Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

wray

neviem presne o com bola jednotka a takisto si uz nepamatam (po par tyzdnoch) ani dvojku :/ proste mr bean je agent a - je tam par vtipnych momentov, ale celkovo sa do tej ulohy nejak nehodi - nie je to potom ani poriadna akcia ani komedia. jednoducho - ano da sa to pozriet, ale nic vynimocne. taka obycajna akcna komedia a nebyt mr. beana bola by este obycajnejsia... ()

Dr.Abe

Takové na spaní, jinak mam tvorbu Atkinsona rád (převážně zmiji než beana). Ale ta babizna co dělá pro vortex, ta mě pobavila nejvíc. ()

benqsiemens

No, párkrát jsem se zasmál, jinak defilé trapnosti, však co čekat, že? Prostě píčovina s několika dobrajma scénama - průměr a nic víc. ()

kishi_SO

z celeho filmu bol najlepsi asi uvod. Potom sa to uz iba tahalo. A Rowan sa moze snazit ako chce, nikdy sa nezbavi "beanovskich" tikov. ()

MiniRecenze

.Od prvního dílu si nevšimnete žádného rozdílu.Prostě se jedná o úsměvnou komedii,parodující tajné agenty.V tomto komediálním snímku Vás určitě potěší přítomnost Gillian Anderson(Scully-Akta X),která je zde ve vedlejší roli. ()

Keytt

Nejvíc mě pobavila scéna s vrtulníkem letícím nad kruhovým objezdem. Už jen za to dávám 4* a taky za to, že jsem šla na tenhle film v tom správném rozpoložení. Možná, že kdybych ho viděla někdy jindy, nebylo by moje hodnocení tak pozitivní. ()

Jack_F.

Jako komedie to je vážně bída. Přes to ticho v duchu plačících diváků jsem slyšel i hučení v kládě. Hvězda snad jen za solidní triky, kameru...ale je to hlavně komedie, že. :/ ()

SelfishMan

Nemá cenu se tvářit, že Johnny je nějaké hodnotné umělecké dílo a vrchol distingované vyvážené zábavy. Stejně tak jako z Felcky vyleštěním Rolce neuděláte, tak ani z Atkinsona (alias Beana od kterého se evidentně ještě neodpoutal) neuděláte Bonda, tím že ho navlečete do slušně padnoucího obleku. Myslím, že se o to Johnny stejně ani nesnaží. S klidným srdcem přiznávám, že to byla blbost a ne zrovna malá, ale v té záplavě smrtelně vážně se beroucích akčních a krimi filmů mi to takhle při pátku vážně bodlo (a upřímně ono v dnešní době těch komedií, které nejsou postavené na fekálním humoru stejně až zas toliko není). Atkinson už asi úplně zapomněl na to jak válel v Blackadderovi (i bez toho gumového xichtu) a už si zbytek kariéry pravděpodobně plánuje postavit na pitvoření a malomyslných postavách. Pár dobrých gagů a vtípků, odkazů na Bonda je vyváženo neuvěřitelně trapnými a nevtipnými momenty, kdy jsem se chytal za hlavu a radši odvracel oči (při představě, že toto veřejně předváděl můj otec bych se asi zahrabal pod zem a nikdy nevylezl). Johnny English z toho ale jakš takš nakonec vybalancoval a trochu mi odlehčil další popracovní večer . Standartně bych to viděl tak na 2 a půl ale vzhledem k tomu, že začínám mít pro Rosamund slabost ( a Zmizelá to jen potvrdila), tak se přikloním ke slabším 3*. ()

easer07

Stará dobrá Beanovka, ale počkat, co když to není Beanovka ? Je to další dobrá, teď už ehm Atkinsonovka. Mr. Bean vycucal i po to všem sladkou šťávu do tohoto skvostného filmu. Rowan je prostě komediální gen, který v sobě má jako jediný z nás. Pro mě opět odbourává kusy ledu, jak Johny Depp rekordů a hned po Beanovi je to jeho nejlepší film. Ikdyž, musíme si přiznat, že s přidáním do oblíbených jsem tvrdě váhal, ale tady jsem byl nepříjemně překvapen, těmi nudnými hodnoceními. ()

pukjus

Ja by som už pred pozeraním dal tomuto filmu 4,999 hviezdičky( koeficient rozdielu nesledovanosti), lebo už je známe že všetky filmy s Atkinsonom sú super. Výber auta rolls- royce má veľmi teší i keď údaje o motore sú trochu divné( neviem či pri motore nejako pomôže také zvyšovanie výkonu, to môže mať za následok skoršie opotrebovanie spojky atď.). Mal som celkom depresiu z tej babky aziatky( všetkých aziatov ktorých poznám(2) sú divní...) ale tá babka sa tam hodila. ()

MaxQ69

Čekal jsem, že Reborn bude slabší než průměrný originál. Ale, že to bude taková stupidita, to by mě doopravdy nenapadlo. Atknison většinou ztělesňuje absurdní kreaturu v absurdních momentech, která absurdní úkoly řeší absurdními způsoby. Ale co udělali z Englishe teď, to skutečně nemá obdoby. Jeho postava je sama o sobě oxymorónem a jeho nezbytná účast v každém dalším záběru tudíž postrádá smysl. Nuda, nesmysl, přehnanost, tupost a trapnost v každém momentu dělá z pokračování vypatlaného agenta MI7 podřadnou lacinou slátaninu z totálního likvidačního výprodeje. Jediné, nač se dalo koukat, byla Joséphine de La Baume, které tam ovšem bylo pramálo. 20%. ()

Kub21

Připadá mi to bondovku,kde se filmaři snaží napodobit děj ve filmu.Díky Rownovi Atkinsonovi má tento film nějaký úspěch.Film má vtipný děj a byl jsem na filmu v kině,nevím proč ale mám z toho filmu dobrý pocit,takže film hodnotím pozitivně. ()

blekekeke

Až moc suché, průhledné a bez špetky jakéhokoliv humoru. Hodně to asi bude tím, že Rowan Atkinson je prostě komik, takže mu vážnější role asi nikdy nesednou ... ()

rigby

Ale jo, musím konstatovat, že jsem se bavil. Nebyla to sice nijak originální, ani kdovíjak inteligentní zábava, ale hodně vtipů bylo opravdu k smíchu, což se u jiných rádobykomedií říct nedá. Možná jsem měl jenom náladu na podobný lehký film. ()

gpx

Přiznám se, že mě šokovalo jak jsem se u toho bavil. Nečekal jsem vůbec nic a byl jsem mile překvapen. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)