Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

STARKOVA20

Libování si ve sledování tanečních filmů není vůbec můj šálek kávy, ale tenhle film byl vyjímka. Dokonce jsem se na něj vypravila do kina a moc se mi líbil. Příběh klišé až trapárna, ale taneční scény a choreografii byla bombastická. Vynikající nápad. ()

vieriX

Pokud nejste fanda těchto filmů, kde je skvěla muzika a perfektní street dance tance tak není šance, že se vám to bude líbit. Není moc šance, že by vás nějaký herec zaujal svým uměním vesměs to jsou co se týče herectví prkna. Jde jen o to , že se umí hýbat a to sakra dobře. ()

kakyn odpad!

Od celkem slušné jedničky s Channingem je to čím dál víc horší a horší. Pokud jde o ty taneční kreace a hudbu...dalo se to, teda až na toho Biebera. Ale tak to se dá pochopit, když cílová skupina jsou děti mezi 10 a 14 lety. Co se týče scénáře.... víc profláknutou zápletku tam fakt dá nemohli... dcera boháče se zabouchne do chudýho kluka, kterej kuje pikle proti jejímu otci... Otec se pak vysere na hromadu peněz kterou by mohl získat a radši udělá "správnou věc" aby měli všichni radost a mohli se hromadně obejmout... Stupidně naivní film...nejhorší a doufám že i poslední Step up... ()

Themilhaus

Mě přišel tenhle díl jako nejpovedenější z celé řady... Ať už jde o povedené taneční scény s dobrým hudebním doprovodem nebo o to, že po příběhové stránce to konečně nebylo jak u všech streetdance filmů, kde je nějaká skupina co chce vyhrát soutěž a po strastiplném drama ji samozřejmě vyhraje. Tady oceňuji alespon trochu jiný nápad a jiné pojetí. Tím stylem, že jde o záchranu čtvrti a do tancování je zapojeno daleko víc jak jedna skupinka lidí a celkově taneční kreace a efekty mi přišli jako zatím nejpovedenější. ()

apa7

Je fakt, že na příběh a dialogy se tu moc nehraje, ale o to v tomto filmu rozhodně nejde a z pohledu nápaditých choreografií a příhodnému prostředí se mi na to prostě pěkně dívalo... ()

Ssabinka

Upřímně lituji toho času a peněz, když jsem na tohle šla do kina. Scénář se ve všech těchto filmech liší pouze ve jménech hlavních postav. Je to furt to samý a furt tak hrozný. ()

kolik27

Vmísení dupstepu mě docela potěšilo, jinak opětovná návaznost. Laciný příběh založený na výborných kreacích. ()

habertek

Kdy už s tím přestanou?? Pořád další a dlaší díly a další a další filmy co tento námět kopírují a je to pořád to stejné....vaření z vody...nuda nuda nuda.... ()

Syna.1990

Let’s Dance: Revolution se u mě vyhouplo mezi tanečními filmy na špičku. Krásní lidé, krásné písničky, úžasní tanečníci a i celkem slušný příběh. Tento film nemá chybu a i proto dám plný počet!! ()

A_san

Dívat se na Let's dance a čekat příběh je první krok do pekel, protože pak ano, je to kravina. Tyhle série nemají svojí sílu v příběhu, ten tam je jenom jako vata pro ty boží a super taneční sekvence a čtyřka je má zatím ze všech asi nejlepší. Skvělé nápady na nová místa a provedení a skvělá hudba. ()

Pavlunka

Ty dialogy, ten příběh, ty rádoby drsné postoje. Chtěla jsem dát odpad, ale ten tanec to je nádhera a dokonalost. Takže jsem si nakonec pustila jenom ty tance a jsem spokojená :) * ()

HEED

Něco takového by v reálném životě asi moc nefungovalo. Od toho je tu film, já se náramně bavil. Choreografie je bombastická. Avšak každý kdo si někdy zatancoval ví, že se u toho i kapánek zapotí, tady toho potu tolik nebylo, obzvláště u fantastického posledního čísla. ()

Didisek

Kooonečně pořádnej FINAL DANCE! Palec nahoru za choreografii a nápady! Opravdu se tenhle díl povedl snad nejvíce z celé řady ()

Lukynekk

Film, u kterého víte od začátku co bude na konci. Typický americký primitivní příběh. .... + 3D, výborná hudba, skvělé taneční kreace na které se dobře dívá. Když odmyslíme příběh = Docela dobrá podívaná. Proto 3 hvězdy :) ()

SheldonShamy

Příběh je téměř naprostá kopie předchozích dílů, s tím rozdílem, že soutěž neprobíhá v taneční rovině, ale skupina MOB chce nasbírat co nejvíce "lajků" na YouTube a získat velkou finanční výhru. Romantická zápletka, kdy se před koncem vztah rozpadne, ale vše skončí happyendem je klasika, nicméně neuvěřitelné taneční výkony, nápaditost, originálnost a efekty naprosto vyzdvihují tento film nejen nad předchozí díly, ale i nad mnoho jiných tanečních filmů. Fanoušci všech tanečních stylů zde najdou své a pokud nehledáte hluboký příběh, ale spíše oddechovku, film určitě oceníte. ()

dzules

jo, kdyby se to sestříhalo jen na ty taneční scény tak dobrý, jinak asi nejsem cílová skupina filmu, už jsem tínejdžr. Jinak bezkonkurenčně nejlepší díl celé série ()

Blazis34

Čtvrté pokračování úspěšné taneční podívané. Musím říct, že tento díl se mi líbil jako jeden z nejvíce. Což o to, že děj je skoro jako přes kopírák předchozích dílů či filmů jako Streetdance apod., ale to nechme stranou. V tanečních filmech jde hlavně o to, co předvedou herečtí protagonisti, zda budou originální či jaké vymyslí choreografie. A speciálně ty se mi líbily moc. Originální prvky či momenty například v muzeum či na konci v přístavu stojí za zopakování a pro mě byl velký údiv, co všechno člověk dokáže. Let´s Dance: Revolution hodnotím velice kladně, hlavně především kvůli taneční stránce, děj byl ohromně předvídatelný. Dávám zasloužených 80% - čtyři hvězdy. ()

Charlinka

Soundtrack ucházející, taneční kreace lepší než v tom předchozím, scénář strašnej a závěrečná velká taneční scéna byla jak z klipu Pussycat Dolls. První a druhý díl se mi líbily ale tohle už je jen jedno velké klišé (ono Miami a bohatá dcerka tomu moc nepřidá no). ()