Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

PeteBuck

Priemer. Zápletka obohratá a tuctová (zhypnotizovanie nejakého týpka, aby odrovnal niekoho dôležitého) a spracované desaťkrát vtipnejšie v takej Bláznivej strele. Stopáž prepálená, ak by to malo 75 - 80 minút, trochu sa to zrýchlilo, určite by to nebolo na škodu veci. Dobré paródie majú práve toľko minút. Úprimne, chcel som dať 2, ale za Rowana Atkinsona som dal o jednu na viac. Občas bolo tie jeho omyly trochu útrpné sledovať a skôr to bolo trápne než vtipné. Keď už som spomínal Bláznivú strelu, tak keď Nielsen napálil autom do lešenia, z ktorého sa zrýpalo 8 či 10 ľudí, tak to bolo vtipné, ak kvôli jeho neschopnosti odrovnali nejakého agenta, tak som sa chytal za hlavu. Áno, bola to pardódia, ale dosť natiahnutá, občas príliš strelená a dobrých fórov bolo málo. Už chápem, prečo som si z toho takmer nič nepamätal. Nebolo si tam čo pamätať. ()

Nugat

bohovksy jsem se bavila. Zkuste si před tím dát pár minut komediálního seriálu z novy.  Policie Hvar... nekoukatelné... naštěstí mi Atkinson spravil náladu. ()

stepanvaj

Osobně si myslím, že z potencionálu nápadu James Bond aka nešika se dá vyždímat mnohem víc. Navzdory tomu působí Johnny English 2 jako příjemná změna oproti 1. dílu, který byl v mnoha ohledech až nekoukatelně trapný. JE Reborn je zkrátka film u kterého jsem se pobavil v rámci možností, ale další den už jsem nebyl pořádně schopný říct o čem to bylo. Solidní průměr. 6/10 ()

ondysovec

nemám rád titulky, proto jsem nejprve chtěl dat 3-4* ale toho textu tam moc nebylo :D:D a celou dobu jsem se prakticky jen smál, prostě parádní pardoie na Jamese Bonda ... a ta babka co prolínala celym priběhem byla nejlepší !!! ()

Sorna

Do kina jsem vcházela s velkými obavami: v poslední době mě zklamalo hned několik pokračování filmů, u kterých byl první díl hit. Jsem velmi ráda, že se mé obavy tentokrát nenaplnily! Naprosto dokonalý film, lepší než první díl. Milovníci akce si přijdou na své, film obsahuje mnoho vtipných scén a nechybí tu ani nezapomenutelné hlášky. Rowan Atkinson opět boduje! ()

R-2

Když nebudete na 100% film srovnávat s jedničkou, usadíte se do křesla v kině a vychutnáte si Rowanovi "blbůstky", které jsou dávkovány po kapkách, ale jako celek fungují, budete odcházet z kina spokojeni. Musíte samozřejmě patřit k příznivcům pana Atkinsona, aby film dosáhl na 4*, ale některé scénky se dost pravděpodobně zapíší pod kůži všem (bonbony na změnu hlasu, porada s premiérem, auto na golfu, užití vnitřního hlasu při "honičce" asiata....). Za mě 70% ()

tausa

Rowan Atkinson je prostě Rowan Atkinson. Většina lidí tento snímek totožně přirovnává k jedničce, ale to za předpokladu, že berete v úvahu jen vnější charakteristiku -> nečekejte žádný trhák, ale člověk báječně zasměje. Avšak je třeba podotknout, že hlavní hrdina prošel určitým vývojem a změnami a tudíž to opravdu nebude to samé dokolečka podle prvního dílu. Je to jeden z mála filmů poslední doby, na který se opravdu vyplatí zajít si na něj do kina. ( 70%) ()

vendulka7

Vcelku obstojná komedie. Občas jsem se zasmála, občas ne. Ani neuškodila, ale zase takový terno to taky nebylo. Prostě průměr. ()

Javo26

Rozhodně se jedná o skvělou ujetinu, u které se člověk opravdu zasměje. Líbily se mi poměrně originální žerty a nápady a rozhodně se jedná o lepší počin, než byla jednička, ale je to prostě na 7/10 a 4* tomu dát nemůžu. ()

XTrader

Mne se to líbilo víc než jednička. Atkinson je výborný herec a celkové podání Johnnyho jako poplety bylo mnohem zajímavější a děj byl rozhodně záživnější než v prvním díle. Nemám tomu co vytknout. ()

Gesicht

Při pohledu na některé komentáře se bojím, že jsem viděl úplně jiný film. Oproti jedničce naopak zde Atkinsonův humor téměř neselhává, několik scén se vyrovná i lepším kouskům Mr. Beana. Občas sice tušíte, co přijde, ale pak vás provedení a timing stejně rozštípe. Například klasická etuda na téma souboj s vlastní rukou. Tohle jsem už viděl třikrát, říkáte si. Ale pak se stejně válíte smíchy. Jasně, že příběh je plytký a slouží hlavně jako slepenec scének, ale kdo by se zlobil, když scénky fungují. Navíc funguje i buddy motiv. Spíš než jedničku Englishe film připomíná staré dobré Růžové pantery, se vším dobrým i zlým. Poznámka: chce to velké plátno. ()

Andy.222

Já vám nevím, co s tím filmem. Od naprosto dokonalých scén ("použij moudrost Englishi", útěk na vozíku) až k takřka sebeparodujícím. Přišlo mi jako by se tvůrci nemohli dohodnout jak velkého idiota z něj chtějí udělat a tak Atkinson střídá hladinu IQ stejně často jako kostýmy. Ale budu k němu hodný, protože mě přece jen pobavil a měl jsem touhu jej dokoukat do konce. Takže mu (s odřenýma ušima) ty 4* dám. ()

DarkViper

Děj stojí za málo a režisér se snaží těžit jenom z Rowan Atkinsona, což svým způsobem film podtrhuje, jako atkinsna mám rád a jsem skalní fanoušek Mr.Beana a tento film se mi tudíš musel líbit, ale místy to bylo odbyté a nedomišlené. Určitě nedoporučuji jak já na to jít do kina, ale počkat si na DVD a pustit si to pěkně doma v teple ()

Beawish

Problém byl v tom, že Johnyho už v úvodní scéně nakopali do koulí, a až do konce se z toho chudák nevzpamatoval. ()

milford

Bond říznutý s Beanem, vlastně to samé jak jednička, ale tady to je ještě v jakési slušné normě. Příběh a vtípky byly slušné, člověk se párkrát zasměje, ale na jedničku to žel nemá. Alespoň to celé zachránila poslední kuchtící scénka v titulcích :) ()

Fracek

Je to taková nesourodá sekaná, chvílema je to samá strouhanka, pak to zase chvilku drží vejce pohromadě... stačilo by z toho udělat pětiminutový trailer a smát se v kuse než čekat na těch pár fórků a občas si uzívnout. Naštěstí ta hongkongská kočička s vysavačem měla docela říz, tak to nechám za tři. Přidat tam ještě pár dobrých krávovin a zkrátit ty nudné honičky a byla by to celkem vydařená ptákovina na večer. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)