REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

kluk z Na

Pěkný gore, ale bez ohledu na sérii mi tam přesto vadilo spoustu věcí. No a s ohledem na sérii?!?! Pche. Todle už jen tak někdo neslepí. Provar. ()

Stanley619

Resident evil hadr! Tohle mělo zůstat u jedničky, pokračování jsou úplně zbytečná. Ale tak chápu to, prachy jsou prachy. Děj je samozřejmě úplně stupidní. Patos střídá patos. Nevěsta s motorovkou, ženich oděn do brnění Svatého Jiříka. To je už fakt moc :D Aspoň, že konec celkem překvapil. Díky Bohu se nekonal žádný happyend a novomanželé byli rozstříleni na sračku. 35% ()

M1k9

Oproti 1 a 2 je tento rec spíše v duchu parodie. Parodie na parodii. Svižné, zábavné, krátké, takže nakonec docela dobré. 2.5/10 ()

Flopik

Ak ste videli 1 a 2 a idete si pozrieť toto bude to pre vás tak ako aj pre mňa veľké sklamanie.Ak ste na to náhodou narazili nebudete nadšený ale určite ani znechutený.Herci dobrý , zmena prostredia beriem nemôže byť všetko o tom istom ale toto nemá s pôvodnou sériou nič spoločné.Nechápem prečo ale pripadalo mi to skôr ako komédia . Žiadne vysvetlenie proste nič.Koniec odveci tak ako aj celé toto.Hudba dobrá.Neviem ak by som nevidel predošlé diely dal by som možno aj 4* ale takto nemôžem inak ako 2....... ()

JK-Stinger

Jako horor dělá předchozím dílům ostudu (ono ostatně i druhej díl byl spíš o akci) a jako komedie slabší průměr. Kolem a kolem celkem zbytečný díl, ale pár světlých momentů se našlo. ()

TheSpearCZ

Tak je to rozhodně něco jiného než předchozí dva díly, ale věřím tomu že někomu se tohle líbit může ale mohlo to být vážně lepší. Prvních 20 minut se jen všichni objímají a melou něco španělsky, a v dalších 30 minutách se někam ztratila ta hororovost, ale aspoň ta krvavost zůstala. Závěr byl velice předvídatelný a tak doufám, že už nebudu muset vidět další film od Paka Plazy (Po druhé už NIKDY). Slabší 2* ()

warrenur

Slabucke. Preco je to Boze ladene do patosu az komiky?! Odkial vylovili niektore tie charaktery? A co tie haluzne a pateticke dialogy, co mi miestami trhali usi a podmaznute hudbou, co ich este "podpori". Plaza, to si si vazne myslel, ze fanuskovia predoslych dielov ocenia rovnako i tento, len preto, ze ma v nazve REC?! Ta kooperacia reziserov sa pri jednotke i dvojke obrovsky vyplatila. Boli to svojim sposobom jedinecne kusky. A na rozdiel od tohoto zmrseneho diela nepostradali prvok riadneho napatia a strachu. Tento Plazov jednoliaty "pokus", ich riadne pohanil. Hovorim tak tvrdo hlavne kvoli vybornym predchodcom. Tu to zial sklzlo k tomu, co vydavame dnes a denne. Giganticke premrhanie potencialu. O dalsom sa mi ani nechce vyjadrovat. Pre mna osobne je tento film obrovskym sklamanim. Pre zrelsieho divaka, co videl predosle diely a pacili sa mu, toto rozhodne neodporucam. Byt pubertiakom, tak by som sa mozno bavil na "hlaskach", gore, a utlej zienke s motorovou pilou na sekvoje, ale takto.....skoda slov. ()

HonzyR odpad!

Odpad dávám jen výjimečně, ale tady bohužel nemohu jinak. Co to udělali z jendou z nejlepších hororových sérií? Kde se poděla úžasná atmosféra z prvních dvou dílů? Místo toho se nám dostavilo jen mnoho krve a špatných hereckých výkonů. Obrovské zklamání. __0%__ ()

Game90

Od [REC] 3 som čakal napínavý, atmosférou nabitý a strašidelný horor natáčaný ručnou kamerou. A ono to bolo celé o zombie. A dokonca bez roztrasenej kamery. Herci príjemní (hlavne nevesta), niektoré situácie boli úsmevné...a bolo veľa krvi, masky super.....takže som zvedavý na [REC] Apocalypse ()

fisus

Po výborných prvních dvou dílech přichází až příliš velký kvalitativní pokles.Od ruční kamery bylo upuštěno po několika minutách a následuje pro mě až příliš nudná a nesmyslná podívaná.Hlavní hrdinka si až příliš hraje na Alice ze série Resident evil,ale Milla Jovovich je jen jedna!!!!Velké zklamání a příliš málo dobře naporcovaných zombíků :( ()

psycho_6

Jsem fanoušek serie ale tohle se nepovedlo. Tísnivá atmosféra strachu je pryč, styl "found fotage" kamery končí asi ve dvacáté minutě, herecké výkony nezajímavé, spousta klišé a podle mě až do extrému zahnané dojemné scény. Spousta situací komických až parodických. To co dělalo v REC a REC2 hutnou zábavu mi tady prostě chybí. Ale budiž každy z režisérů si šel svou cestou.. Věřím že u REC Apocalypse si spravím chuť. Co bych rád vyzdvihnul jsou gore scény a masky! 2* ()

nessbeal

Tak a dozvedeli sme sa ze to pochadza z veterinarnej kliniky, ale co s tym ma nabozenstvo? Vlastne nic sa neobjasnilo, akurat som si pozrel kratucky pribeh bez happy-endu. ()

fixaman

Jako samostatný film by to nebylo špatné, originalita tomu rozhodně nechybí. Jako součást univerza [REC] je to ale úplně zbytečné. Děj to nikam neposouvá a vlastně jsme se jen dozvěděli jen další dva střípky z napojení zombie na cosi nadpozemského. Dal bych tři hvězdy, ale jednu uberu za to, že to má být [REC] :-/ ()

johnymdoe

Pro mě velké zklamání. Nevím kde začít... Sledoval jsem záměrně v noci, v klidu, abych si "horor" užil. To bylo úplně zbytečné. Něco bych řekl o stopáži filmu..má něco kolem hodiny a 11 minut. To by ani tak katastrofa nebylo nebýt toho že prvních 18 minut se neděje absolutně vůbec nic na co by se dalo dívat... Španělská (rozumněj cigánská) svatba mě fakt nezaujala. Poté aby se neřeklo tak se konečně objeví první hladovej a vysmátej zombík kterej skomírající zábavu začne umrtvovat ještě více. Jeho oběti nicméně jak už to tak bývá neumírají, naopak se těší ze všeobecného veselí a tak tancuje každý s každým (prostě hlad na svatbě je vždy průšvih). Ale pak to přijde, narvaný naprosto stupidní humor do hororu je prostříháván sentimentálními bláboly o lásce typu "Já vím že žije, cítím to"...ano to už se člověku chce skutečně zvracet. Když se pak hlavní hrdina převlékne za rytíře (ano opravdu brnění a palcát) a jde si to s milejma nemrtvejma vyřídit, tak už jsem jen lapal po dechu na jako blbinu se to fakt dívám. 3 roky čekání a pak jeden ze dvou původních režisérů stvoří tohle? Za půl roku má od druhého vzniknout 4ka. Vím už kdo v této dvojici byl ten horší, takže se ještě malinko budu těšit, ale tohle byl propadák. Konec vám vyzrazovat nebudu i když u tohoto by to vlastně bylo i jedno. Režisér vykradl co se dalo(i Planet Terror od Rodrigueze)..už jen za to by se měl stydět. Citování půlky bible mě také nenadchlo jako "zaplaťpánbůh" ateistu. Velice nedoporučuju...paradoxně americké pokračování jejich Remaku je lepší: http://www.csfd.cz/film/283239-quarantine-2-terminal/ : Jedna hvězda jen za Zombie. ()

Mania

Jak byla zbytečná dvojka, tak tohle pokračování je ještě zoufalejší. Navíc mi přijde, že v původním filmem má společný jen virus a jeho znaky, ale to je tak všechno. To se spolu režiséři rozkmotřili, že se třetí díl rozhodl natáčet každý vlastní? Škoda toho. Hvězdička je jen díky tomu, že tenhle typ filmů mám opravdu ráda a musela by to být větší břečka, abych ho úplně odsoudila. A pak, je tady sladká Leticia. Ke křesťanství v tomhle filmu se raději nebudu vyjadřovat, přišlo mi to jako nešťastný doplněk, aby to nebyla jen bezduchá vyvražďovačka. ()

Marcin

Riadny prúser...nemuseli zbytočne experimentovať s tou zmenou natáčania, mohli to kľudne natočiť ako prvé dva diely a vyzeralo by to o hodne lepšie. Pôsobilo to strašne lacno až amatérsky..proste zle!. Každopádne si to zaslúži 1* za tie komické killy a zaobchádzanie s motorovkou :D... Záver docela v pohode, len nechápem prečo sa viac nevyhrali so zabitím tých zrúd. ()

Evlin odpad!

No teda nevím co si o tomhle myslet. Předchozí díly byly lahůdky mezi horory a teď přijde třetí díl, který tuto celou sérii tak pokazil. Na film se absolutně nedá dívat, je to mizerně natočené, jsou zde mizerní herci, je to předpovídatelné, absolutně jsem se nelekl. Opravdu nevím a nechápu, kam se poděla kvalita filmu. Tohle už není REC! 0% ()