poster

Šest výstřelů

 • USA

  6 Bullets

 • USA

  Butcher, The

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Šesť výstrelov

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zombi
  ***

  Po několika letech můj první novodobý film s Van Dammem, kamarád říkal, že je to dobrý... A na poměry béčkového Van Damma měl i pravdu, scénář operuje s vážným tématem obchodu s bílým masem, řezník jako hlavní postava je taky docela fajn, když se pustí do práce, tak padají mrtvoly a film není klasická akční nakládačka, ale snaží se být i kriminálním thrilerem. Bohužel některé scénaristické zkratky a pár ne uplně dobře natočených scén vás utvrdí v tom, že tento film opravdu patří do půjčovny a ne do kina, ale mohlo to být mnohem horší.(21.2.2014)

 • Eldrick
  **

  Další nudnej direct to dvd film natočený v Rumunsku. Unavený JCVD má celej film utrápenej výraz a radši chlastá vodku. Má totiž trauma z poslední nevydařený záchranářský akce, kde pochcípalo pár děcek a jejich zombie xichty ho teď pronásledujou. Vrátí se tak k práci řezníka! Nechybí tam jeho otravnej syn Kristopher, ani jeho nádherná dcera Bianca. Film byl nějakej ten pátek u ledu,protože je to upřímně béčková sračka jako ze žurnálu. Jean-Claude tady nevypadá vůbec zle, evidentě se udržoval během natáčení ve formě. Zombie prostřihy byly sice snaživý, ale jinak úplně neškodný. Slušela by tomu krátkometrážní stopáš, jelikož dějově je to nekonečný k uzoufání. Zaujaly mě jen Bianca a bordelový sekvence. Jen škoda, že Bianca nehrála taky nějakou bordelovou kurvu.(1.9.2012)

 • cukorek
  ***

  Po dlhej dobe ma konečne potešil svojím výkonom starý, dobrý Van Damme, keď v nenáročnom príbehu znovu oprášil svoju povesť kladnej postavy. Dostal šancu a myslím, že ju aj využil, keď jeho pohyb bol cítiť takmer v každom ponúknutom snímku. Vôbec nepôsobil ako stará kosačka, ale skôr naopak, kosil všetko čo mu prišlo do cesty. Dobre zohral svoju úlohu a aj v sedadle motorky pôsobil suveréjne, ako za mladých čias, keď motorka bola jeho akčnou spoločníčkou. Po odštartovaní úvodnej potýčky mierne prevažoval a preferoval skôr strelecký atak nad svojimi nezvratnými, bojovými údermi, ale aj to celkom dobre zvládol. Škoda, že tento film produkoval režisér E. Barbarash, ktorého nedokonalosť sa znova odzrkadlila a ktorý z filmu nedokázal vydupať maximum. 60%(19.11.2012)

 • Malarkey
  ****

  Řezník JCVD je pro mě nejlepší postavou, co JCVD v 21. století natočil. Výborný, vůbec ne béčkový film, plný slušné akce, která se sice klepe, ale ne zase tolik, zajímavého příběhu a hlavně perfektního zpracování, s čímž si Ernie Barbarash fakt dal fest práci. Film se sice odehrává v Kišiněvě, ale musím říct, že kulisy jsou naprosto boží. Kišiněv vůbec nevypadá špatně a konečně také ve filmu vidím jinou evropskou zemi. Dobře, Moldavané by se mohli rozčilovat, že scénárista z jejich země udělal jedno velké skladiště zčorovaných dětí, který jdou dál na prodej do Ruska, ale ten film byl tak dobře zpracovaný, že i toho by se mohli vyvarovat. Koneckonců, každej zlej člověk, co se ve filmu objeví, je stejně Rus. Nečekaně. Ale ne, opravdu. Tenhle film je skvělej. Kromě JCVD se tu předvedl ještě Joe Flanigan, kterého z Hvězdné Brány mám moc rád a dokonce i syn Jean Clauda - Kristopher Van Varenberg, mi nevadil. Jeden z těch nejlepších filmů JCVD současnosti a musím říct, že se mi v hlavě začíná rodit kultovka. Po Peklu a Az do smrti konečně film, u kterého vím, že se na něj podívám zaručeně víckrát. A co víckrát. Že když bude, budu na něj koukat pořád. Až tak mě potěšil.(6.11.2012)

 • Kryton
  ***

  JVCD v Moldavsku dělá sekanou z prasat a místních mafiánů. Tento další jeho béčkový film mě dost překvapil. Není totálně blbý ač má klasická klišé a vady podobných snímků. Jen si myslím, že je až moc dlouhý. 2 hodiny na film, který dost připomene Taken, je opravdu moc.Prvních 30 minut se moc táhne. Jakmile pak nastoupí JVCD jako starý ex-legionář, pak to má tu pravou omáčku. Pro fandy Stargate Atlantis je potěšující účast Shapperda (Joe Flanigan), který si střihne pár akčních scén. Nebylo by od věci, kdyby natočil pár akčních věcí. Postavu i charisma vlastní. Rumunské prostředí vydávané za Moldavsko funguje a kamera i střih nedržel někdo s třesem ruky. Za mě příjemné překvapení a nadprůměrný akční béčko s JVCD. Btw. Po delší době jsem neslyšel nadabovaného JVCD od Pomejeho. Hodnocení OST: béčkový průměr 5/10(11.6.2013)

 • - Keď v závere filmu Samson (Jean-Claude Van Damme) a Selwyn (Kristopher Van Varenberg) odchádzajú zo stanice, tak v zábere spredu má Samson ruky vo vreckách, následne v zábere zozadu ich má von z vreciek a opäť záber spredu, kedy ich má vo vreckách. (marciano)

 • - Natáčanie prebiehalo od 29. augusta 2011 do 25. septembra 2011 v Budapešti a Bukurešti. (Laslo)

 • - Po filmoch Pomstím tvoju smrť (2008), The Eagle Path (2010), Elitní zabijaci (2011) a U.F.O. (2012) sa jedná už o piatu spoluprácu Jeana-Clauda Van Damma a jeho dcéry Bianci Bree. Zároveň sa po druhom a treťom vyššie spomenutom filme jedná o tretiu snímku, kde si spoločne zahrali súrodenci Kristopher Van Varenberg a Bianca Bree. (marciano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace