Reklama

Reklama

Pod kupolí

(seriál)
Trailer 4
Mysteriózní / Drama / Sci-Fi / Horor
USA, (2013–2015), 27 h 57 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Brian K. Vaughan

Předloha:

Stephen King (kniha)

Hrají:

Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Alexander Koch, Dean Norris, Mackenzie Lintz, Colin Ford, Eddie Cahill, Nicholas Strong, Aisha Hinds, Natalie Martinez (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(39)

Obsahy(1)

Na americké městečko Chester's Mill se jednoho dne snese obří průhledná, ale zvukotěsná a nezničitelná kupole, která městečko odřízne od ostatního světa. Místní obyvatelé tak jsou odkázáni pouze sami na sebe a pomoc okolního světa nelze očekávat. Odkud se kupole vzala a proč tu je? Stojí za tím síly z vesmíru nebo jde o tajnou akci armády? (TV Nova)

(více)

Diskuze

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

KevSpa

To je sice pravda, ale jsou taky lidi, kteří knihu četli a dokážou se od toho oprostit, a stejně se jim to nelíbí ;)

mArtinko5MB

mArtinko5MB (hodnocení, recenze)

Je pravda, že prvé dve časti ma chytili, no posledné ma nejak dosť nudia. Začína to byť obyčajný tuctový seriál s prvkami akčnosti. BOOM-effect opadol ...

iamek

iamek (hodnocení, recenze)

Konecne serial, kde mi jsou sympaticke snad vsechny postavy a KONECNE americky serial, kde nehraje nejaky maly harant. Jupi !

na příspěvěk reagoval maddy

ElBadelin

ElBadelin (hodnocení, recenze)

Nečetl jsem knihu a ted jsem dokoukal 5. díl. Snad ješte nikdy jsem nevidel serial(film), kde by se lidi chovali tak nesmyslne, opravdu obcas skripu zubama. Ale co, jinak je to docela zabavny.

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Allien.9

Jsou lidé, kteří dokáží odlišovat knihu a filmové či seriálové adaptace a jsou lidé, kteří to nedokáží. Jsou lidé, kteří se dokáží povznést nad svá jasně daná očekávání a jsou lidé, kteří to nedokáží. :-)

na příspěvěk reagoval Maerlyn0, Allien.9

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Já jsem teda knihu taky přečetl jedním dechem a jsem Kingův velký fanoušek, ale ten seriál mě těžce přestává bavit :-/

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Pilda17

No, kniha jsem přečetla na jeden nádech (jen ta pointa mě maličko zklamala), z čehož vyplývá, že se mi líbila. U první epizody jsem ale trpěla jako kůň, protože spoustu dobrých scén úplně zlikvidovali, a z postav mi není sympatická ani jedna jediná, což je ten největší průser - proč koukat na něco, kde nikomu nefandím, páč mě všichni točí?

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

phoebess , KevSpa

Jsem se jenom zeptal. Já jsem zatím neviděl ani jeden díl a podívám se, až bude celá série, protože mě nebaví čekat, pokud by seriál byl dobrý, tak se podívám na 5 dílů třeba za sebou .. :) 

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

phoebess

To sice ano, ale plno lidí si neumí udělat vlastní názor, tak se chytají všeho, čeho se chytnou můžou. :D

na příspěvěk reagoval Pilda17

Uživatel lukastol smazal svůj příspěvek.

Chipsonator

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Dadel

No pěkně si prodloužila životnost :D Ale tak v seriálu se na ní hezky kouká takže mi to ani moc nevadí :D

Uživatel lukastol smazal svůj příspěvek.

Uživatel lukastol smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

01.03.2013

Dánský režisér Niels Arden Oplev má bohatou filmografii, ale u nás jej známe zejména díky původní verzi Mužů, kteří nenávidí ženy. A když natočíte film, který mnozí považují za lepší, než je… (více)

Tlusté bestsellery na televizních obrazovkách

Tlusté bestsellery na televizních obrazovkách

04.12.2012

Když máte knižní hit o síle bezmála tisíc stránek, s filmovou adaptací může být problém. Většinou se materiál do jednoho celovečeráku prostě nevejde. A plánovat filmovou sérii, to je velké riziko.… (více)

Reklama

Reklama