Dobré ráno

(pořad)
Rodinný / Publicistický / Talk-show
Česko, 1998, 145 min

Režie:

Ján Novák

Kamera:

Tomáš Hanzel

Účinkují:

Petr Hradil (moderátor), Eduard Hrubeš (moderátor), Petra Polzerová (moderátor), Martin Sláma (moderátor), Jiří Rejman (moderátor) (více)

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. (oficiální text distributora)

HiddenDragon odpad!

"Vstavani" s Ceskou televizi me nikdy netahlo. Vzdycky jsem si radsi na par minut poustel Novu a byl jsem zvedav, zda se neco zmenilo... Nezmenilo. A zacinam mit pocit ze CT trenuje sve rezisery v Sev. Koreji. To, co se mi libi u "Udalosti", cili jakasi konzervativnost a serioznost, tedy neco co pozaduji po hlavnim zpdavodajstvi, to oni aplikuji nyni (leden 2014) zrejme vsude. A tak jsem pri deseti minutach s "Dobrym ranem" mel pocit jak kdyby mi bylo osmdesat a chteli me zatlouct do rakve, misto aby me "budili". Naprosto nesympaticka a nesouroda moder. dvojice - vousaty trpaslik s hlasem eunucha a platinova blondyna, ktera asi utekla z Roxette... Byli tam predchozi den a musel jsem je snaset znovu. Cely styl poradu nezazivny, bezpohlavni a nudny vcetne hostu. Vcera tam pustili nekolikaminutovou navodovou reportaz s nejakym ospalym strécem jak se udi maso...jsem si rikal, asi se mi neco zda?!...a dneska tam byla pro zmenu nejaka "alternativni" pseudoindicka pipka, ktera zachranuje zatoulane neprizpusobive kocicky. Uz jsem doufal, ze aspon predvede nejake wu-shu kung-fu v tom vychodnim oblecku a najednou na me vybafla jakasi cerna mamba s ukazovatkem, ktera mi zrejme rikala, jake je pocasi, nebot mela za sebou mapu. Ne, to uz jsem fakt nevnimal a s poslednim unavenym zmacknutim "off" si sel zase lehnout. Jak nemam Novu rad, tak jejich ranni show se da aspon sledovat bez ujmy na zdravi. A Ceska televize si kope hrob. Nevim jestli to vedi, ale v 21. stol. se porady delaji zabavne. Ne jako bych koukal na desatou variantu "zprav", navic s nemoznym obsahem. Zajimavy ze to maji furt stejne blby. Nejaky pruzkum si nedelaji? Nesnesl jsem na "Dobre rano" koukat ani na stredni a to uz je dobrych deset patnact let. A nic se nezmenilo. Doufam ze tam rikaji treba i dopravni zpravodajstvi, ale divat se mi uz na tenhle porad nechce. Dobrou noc! ()

Paity

Ničím nepřekvapující ranní televizní show, bez kterého se ale zcela jistě obejdete, tudíž si klidně pusťte ruličku papíru z okna a bude to větší zábava. ()

DocBrown

Prilis nechapu, komu ma byt porad urcen, byva to smes z 90% nezajimavych temat az vylozene kravin. Jen vareni je obcas, ale opravdu obcas zajimave, opakujici se kuchari nejsou zrovna zadni experti, ale obcas se objevi nejaky host. Proti studiu 6 nema sanci. ()

arcticsky

Dlouholetý ranní pořad ČT, který mne ovšem s přibývajícími léty více a více nudí a znovuuspává. A to i když je to kulisa k jiné činnosti. Asi by se mělo uvažovat o změně formátu.... ()

Chudobka

Na Dobré ráno se dívám už řadu let a nejlíp se mi vstává s Brňáky - Ondrou a Soňou. Někdy jsou tam zajímavá témata, hosté, dobré kapely,...Nesrovnatelně lepší moderátoři než ve Snídani s Novou. ()

kubilov

Téměř každá větší televize má ranní program, proč jen ty naše musí mít takovou nezáživnou nudu plnou naprosto debilních keců? ()

petan416

Jako kulisa ke vstávání poslouží dobře. V poslední době určitě lepší než konkurenční pořad na Nově, ale celková úroveň nic moc. Něco mezi 20-30%. ()

blezg

Tak mi to zrušili... Vlastně přesunuli na odpoledne. To je nápad vysílat dobré ráno odpoledne, a zrovna, když jsem tomu přišel na chuť. A moji matku byste slyšet nechtěli, to by byl propípaný srdcervoucí projev :) ()

DAJAAAA

O něco lepší než snidaně s nohou,asi diky tomu že se tam vaři,maji tam pěknějši buchty a neni tam stupidni reklama ()

oskiii

Dobré ráno z Ostravy, k tomu snídaně…takový klasický a příjemný začátek dne. Některá témata výborná, jiná slabší. Ale to u takových pořadů bývá. Radek Erben s Petrou Češkovou jsou fajn dvojka, k nim Radim Svačina nebo David Valíček u sporáku a není co řešit. Jako Ostravák, nemůžu pro “ostravskou” část jinak :) ()

ra0474401

Zy ticha a tmy se líp spí, blbové a blbky mě vždycky suvereně zvednou ze židle - tedy ráno je to lepší než kafe. Proto ta jedna hvězdička. Odpad na patnáctou bohužel nejde dát a tímto pořadem v mých očích klesla ČT1 ještě níž. ()