci ma ani trochu neuspokojilo. Pre mňa je to proste film bez konca. Peniaze sa minuli na efekty asi tak rýchlo, že na príbeh a dlhšiu metráž nič neostalo. ()

thomas7

Nepoviem, že je to niečo dokonalého, čo čaká na oscara. Ale za tie peniaze, je to viacmenej než slušný film, vedel by som zodpovedať x - filmov, ktoré majú vyššie hodnotenie a je to čistý odpad. Tento tip filmov môžem. Nízkorozpočtový, žiadne hviezdne mená, slušný scenár a koniec, po ktorom by si tento film mohol vziať niekto väčší a spraviť z neho letnú pecku. Howgh! ()

MaxDamage1

Na tento film bohatě vystačilo 6 herců a nebyl zas tak špatný. Některé filmy v této kategorii žánru bych hodnotil mnohem hůř. Za shlédnutí to rozhodně stojí a fanouškům Sci-fi tehle snímek doporučuji,rozhodně si tím nepokazí zbytek dne!! :-) ()

Annette312

Jediné pozoruhodné je, že narozdíl od ostatních podobných filmů, v tomto lidstvo nevyhrálo nad mimozemšťany a musím uznat, že efekty byly taky dobré...ale jinak je to jen další typická americká blbost... žádná logika, žádné vysvětlení, klišé... ()

swater137

Skyline není dokument o české hudební skupině, ale trikama nacpaný béčko o ataku mimozemšťanů na LA. Scénář, herecké výkony, konec, dialogy to vše stojí za prd. Jsou tam jak chobotničky z Metrixu tak slídící chapadla z Války světů. Dozvíte se ale, že i po třech dnech invaze bude v LA šlapat klimoška (alespoň na střechách se točí) jde plyn (vybuchuje i když přijdete o stěny) zato voda nikde a záchod začína smrdět. Sluneční brýle a prostěradla prostě dojdou a z Džereda se stane šered a pak je konec. ()

pekos

Jednoduchý dej, boj o prežitie. Čo asi iné je možné očakávať od boja s mimozemšťanmi, ktorí nás chcú vyhladiť z povrchu Zeme? Zaujímaví a dobre hrajúci herci, snaha scenáristu vytvoriť sled logických udalostí, veľmi slušný hollywoodsky vizuál, neustály strach o život hlavných hrdinov, ktorí musia čeliť niečomu, čomu nerozumejú a čo ich chce zlikvidovať. Čo môže byť na takomto jednoduchom príbehu zlé? V rámci kategórie sci-fi veľmi dobre natočený film, ktorý nemám problém vidieť i viackrát. ()

Frimo

Film ma síce nejak extra nenadchol, no musím priznať, že som si ho celkom s chuťou pozrel. Má to dej, má to spád, jednoducho klasický americký scifi akčňák. ()

nihiliste

Jak už tu bylo několikrát řečeno, film je něco mezi Dnem nezávislosti a Válkou světů a mne vůbec neurazil, ba naopak. Je to sci-fi, jak se patří a bratři Strauseovi dokázali i s nízkým rozpočtem natočit snímek, který milovníky sci-fi žánru určitě potěší. Jasně, herecké výkony hlavních postav nejsou nikterak výborné, jejich přemýšlení odpovídá dětskému mozku, ale všechno nahradí výborné efekty a veliké plus dávám za příběh odehrávající se ve dne, což u tohoto žánru moc časté není. 80% ()

LarisaDavid

Zaujímaví mimozemšťania, ale napätie minimálne, ale napriek tomu som sa nevedela od toho odtrhnúť (no...ako kedy...), pretože som stále čakala na moment, kedy zistia ich slabinu (spoiler: nedočkala som sa)... Koniec ma však prekvapil, nečakala som ho, ale napočudovanie som príliš neplakala, aj napriek tomu, že sa rozrevem pri každej dojemnej scéne. Vizualizácia mimozemšťanov fajn, dej priemerný, koniec prekvapivý...tri hviezdičky. ()

r6AndrEw

Myslím, že všechno již bylo řečeno. Viděl jsem hodně špatných filmů a tenhle patří do kategorie "nestojí za shlédnutí ani z nudy". Lituju času stráveného koukáním na to. ()

vonverny

Čím déle zde sleduji hodnocení filmů, tím více pochybuji o příčetnosti některých "art" odborníků zde na ČSFD. Tento nadprůměrný na nic si hrající Sci fi film, zde má pouhých 46%, ale tupá uchylárna jako je třeba Jeníček a Mařenka - lovci čarodějnic, má 67%...... Ti co dali jednu hvězdičku... nechápu vás......proč vůbec na tak "nízkou" sci fi zábavu tedy koukáte? Sežeňte si tedy S.T.A.L.K.E.R a u něj se intelektuálně ukojte. Pro fanoušky "hemzáckých filmů" je tento film pohodovým snímkem. Na nicotný rozpočet pěkný triky, atmosféra..... Rozhodně se nenechte odradit špatným hodnocením. Minimálně 60% si zaslouží. ()

ragnar1

Jeden z mnoha dalších snímků, kde můžeme vidět, jak by mohla vypadat mimozemská invaze. Ke kladům filmu určitě patří áčkové záběry akčních scén a uvěřitelná atmosféra. Rovněž zhruba dvě třetiny filmu byly zajímavé i z hlediska příběhové, ale co se týká poslední třetiny, tak tam by stoprocentně prospělo lepší příběhové rozuzlení. Ale celkově tento počin je taková zlatá střední cesta... ()

megacik odpad!

Chlap, čo vyzerá ako keby mal oblečené montérky priletí z letiska sa odvezie so svojou priateľkou v rolls royce do bytu v paneláku kde bývajú. Takto to začína a takéto hlúposti sprevádzajú celý tento film. Strata času. ()

bizon.99

Vzhledem k rozpočtu se nedá s hodnocením klesnout pod tři hvězdy.Dialogy a scénář jsou sice debilní,ale díky akci se nenudíte a s mírným pousmání se dokoukáte konce.50%.V žebříčku návštěvnosti obsadil při premiéře slušné 4.místo s výdělkem $11,692,415 a film byl tak v podstatě zaplacen. ()

milaninoo

Jak koukam na to ubohé hodnocení tak přemyšlím na čem někteří uživatele jedou! Za mně film s tak nízkým rozpočtem SUPER PILA! ()

Dalajlada

No, nebýt mizerného scénáře, tak by to bylo o dost lepší. Ufounci vypadají dobře, efekty nejsou k zahození a konec byl taktéž obstojný. Škoda jen zbytečného, nicneříkajícího začátku a toho, že to bylo kapánek zmatené. ()