Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

rytir1 odpad!

Jedna z nejtrapnějších filmových sérií co kdy přišla na svět. Laciný scénář bez příběhu, za to ale s hromadou tance bohužel některým stačí. Ale přece i ve světě tanečních filmů se krásné příběhy dělat dají ne? (Flashdance, Hříšný tanec, Smím prosit). Tady to ovšem asi filmaři a zejména diváci patrně neví. ()

Elizabeth14

Tři hvězdičky dávám jen kvůli tomu, že jsem zapálena tanečnice a choreografie jsou luxusní, tam kde se tančí a hraje hudba - to jsou nejlepší scény z celého filmu. Poté kdy se nic nedělo a probíhal jen nudný dialog postav jsem zase sklopila hlavu a dělala si věci které byli potřeba. Mrzí mě, že tyto filmy jdou tak nehorázně dolů po obsahově textové stránce, na druhou stranu, jak jsem zmínila, taneční scény jsou parádní. ()

Georgeton

Je mi ľúto, že nemôžem dať 5* ale proste čo som bol zvyknutý v ostatných častiach série bol hlavný ústredný vzťah, ktorý bol rozvíjaný pomaličky postupne, v tomto príbehu je to ako skok do jamy, keď skočíte netrvá dlho dokým dopadnete. Tanečky boli jedna báseň, niekedy prebili aj priblbo veľa dubstepových prvkov v hudbe a akcia bolo tiež pozoruhodná. Ak mám byť úprimný tak viac by ma zaujímal tanečný film na štýl Step up 1-2 alebo Streetdance jedničky, ale aj takýto flashmob sa mi dosť páčil. Tvorcom treba asi povedať osobne, že treba pracovať na slovách príbeh, príbeh, príbeh. ()

kaculinka777

Sama chodím do taneční školy, abych si zatančila streetstyle. Vím, jak je to náročné. Ale až takovou úroveň tance a neskutečnou choreografii jsem nečekala. 4+ a to proto, že by tam mělo být víc tance, méně mluvení! ()

lolokolo

Jako vždycky dialogy nic moc, ale příběh tam nějaký byl. Hlavní postavy byly sympatičtější než v předchozích dílech a co se choreografie týče, byly výborně promyšlené a právě tohle, podle mě, vyzvedlo celý film o příčku výš a nejspíš i na první místo všech předešlých "Step Up" filmů. ()

RyxiraAmy

Tanec ano, to ostatní ne - prostě taneční film, kde u zbytku nezbývá nic jiného než sevřít zuby a přetrpět tunu klišé, školácké chyby ve scénáři a dialogy, které občas uráží divákovu inteligenci. ()

Element2

Přijde mi to díl od dílu horší, spíš jde o sériovku, která má za úkol pouze nalákat lidi do kin na svůj slavný název ()

ludovit14

Zase táto maškaráda okolo Let’s Dance: Revolution ma vôbec nechytila,hudbou som nebol spokojní-choreografické tanečné kreácie boli síce prepracované,ale mne sa moc nepáčili.Pripadali mi dosť jednoduché,kedže som už mnoho kvalitných tanečných kreácii videl a s kvalitnou hudbou.(Nesmrteľné hity a dych vyrážajúce tanečné kreácie).Príbeh veľmi slabý , herecky nezaujímavé, ba dokonca ani McCormick a Guzmanovi som neveril,že boli zamilovaný . HOD:35% ALE musím priznať,Kathryn McCormick je sympoška a uvidíme či sa jej podarí zapadnúť medzi elitu.Zatiaľ vieme o nej iba toľko,že tancovať vie. PS: celé mi to pripadalo,umelé,neprirodzené-jedným slovom slabé!(aj tá,,akože’’romantika bola viac ako slabá). ()

Leegy

Tak u tohohle filmu nemám co vytknout. Příběh, i když trochu klišé, je velmi zajímavě zpracován. Líbí se mi myšlenka, ve které se dcera bohatého muže svému otci postaví z části z lásky, ale také z části pro záchranu čtvrti, kterou do té doby vůbec neznala. Film nám ukazuje, co všechno jsou lidé ochotni udělat pro peníze. Avšak motiv a myšlenka není to, z čeho jsem byla tak unešená. To, co se mi na filmu nejvíc líbilo, byly taneční choreografie a prostředí, ve kterém tančili. Myslím, že v tomto filmu se dá říct, že lidé zde mluvili tancem. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Suchic

Proč? Opravdu jsem věřil, že na po čtvrté se povede fakt dobrý filma celkem jsem se na to těšil, ale už z traileru bylo vidět, že se zas tolik nezměnilo i když většinu lidí zaujal. Moc mě to mrzí, protože z hlediska tance to byla opět výtečná podívaná. Jiný styl, jiné kreace, zajímavé nápady, skvělé provedení, chytlavá hudba (až na JB! ). Ale z hlediska filmu.. a to je to nejdůležitější.. je to jenom další ,,blbost,, do série. Herecké výkony nulové (kdo by taky po tanečnících chtěl zázraky), ošoupané a laciné lovestory.. většinu filmu jsem jenom seděl a kousal si nehty nudou a doufal kdy zas přijde nějaké vystoupení... a ten konec ? No to si snad děláte srandu.. můžete hádat jen jednou. Opravdu je to škoda, že téměř všechny taneční filmy jsou slátaniny na jedno brdo a ty tanečníci a choreografisti jsou tak hrozně nedocenění. ()

Tweetak

Ve své kategorii budou mít tyto filmy pro mě vždy místo. Moderní hudba, originální choreografie a hezký happyend na konec, aby se neřeklo. ()

Tominko12

Skvelé tanečné čísla ma bavili a aj napriek slabej zápletke to všetko celkom dobre fungovalo. Pohodová oddychovka a navyše posledná polhodinka bola bezchybná. ()

Raziel811

Nejslabší díl série - naivní příběh bez nápadu a hlavně taneční scény jsou opravdu tragické, čemuž dopomáhá nezdařilý soundtrack. Vlastně nemohu říci, že se mi na tomto filmu vůbec něco líbilo. Ani závěrečné cameo tanečníků z minulých dílu film nezachránilo. ()

Teen.AGE.r

Jakožto člověk, který se pohybuje v tanečním světě, musim dát 4* ikdyž po filmové stránce je to absolutně průměrný až podprůměrný film. Co ho vyvyšuje do víšin nadprůměrnosti je právě tanec, neboli taneční kreace (choreografie), kterých je tento film díkybohu plný! Scéna, kdy takzvaná skupina The Mob tančí v hotelu (obleky, noviny atd...) hlavě záběry využívající eskalátor je prpstě geniální! Znova opakuji z tanečního hlediska... Potom tanec v galerii - luxus! Po filmové stránce 40% po taneční 95% takže to zaokrouhlíme na 75% :) ()

Jincom

Děj - naprosté klišé, což je však pro taneční filmy příznačné. Taneční scény - geniální. Svým způsobem taneční analogie filmu Zvuk hluku. Jednotlivá taneční čísla se odehrávají nečekaně, na veřejných místech a před očima veřejnosti. Každému číslu předchází pečlivá příprava. Každá taneční scéna není pouze chereografií, ale je nositelem obsahu, který je sdělován prostřednictvím tance. ()

Davidamper

Klasická příběhová lajna - ona bohatá on chudej, oba chtějí pravý opak svých životů, najednou se do sebe zamilují. BUM! Zrada a v poslední půl hodině náprava. "Herci" na nic, ale jako tanečníci výborní. A to tom film je. Na nic si to vlastně ani nehraje. Ale tanec v reálu není vše. ()