Šest výstřelů

• USA 6 Bullets (více)

Bývalý profesionálny vojak Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme) sa špecializuje na pátranie po nezvestných deťoch. Po poslednej a, žiaľ, nevydarenej akcii, ktorá stála životy niekoľkých nevinných obetí, svoju kariéru ukončí a pracuje ako obyčajný predavač. Do Moldavska prichádza bývalý športovec MMA Andrew Fayden (Joe Flanigan) aj s rodinou, aby sa pripravil na zápas, ktorý by ho vrátil späť do najvyššej ligy majstrov bojových umení. Keď jeho dcéru z hotela unesú obchodníci s bielym mäsom, priatelia mu odporúčajú, aby sa obrátil s prosbou o pomoc na Samsona, bývalého žoldniera s bohatými skúsenosťami. Samson najskôr odmietne, pretože ho ťažia výčitky z posledného neúspechu, ale napokon prípad vezme a rozbieha pátraciu akciu. (TV JOJ)

Sefik

Nezáživná pohádka o pátrání po unesených dětech. Van Damme v roli porcovače masa, který když zrovna nehoní záporáky, mocně popíjí vodku přímo z lahve ve svém řeznictví. Vypít toho, co on, asi bych se z obchodu nevymotal… Hlavní hrdina nejenom, že se vymotá, navíc si spořádaně nasadí helmu a nasedá na motorku (opět spořádaně dozadu, má přeci nějaká ta promile…). Živí se jako nájemný hledač ztracených dítek, ale od ústřední dvojice rodičů kromě facky nic nedostal. Asi charita. Jeden rodič (ona) již někdy střílel se zbraně, druhý (on) nikoliv. V závěrečné scéně je to ale jedno, protože se to všichni za pár minut naučí a míří neomylně. Parta únosců pochopitelně netrefí nic a tak se všichni na závěr mohou vzít za ruce a oslavovat zachráněnou holčičku, která unikla převozu kamsi do arabských pekel. Předvídatelné, hloupé, zbytečné. Jednu hvězdičku dávám za přízraky dvou mrtvých dívek, které jsou to jediné, co hrdinovi nevyšlo…. ()

EVIM

Do doby než všichni zjistí, jak je to z únosem, smrtí atd. tak to vypadalo na 4*, poté už to nebylo koukatelné... ()

david.babick

když ve VanDammovce není VanDammova otočka tak je to špatně..Žánova postava je fajn, ale vše kolem těžce selhává..špatný vizuál, soundtrack tragický a nesympatičtí "herci" ničemu nepřidávají..jen ten Van Damm a jeho synátor za něco stáli ()

MartinReno

Panebože!Celkom zaujímavý námet pre akcný film,ale totálne nevieryhodný a nezvládnutý.Van Dammovi sa ten neustále utrápený výraz ešte dá odpustiť,ale tie chabé vyúzlenia deja už nie.Dostať to tak schopnejší režisér a scenárista,tak Van Damme i fanúšikovia by si prišli na svoje.Toho zápasníka MMA mohol kludne hrať aj Danny Devito,kedže na to zrejme stačí iba kerka cez pol tela.Postavou a prejavom sa týpek hodil skor Snehulienky ako do akčného filmu.Van Damme si musí navyše všade pchať svojho synáčika.No hroza. ()

voliminal

Film trpí nedostatkem bitek, nedostatkem samotného Van Damma a přebytkem stopáže. Film se ke konci už nesnesitelně vlekl a bylo jasné, že nás nějaké větší finále s padouchem nečeká. 2 hvězdy. ()

RomaS

Sice nízký rozpočet tohoto filmu šel vidět na každém záběru to ale nic neubralo na celkovém hodnocení. Kišiněvské kulisy na mě zabraly, konečně nějaké záběry z východu, které nevypadaly tak socialisticky. Sice na každém rohu byly šlapky nebo rusáci a každý vagabund uměl příhodně anglicky, ale byly zde zobrazeny také moderní i uklizené budovy a dokonce policie, která opravdu pracuje, což je od obvyklého amerického pohledu na východ od Německa krok vpřed. Nicméně to hlavní proč se na Butchera (vhodnější název než 6 bullets) dívat je nepřekonatelný VD. Role zabijáka mu prostě sedí a nezapře sám sebe, že na to prostě pořád má. VD je pořád na svůj věk v kondici i když už nepředvádí to své karate, jako za starých časů. Celkově má film dobrý drive a hodně připomíná 96 hodin. Hluché scény tu téměř nejsou. Sice pár malých kiksů bych na šel, ale ty jsou lehce odpustitelné. ....... úvodní fight s nožem je nezapomenetelný. ()

Hookins86

Bůh snad, já ne. Poslední slova Žán-Klóda ve snímku, kde je pár neherců, nelogických nesrovnalostí, ale i tak je to docela slušnej film. Občas jsem i rád, že pořád točí filmy... ()

Ijanek

Vcelku kvalitní filmeček. JCVD se tu předvedl v plné parádě. Kvalitní zabiják v nekvalitní reklamě na vodku. ()

jopal

Zaciatok velmi slubny, dejovo putave, avsak ten zaver to totalne odpalil. vsetci boli slepi, sprosti, nevedeli strielat, len Damme bol lietadlo. Vaham nad hodnotenim, 3* je vela, 2 je malo (putavost sa nezaprie). Kedze po dlhom case je to Dammov pozeratelny pocin a aj ostatna rodina hrala dobre, priklanam sa k 3*. ()

Pavlosos

Super návrat Van Damma v jeho nejpohodlnější roli. I ten jeho synátor dostal pohodlnou roli. A šlo mu to. Najednou. Dokonce i Praha se v kamerovém záběru objeví... Tento film hodnotit jedině 4****. ()

Goumen

Čekal jsem obyčejné béčko, ale byl jsem hodně mile překvapený. Van Damme vzhledem k věku celkem pochopitelně omezil svůj repertoár kopů a úderů a přešel více na chladné a střelné zbraně, ale i tak (a možná právě proto) je jeho postava řezníka a bývalého žoldáka hodně stylová. Příběh se mi zdál na akční film celkem slušný a navíc chvílemi dost napínavý. ()

Hamar

Překvapivě slušná záležitost! Čekal jsem další unylou blbost, ale Jean Claude a celý film byli v pohodě. ()

musolini

Tenhle film se mi teda líbil.Vypadá to,že Jean-Claude je zpátky,ukázal že stále umí,i když věk je na něm už vidět,ale bylo to napínavé od začátku až do konce a hlavně to mělo děj,akce a spád. ()

Trescha

Van Damme konečně v pokročilém věku vypadá jako pořádný tvrďák a tím pádem se nemusí bát nakopat prdel hordě obchodníků s bílím masem. Z Jeanova repertoáru rozhodně jeden z těch lepších počinů,neřku-li nejlepší... ()

StorWik

Jako vždy JCVD bere své děti na palubě svých nových filmů, nyní Christopher Van Varenberg hraje zasvěceného amerického ambasadora. Ze 115 minut klidně mohli udělat 90 a bylo by to záživnější a poutavější. Nicméně 6 Bullets ukazuje docela dobré herecké schopnosti Van Damme, což mě opravdu baví. Akce je tam dostatečně, příběh normálka a navíc 6 Bullets má opravdu nudný soundtrack, co dělá film levný a povrchní. Podle mého názoru Assassination Games byl mnohem lepší a duo Van Damme a Scott Adkins bylo perfektní. ()