poster

Na nože! (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 13x50 min

Režie:

Marek Škarpa
(další profese)
 • lili6
  ***

  Kdyby se pani Eva Filipová neúčastnila, člověk by byl hned o něco šťastnější a pořad by nabyl na hodnotě. Ta pani, tam byla opravdu zbytečná! Jinak zajímavá kuchařská soutěž, ovšem nejsem si jistá, že titul superšéf bude mít nějakou hodnotu! A výhra milion korun? Co to je v dnešní době za peníze;) Ale jo, na chodníku to nenajdete, pravda;)(4.12.2010)

 • Junglista
  ***

  Jak je u mě obvyklý, tak zase sem něco shlídnul až 2 roky po tom, co tohle bylo v kurzu. Nečekal sem nic, ale celkem příjemně mě tahle soutěž překvapila. Pohlreich by moh uvádět závody šnečích spřežení a byla by to furt zábava. Vaněk je praktičtějšího rázu (viz Peklo na talíři) a docela mi tam jako ten "hodnější" seděl. Výběr tý blonďatý bůhvíčeho byl jeden z největších omylů v historii obsazování, takhle nepříjemnou a nechutnou ženskou už sem léta neviděl. Co věta, to chuť jí zarazit kudlu do hlavy. Totálně zbytečná. Úkoly byly relativně nápaditý (i když ke konci už se to opakovalo) a s přehnanym PP sem počítal předem. Pokud by někdy bylo pokračování, asi bych se díval.(22.1.2013)

 • B4TM4N
  ****

  Ano, je to JINÝ pořad, než Ano, šéfe!. Zřejmě většinu lidí zklamalo, že je především o vaření (i když kvůli abych tak řekl kvůli jisté skandálnosti se sem procpávají jisté realityshow sračky). Oproti toporné Hells Kitchen jsou naštěstí úkoly celkem rozmanité a emoce nakonec show taky vzbudí: Jardu prostě musíte nenávidět. No a Robertův výraz a radost při vítězným Jágrovi na konci je...prostě úžasný.(11.12.2010)

 • StarsFan
  **

  Při srovnání s "Ano, šéfe!" poměrně nuda. Zdeněk nemá prakticky prostor na to, aby se mohl projevit, a soutěžící jsou z velké části tak nesympatičtí, že bych si i přála, aby ty čistky byly rychlejší. Zbavit se paní Evy Filipové by taky nebylo na škodu; z nějakého důvodu mě svým stylem projevu irituje stejně tak jako ti machři, kteří odmítají připustit, že by je amatér mohl někdy porazit. Ne, druhou řadu tohoto programu už sledovat nebudu.(18.11.2010)

 • Pharlap
  ***

  Zdeňkovi to ne úplně sedí. V pořadu Ano,šefe! to byl pan kuchař, co se zapojil, a ukazoval lidem, jaký blafy se vařej v českých hospodách a že lecos, za co člověk vyplajzne velký peníze, je vlastně velkej podvod. V týhle šou, je to doopravdy o "vycepování" a nalezení všestranného kuchaře, mistra, což na jednu stranu může znít zajimavě, na stranu druhou je to proti původnímu pořadu se Z.P. relativně nuda.(28.9.2010)

 • - Pořad vychází z původního formátu Hell´s Kitchen, který se vysílal ve Velké Británii od roku 2004. (Pitrsss)

 • - Táto šou sa inšpirovala okrem iného aj pôvodným formátom MasterChef. Prvé fázy súťaže prebiehajú podobne, napríklad kuchári sú testovaní na základy vo varení, takisto aj porotcovia sú traja. Zvyšné fázy a finále prebieha ako v Hell's Kitchen. (Piri)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace