A.lis

Úsměvný romantický film. Oceňuji, že ta naivní romantičnost v kontrastu s doznívajícím komunismem nepůsobí jako pěst na oko. A když člověk opomene ty do nebe volající nesmysly o cestování časem, o kterém nikdo z tvůrců nepřemýšlel, ale jednoduše tuhle sci-fi věc „potřeboval“, opravdu to není ztráta času, ale naopak docela zábava. ()

Unrealik

Místy i na 5 hvězdiček. Hlavně linka v minulosti se povedla, tedy většinou. O něco horší s přítomností. Celkově jde ale o docela vtipný film, takže silné tři hvězdičky. Jen škoda, že na tvorbu Vorlíčka/Macourka to holt nemá. ()

Gr.Martina

Velmi příjemné překvapení v podobě české scifi komedie, kterou si může užít jak mladší tak starší generace. Jirka Mádl hrál opět exota, ale byl vtipný a mě opravdu bavil. Až na všudypřítomné a otravné Orbit bych film hodnotila jako velice zajímavý a vtipný návrat do minulosti. Doporučuji. ()

Grid

Trochu nizkorozpoctovy (efekty prenosu do minulosti jsou opravdu ceckove). Ale coz. To vubec po zaplave holywoodskych akcnich filmu nevadi. Hlavni je se bavit a film me upoutal. Toto tema se neda obehrat a tak je vzdy zajimave. Jen nechapu proc kvuli tomu ze se to melo odehravat pred vice nez 20ti lety tam ma Madl uces jak 60tileta bába. Neda se ani nevytknout reklama, ktera tam cisi z kazdeho rohu. Zvejkacky, vyhledavac. No nic. ()

Mates Hradecky

Vejdi a neuškoď...průplachová komedie jak stvořená pro Letní kino. Mádl v pohodě, až na ten příšerný účes (fakt jsme tohle tenkrát nosili?), jeden opravdu vynikající fór - licokniga a éterická Evička Josefíková - kdo by ji nechtěl do pelíšku...Do oka vedrala se slza nostalgie při vzpomínce na krásné osmdesátky... ()

Patroxi

Nemám rád české a slovenské filmy ... každopádně filmy s mádlem mám rád ! :) byla to super legrace jen sem v tom viděl inspiraci z filmu to byl zítra flám ... ale i tak na to že to je český film 5 ()

katapultova

Nečekejte nijak oduševnělou zábavu, konec je také celkem předvídatelný, ale jako oddychovka po náročném dni rozhodně dobré. Vtipů spousta, Mádl s Blažkem výborní a také si vzájemně podobní. ()

leto.sk

Žiadna veľká filmárčina, ani žiadne nadupané sci-fi, dokonca ani dáka extra romantická komédia to nie je. Ale verím, že Šmídmajer ani nič také robiť nechcel, aspoň dúfam, lebo od všetkých týchto žánrov je to na míle vzdialené. Je to, ako hovoria za riekou moravou "levárna". Ale vcelku pozeratelná, rovnako tak hlavná protagonistka,,, ;) ()

Jincom

Docela povedená a vtipná komedie, která se sice dějově jako většina českých filmů vrací do dob minulého režimu, ale v poměrně příjemném a zajímavě retrospektivním úhlu pohledu. ()

Chlo0opek

Tenhle snímek mně dokonale sedl. Sympatičtí herci a děj tak pěkně nad věcí. Za celou dobu jsem se musel smát. A i ta romantika se dala dost dobře vydržet. Trochu jsem se bál konce, že si to tvůrci zkazí, ale poprali se s tím v duchu celého snímku - pěkně nad věcí:) Dávám plný počet. ()

Mr.Hackels

Odmyslím-li ztvárnění onoho sci-fi prvku, tedy vrácení se v čase, jde o pěkný film. Pravda, některé fórky mi vtipné nepřišly vůbec a nebo jen málo. Ono to totiž chvílemi působilo dost uměle. Ale zase jako nápad mi o přišlo dobré. Je škoda, že musím srovnávat jen s domácími. Protože nechci srovnávat nesrovnatelné. Takže na českou komedii to bylo celkem fajn. Největší švihák mi ale nepřišel Mádl, ale naopak Blažek. Soudruzi Klepl a Táborský byli jako vždy výborní. Absolutně se mi nelíbila role pana Nárožného. K velkým plusům řadím fórky o Radovanu Krejčířovi, ty mě opravdu rozesmály. Pominu pár drobností, které v devětaosmdestem nebyly a ve filmu jsou (jak tu upozorňují jiní). Celkově 50% PS: Abych nezapomněl, vadilo mi trapné nastrkování reklam ve filmu, energeťák, žvýkačky ... atd. ()

mine.slayer

Koukatelná komedie s několika vtipnými pasážemi, ale celkový nápad mi připadal tak kýčovitý, že i ty humorné pasáže se skoro ztrácely. No nic méně na umření to není takže vlastně dobrý. ()

bobo.sloufik

Pro mě nejlepší český film za posledních 10 let. Příběh přesně takový co je třeba...na odpočinutí. U mě to má za plnou ;) ()

Infantility

Průměrná česká komedie. Sice jsem se párkrát zasmála, ale i tak mi to přišlo o ničem. Jo a nemyslím si, že takhle přesně vypadal rok 1989. ()

Smerfito

Mám rád české filmy i komedie vlastně i sci fi, ale tohle mi moc nesedlo i když chvilkama se člověk pousměje nejen nad myšlenkou co kdybych mohl opravdu do minulosti a změnit svůj život nebo spíš vylepšit?? no jinak hezká reklama na orbitky,big shock a lobkovicz ()

tulrika

A tak se vrátil do součastnosti, aby zjistil, že 20 let života mu chybí. Nepamatuje si svý děti, ani manželství. Jen ten osamělý život bez nich. Mě přijde, že docela prodělal. Užasná pointa :-( ()

micud

Dobrou novou českou komedii jsem delší dobu neviděla a film mě příjemně překvapil. Vadil mi na můj vkus moc utahaný konec. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012