Šest výstřelů

• USA 6 Bullets (více)

Bývalý profesionálny vojak Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme) sa špecializuje na pátranie po nezvestných deťoch. Po poslednej a, žiaľ, nevydarenej akcii, ktorá stála životy niekoľkých nevinných obetí, svoju kariéru ukončí a pracuje ako obyčajný predavač. Do Moldavska prichádza bývalý športovec MMA Andrew Fayden (Joe Flanigan) aj s rodinou, aby sa pripravil na zápas, ktorý by ho vrátil späť do najvyššej ligy majstrov bojových umení. Keď jeho dcéru z hotela unesú obchodníci s bielym mäsom, priatelia mu odporúčajú, aby sa obrátil s prosbou o pomoc na Samsona, bývalého žoldniera s bohatými skúsenosťami. Samson najskôr odmietne, pretože ho ťažia výčitky z posledného neúspechu, ale napokon prípad vezme a rozbieha pátraciu akciu. (TV JOJ)

Luciaaas2

Dobrý film s mým oblíbencem, škoda jen, že Jean Claude pořád tahá do svých filmů své otravné caparty, hlavně Kristophera. ()

migl

Musím uznať že JCVD na sebe zapracoval,nabral svalovú hmotu a vyzerá lepšie ako pred desiatimy rokmi.No bohužiaľ zapracoval len na svojej telesnej schránke,zdokonalovať sa v herectve ho asi nebaví, a preto herec s neho už asi nikdy nebude. Čo sa týka filmu, tak zas lacné a ničím neprekvapujúce Rumunsko-Vandamovské C-éčko ()

Unrealik

Akce na 4 - 5 hvězdiček. Svižné tempo, skoro neustále se něco děje, souboje jsou celkem přehledné, Jean-Claude Van Damme správně drsný, vizuální i hudební stránka ok, navíc místy jsou docela nápadité scény (respektive se scénárista nebál uřezat prst dítěti a podobně), takže není vlastně ani co vytknout. ()

bobbio

Dosť obohraná pesnička, slabý odvar Taken (ten z 2008), na úrovni Seagalových viedeofilmov. Chválim akurát JCVD, ktorý to ťahá trochu hore hlavne s fľašou vodky v ruke a krásne rumunské komparzistky, ostatok stojí za ... 50 % ()

Stinger78

Bylo to sice stokrát omleté téma, ale u tohoto filmu mi to tak nějak nevadilo a film jsem bez jakýchkoliv problémů dokoukal. Žádná oscarovka, ale když dorazíte domů, máte v sobě něco alkoholu a vyplacatíte se k bedně, je to ideál. Jen mi pořád nejde do hlavy, jak v jeden moment "profesionální zápasník MMA" neumí zacházet s pistolí a za pár chvil zachází s kalachem jak vysloužilý veterán... Ale jinak dobrý, a to je za tři. ()

medveed

96 hodin alá JCVD. První hodina je velmi záživná, ale pak se děj dost vleče, a to až k předvídatelnému finále. Škoda, že se Jean, který navnadil úvodní scénou, postupně vytratil a role akčních hrdinů (nepochopitelně) převzali rodiče unesené dívky... 55% ()

jardas

Čekal jsem horší...fakt horší, což v začínálo být skoro jeho standardem a tohle docela překvapilo. Takže dobrý. Nebyla to úplně ztráta času :-) ()

Petbrick

Chabý pokus o napodobení Takena s Liamem Neesonem tak to vidím já..film mě bavil asi ve třech scénách kdy Jean-Claude Van Damme likvidoval rumunskou verbež obchodující s dětmi, druhá polovina filmu totálně nudná a nic neříkající, nic méně tento béčkový film je o level výše než Van Dammovi předchozí propadáky. ()

sjimbou

Co cekat od filmu? zazitek, ponauceni ci pouhou zabavu, no ono to je de facto jedno, dulezete je , ze to cloveka ve finale bavilo na to koukat a kazdej at si v tom najde to sve. A JCDV me bavil, ano byli tam pasaze , ktere byli trochu hozeny bokem, ale celkove jsem mu fandil , starouchovi, co ukazal, alespon pro me, ze jeho filmy jsou porad koukaci. Nazor od verbala je jak od cloveka, kterej natocil sto nejlepsich filmu sveta, ze tak ostre kritizuje, na coz ma sice pravo ,ale navazet se do ostatnich, kterym se to libilo je ubohe a zavani malym cechackkovstvim:) ()

Arachne

Tak jsem se na to podívala 2x,a to jen kvůli Flaniganovi a abych mohla z klidným svědomím říci,že to není unáhlené hodnocení Filmy s Van Dammem dělím do dvou kategorií.Jenom jatka a jatka s duchem.Na tu první kategorii se dívám pouze 1x,na druhou opakovaně.Tenhle film mě zklamal v mnohých směrech.Bojové scény? Jedna,no dobře jedna a půl.Na to,že je to bývalý žoldák zabiják, trochu hodně slabé kafe.Ale musím konstatovat,že ač málem alkoholik se svědomím,vždy (i večer)hladce oholený a muskulatura v jeho věku stále perfektní.Bylo na co pohlédnout.Druhé zklamání je z Flanigana.Zápasník MMA-vypadalo to více jak slibně,chyba lávky.Barová rvačka opět jedna a to ještě dostal na budku.No sice nemůže za scénář,ale co se týče výrazů,mimiky obličeje a pod,vím,že umí zahrát širokou škálu výrazů.Na to,že mu unesli milovanou dceru až příliš nevýrazný.Zajímavá je i chyba film.střihu.Zatím co v 1:00:17 leží pistole na pultě,o tři sekundy později tam není,protože ji Van Damme teprve vytahuje zpoza kalhot.Ovšem našla jsem si scénu,u které jsem se i hodně pobavila.Úplatný doktor je spoutaný v řeznictví a divák čeká ,že bude tvrdě vyslýchán „zabijákem a zápasníkem “…omyl ,vše jednoduchým způsobem vyřeší žena (matka unesené dívky).Taky mě pobavil úkryt zbraní na hřbitově v hrobě.Jinak nuda.Zbytečně dlouhé scény a celkově druhá polovina filmu se mi zdála nekonečná.Jen díky Van Dammovi tři hvězdičky ()

Trafficante

Po dlouhé době dobrý film s Van Dammenem. Dobře jsem se bavil je vidět, že mu spolupráce s Erniem Barbarashem sedí. Jen tak dál!!!!! ()

GhostWriter

Som rád, že Van Damma ešte stále baví točiť filmy. 6 Bullets je rozhodne príjemný akčný počin a svoj účel zabaviť a nenudiť u mňa rozhodne splnil. Takže ho milovníkom akčného žánru a odchovancom 80.-kových béčok môžem len doporučiť. Nudiť sa určite nebudú. Navyše ma u všetkých hercov prekvapil príjemný herecký výkon a to vrátane unesenej dcéry Joe Flanigana, čo sa rozhodne nedá povedať o jej náprotivku z "96 hodín". Joe Flanigan je veľký sympaťák a rozhodne by si zaslúžil nejakú väčšiu rolu. ()

Lord_Vader

V typicky béčkovém filmu překvapivě dobře podaná role legionáře Řezníka, na stará kolena se van Damme snad naučil hrát. Velmi vtipné jsou Dacie Logan na každém rohu včetně policejních vozů - celý film jsem přemýšlel, jestli se jedná o skrytou reklamu nebo drsnou realitu moldavského života :) ()

goodridge

Konecne po dlhych rokoch zas volaco od van damma, naco sa da pozerat. jasne ze na 96hodin to nema ani zdaleka. ale 3hviezdy su zasluzene ()