Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

ragtime

Zatiaľ najnapínavejší diel série a veľmi mrazivý koniec odhaľújúci niečo väčšie v pozadí. Uvidíme, čo prinesú tvorcovia v budúcnosti. ()

AltairAhad

No vida! O hvězdu lepší než předchozí dva díly. Sice pořád rozjezd pomalý, ale určitě jsem byla v poslední půl hodině napjatá o 60% víc než v předchozích 2 dílech. Atmosféra konce mě trošku zvedla ze židle a hned to bylo jiné napětí. Škoda, že z PA se něco vyklube vždy až v poslední půl hodince. Přitom by to mohla být vážně dobrá série. ()

90125

Filmovy scenar je totalna kravina a ako film to nema ziadnu hodnotu. Vsetci vsetko natacaju. A aj ked sa deju tie najneobycajnejsie a najstrasnejsie udalosti, tito ludia stale drzia kameru a tocia dalej. To ma byt realita ? Fakt nerozumiem preco to cele musi byt za kazdu cenu myslene ako homevideo. Ale ked tento nonsens vypustime z hlavy, vypneme veskeru logiku a pristupime na hru, ktoru s nami tvorcovia hraju, ono to v istej forme ako "lakaci film" funguje a o istej gradacii by sa tiez dalo hovorit. Poucenie z filmu : Ak nieco podobne niekedy zazijem, rozhodne si pri tom nezapnem svetlo, to da rozum. 52% ()

johnny_vasku

Paranormální aktivita se vyvinula v aktivitu okultní. Nesympatickou rodinku tentokrát straší pedofilní důchodce Toby, jenž má ve svém arzenálu shazování a posouvání předmětů všeho druhu, zavírání a otevírání dveří a spoustu dalších, samoúčelných performací (extrémem je scéna s prostěradlem, při níž Toby straší kameru namísto filmové postavy). Do toho režisér, nejspíš proto, aby diváka probudil z polospánku, zapracoval pár „jumpscarů", poněvadž co by to bez nich bylo za horror, že? V posledních deseti minutách však snímek nabere tempo a divákovi přinese určitou dávku napětí, snad jako cenu útěchy za předchozí hodinu ztraceného času. 40 %. ()

Feacher

Kvalitou velmi podobný druhému dílu a tak hodnocení i komentář ponechám ve stejném stylu. Jednička se mi opravdu líbila pro svou jednoduchost a nyní to je spíš o tom dovysvětlit příběh co nejvíce do detailů a často už to nedává úplně smysl, stejně jako to, proč je všude ta kamera. Upřímně si myslím, že bych bez těchto dílů přežil a klidně příběh ukončil hned po prvním filmu... 3* ()

NikiVai

Trojka je prozatím nejlepší. Hlavně malý holky jsou celkem sympatický, Toby dostává kus prostoru, kde to osciluje na hraně napětí. Konečně se něco trochu děje a není to úplná nuda jako předchozí díly. ()

PhobiaCZ

Není to bez chybičky, ale klapky sem měl otevřené po celou dobu filmu ikdyž se mi chtělo spát (začali jsme s předprojekcí v 1 v noci). Docela dost lekaček, z nichž některé jsem vůbec nečekal. Nadšenci série budou asi hlásat, že je to zatím nejslabší díl a já jakožto divák prvního filmu říkám, že to bylo v hustý, ale škoda toho bližšího neobjasnění symbolů a docela useklého konce... ()

maec

Bratislava. Aupark. 18:10. Sala 11. Priblbli ludia, ktori sa idu do kina rozpravat, smiat, suchotat vsetkym moznym a nazrat. Velakrat som si uz povedal, ze na horor do kina nepojdem, lebo mi z neho dojem kazia vsetci ostatni (cest vynimkam). Vzdy to porusim. K filmu. Kvalitativne sa drzi jednotky a dvojky. Som fanusikom takychto tem a vyhradne tejto serie. Velka spokojnost. Aj ked mam slabsi zazitok prave kvoli na zaciatku spomenutemu. Perfektne lakacky, par klise, zaujimave napady a originalita nechybaju. Myslim, ze fanusikovia budu spokojni. ZACIATOK SPOILERU? Maly postreh. Film ma oproti Traileru 2 odlisnosti. Tesim sa na Bluray, pravdepodobne je to kino-verziou pripadne je ina europska verzia, tazko povedat (nestudoval som detaily na nete). Napriklad film neobsahuje scenu, kde z Traileru 2 dieta obleje dotycneho neviditelneho vodou.. KONIEC SPOILERU Zvysok si pozrite, oplati sa. ()

Frogis

Rád bych dal 5 hvězdiček, ale v podstatě jsem se vůbec nic nového nedozvěděl. Mám z toho v hlavě pořádný zmatek. Ale musím uznat, že jsem snad nikdy takhle neječel :D ()

noxi600

Tak film mě docela zklamal. Ano, je to ten typ, kdy nečekáte, že se leknete a pak vás mnohokrát vyděsí scény, které převzali z nočních můr obyčejných lidí. Co mě ale štve, je nelogičnost a nenávaznost příběhu. Z trailerů vidíte zcény, které ve filmu nenajdete a které tam chybí. A kdyby je tam dali, příběch bude ještě víc absurdní. Vy by jste nechali doma děti, i když jste na vlastní oči viděli ducha a jeho řádění? V jedné zcéně Toby drží dítě ve vzduchu za vlasy, posune ji postel, udělá bordel, děti řvou a.. v další zcéně je vše jak předtím, nikdo nic neříká, postele jsou srovnané a všichno dělají jakoby nic?? A zjištění, kdo jsou čarodejnice z konce filmu, zjistíte z 10 minutové scény, kterou tam jakoby vložili dodatečně. Pokud se chcete jen lekat, je to film pro vás, ale víc nečekejte. ()

vadas

ako moze niekto oznacit tento film za nudny? po pre mna nie velmi vydarenej dvojke je tu skutocny narez, toby robi od zaciatku dusno, na niektore sceny som sa v kine pozeral cez prsty. v dome skvele umiestnene kamery (hlavne ta v kuchyni), ale aj sceny s rucnymi kamerami boli huste. 100% horor ()

Pecca007

Já jsem měl pro tuhle sérii vždycky slabost. Může to být třeba jen perfektní způsob jak za malé náklady vydělat miliony, nemusí to působit vždy tak realisticky, jak se to tváří, ale pravdou je, že i tento díl nenechal mé spaní klidné a to o něčem svědčí. Za scény s prostěradlem a za zápletku, která dobře zapadá i do logiky předchozích dílů si to zaslouží vyšší hodnocení. Ještě když je to tak pěkně zasazeno do osmdesátkového looku. ()

R.O.B.I.N007

Trojka má rychlejší náběh hutné atmosféry než díly předchozí, toho jsem si všiml hned malou změnou oproti předcházejícím dílum je to že zlo je zde vyjeveno ve fyzické tedy téměř všechno zlo je zde vjeveno ve fyzické formě..Atmosféru tenhle snímek rozhodně má stejně jako díly předchozí a musím citovat jak pravdivě řekl uživatel J*A*S*M: ....aby většinu filmu pořád tvořily noční záběry z kamer, ale dějetvorné posuny byly snímány normálně jako hraný film přesně to by se mi líbilo také více kdyby to do toho bylo zanesena trocha špetky ,,filmové'' kamery..Nevím jakou verzi filmu jsem měl ale nebyl tam záběr z traileru kde malé holky vyvolávájí Bloody Mary a ona se pak následně za nimi oběví, to jsem ve svém snímku neměl..Film se mi líbil ale nejvíce mě zatím zaujala Paranormal Activity 2 NA ZÁVĚR: Pokud jse tomuto filmu nepropadli už od prvního dílu a prohlašovali jste jakej je to nesmysl a podobně tak nemá cenu od tohoto třetího snímku čekat něco více.Komentáře typu Naprostá kravina (psáno o něco níže).Ten kdo viděl už jedničku musí chápat že tohle nejsou transformers ani nic podobného hollywodsky uchvatného, tohle je pro fanoušky kteří umí ocenit strašidelnou pomalu nabíhající atmosfére která se přenese až do hruzných scenek :) ()

petrkoub

Mě se tenhle film prostě líbí, a i když se skutečně první půl hodinku nic neděje, tak film je napínavý a má jednoznačně výbornou atmosféru. Konec samozřejmě graduje jako vždycky. Pro milovníky téhle série určitě doporučuji. Pro mě je nejlepší z celé serie. ()

PETOS

Netradičný film. Teda aspoň pre mňa. Počas filmu, sú síce scény, ktoré majú vystrašiť, no u mňa skôr, vyvolávajú úsmev. No zhruba 5 minút, pred koncom sa to mení. Z ničoho nič, sa atmosféra, ako filmu, tak v sále mení a to čo malo byť, od začiatku, prichádza až na koniec. No, je to o to silnejšie. Viem. Podobnú formulku, mali aj dve, predchádzajúce časti, no tu je to o dosť, strašidelnejšie. ()

RRA odpad!

Jen skutečnost že vyšla po dvojce ještě trojka mě nepřestává udivovat. Prosím už ne! Koukat se tři čtvrtě filmu na skřípající tmu mě rozhodně nenaplňuje. Nehledě na to, že je jeden díl jako ten druhý. Podle mě vyhozené peníze. ()

Southpark13

Třetí díl filmu "Paranormal Activity" mě jistým dojmem zklamal, jistým dojmem potěšil. Co bych rád zmínil začátkem je, *SPOILER* že akční scény začínají ve filmu skoro od začátku a nenechávají tak rozklepané diváky dlouho čekat. *KONEC SPOILERU* Na druhou stranu musím říct, že dvojka ve mně vzbudila mnohem větší strach, mnohem větší napětí a z kina jsem odcházel s lepším dojmem než ze trojky. Potěšilo mě také zakomponování okultních věd do filmu, což skvěle zapadá a záhady ze dvojky začínají pomalu vyplouvat na povrch. Skvělý herecký výkon předvedly také dvě malé herečky, u kterých bych skoro řekl, že skoro polovinu filmu improvizovaly a ve výsledku dopadly skvěle *SPOILER* a také bych ocenil skvělý nápad tvůrců a to s trailerem, zasadit do filmu scény, které se nebudou objevovat ve filmu je jeden z nejúžasnějších nápadů a doufám, že se bude provozovat častěji. *KONEC SPOILERU* Shrnutím, pokud se chcete ještě před koncem roku trochu postrašit ale nemít z toho můry až do Vánoc, tak je trojka určená právě pro vás. 90% ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)