chelsea17

Solidní pokračování, dost možná nejlepší díl celé série. Jenže já na tyhle filmy moc nejsem. Nebo nejsem ... většinou nejsou moc dobře udělaný, i když tohle je fakt povedený díl. Ale na víc než 3 hvězdy to nevidim. ()

Vaiollet

Velice hezké a vtipné zakončení celé série, ve které mám ráda jen ty díly s těmito herci. Na konci mi bylo líto, že je to poslední film. ()

frolish

Velmi dlho sa mi nestalo, aby som bol pocas sledovania nejakeho filmu od zaciatku do uplneho konca takto dobre naladeny a neustale sa bavil. Ak neratam Hangover, ktory sa pre mna stal legendou, tak si teraz nespomeniem na nic z americkych komedii, co by ma tak oslovilo a rozhodne je to omnoho lepsie ako vsetky predosle diely tejto serie. Ak som sa nahodou nesmial nahlas, po cely cas som sa minimalne (a nielen nostalgicky) usmieval od ucha k uchu, pretoze tie postavy a chemia medzi nimi stale neuveritelne dobre funguju (hadam este lepsie ako v jednotke) a aj ked film ku koncu hra na trocha presladene emocie, stale som im vsetkym musel fandit. No a este ta Stiflerova odplata na koniec... :) 90% ()

chrispe

Nejsem žádnej fanda "Prciček", ale pravda je, že jsem je viděla téměř všechny. Tento zatím poslední (nebo úplně poslední?) film se podle mě moc nevyvedl. Svatba mě asi bavila víc. Vzdychat nad tím, jak se všichni objímají a litují, proč se kruci nesešli už dřív (a od teď každej rok, že jo, hoši?), by mě asi bralo, kdybych dřív sjížděla první díl a udělala si z toho filmu kult. Jednotlivé příběhy - aneb všichni se na sebe podívejme, abychom viděli, že jsme to nedotáhli tam, kam jsme původně chtěli - byly docela nuda a jedinej, kdo to trochu držel nad vodou byl pitomec Stifler a (pro mě) !kupodivu! Jimův otec. Scéna, kdy spolu na šrot sedí na schodech, se mi zdála až skoro dojemná. :) SPOILER: tím, že nedali dohromady Finche a Stiflerovu mámu to pěkně podělali :)) ()

Wawer

Školní sraz jede v duchu toho nejlepšího z prcičkovské série. Je pln nostalgie, odkazů na původní filmy a má i nějaké ty vážnější chvilky. Je to fajn film, žádná bomba, ale vtipné je to pořád dost. Lepší 3* ()

spoonman

Tenhle film by mohl být vedený ve slovníku jako heslo "průměrná komedie". Občasný závan nostalgie potěší (nebyl jsem fanouškem série, ale 00's z nostalgie), jinak docela nuda. ()

RedHot

Série vybředla z úplných sraček, dá se na to koukat, ale tak jednou. Je to jasný, protože ani jedny prcičky neměly ambice tvořit zábavu na víc než jedno posezení u nelegálních léčiv. Takže v tomhle ohledu film vlastně funguje skvěle. Moc nechápu, proč ho každý vidí jako přelomový díl série, ale je fakt, že všema opěvovanej Stifmeister mi začal být sympatický až tady. Že to trvalo. ()

cyphercz

Asi nejsem jedinej, kdo první díl American Pie viděl v těžce pubertálním věku a zamiloval si ho... Proto oceňuju po všech těch trapných s*ačkách jako Spolek Beta, Band Camp atd. takovýhle rozloučení (?) s původní trilogií a hlavně prvním dílem. Jediná skvrna na kráse jsou sem tam až moc trapný (=pubertální) džouky, každopádně pro ty, kterým Prcičky zasáhly do pubertálního života, je to povinnost!!!:) ()

Everyone

První díl série vytvořil na přelomu tisíciletí něco výrazného, čím se vydal celý jeden filmový žánr. Další díly byly jen slanou vodou. Až tímto posledním pokračováním - školní sraz - je American Pie se vztyčenou hlavou zpět. ()

Monisek

4* dávám asi jen hlavně z nostalgie. Jako špatný to není, určitě se u toho pobavíte, některé vtipy jsou fakt dobrý, ale jiné jsou zase až MOC trapný. Několikrát si řeknete, že tak blbej fakt nikdo být nemůže :-D Ale jinak takový lehký nadprůměr. 65% ()

stepankoby1

A teď už opravdu dost. Potenciál série je nyní oficiálně vyždímán do poslední kapky, a jestli pětka skutečně vyjde a povede se, bude to zázrak. Touhle fakticky kvalitní pohodovou komedií, které se dokonce povedlo retroaktivně vylepšit původní trilogii a dát jí skutečný smysl i směr, by se vše dalo efektivně prohlásit za završené. Titulkový song už dlouho nebyl tak zaslouženě uspokojivý. Na nejnovější spin-off kašlu, stejně je to nejspíš podobná ztráta času jako všechny předchozí... i když mě ta do očí bijící sračkovitost a znetflixovatění nesmírně přitahuje. ()

Heroine odpad!

Fuj, upoutávka stačila! Tohle je takový nemorální hnus, zlý humor a odporní lidi, že to se může líbit jenom úplným prasatům! ()

Wolvie

Pecka z podobného ranku,jako loni Vřískot 4,jen Prcičky doplácejí na fakt,že původní trilogie není až tolik má osobní srdcovka.Každopádně ale povedený návrat staré party,kterému už z principu vládne S.W. Scott. ()

Filec

Lepšiu stretávku som si ani nemohol predstaviť, pár nezmyslov je úplne odpustených pretože je to skvelá zábava!! ()

Rázlik

První díly si už tolik nepamatuji a tudiž jsem si pár postav ze školního srazu nevybavil, avšak stará dobrá pětka nestárne (a to doslova!). Super začátek, trošku pokulhávající prostředek a umírající konec, který byl opět po americku zpracovaný. Na tuto komedii 113 minut podle mě až moc. Stifler však válí pokaždý co se ukáže na scéně! 3,5* ()

Šaďas

Musím se přiznat, že jsem tomuto filmu ještě před půl rokem moc nevěřil. Pak se objevila filmová upoutávka a já začal doufat, že se to nepokazí. No a výsledek? Jednu hvězdičku uděluji za pořádnou dávku nostalgie. Druhou uděluji za obsazení původních tváří. Třetí za očištění značky American Pie. Čtvrtá je za skvělou muziku a poslední pátá, ta nejzářivější, patří jednoznačně Stifmajstrovi! Většinou jsem s nejvyšším hodnocením opatrný, ale troufám si říct, že se žádnému jinému filmovému pokračování takovéto vyhrabání ze sr**ek ještě nepovedlo. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011