Šest výstřelů

• USA 6 Bullets (více)

Bývalý profesionálny vojak Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme) sa špecializuje na pátranie po nezvestných deťoch. Po poslednej a, žiaľ, nevydarenej akcii, ktorá stála životy niekoľkých nevinných obetí, svoju kariéru ukončí a pracuje ako obyčajný predavač. Do Moldavska prichádza bývalý športovec MMA Andrew Fayden (Joe Flanigan) aj s rodinou, aby sa pripravil na zápas, ktorý by ho vrátil späť do najvyššej ligy majstrov bojových umení. Keď jeho dcéru z hotela unesú obchodníci s bielym mäsom, priatelia mu odporúčajú, aby sa obrátil s prosbou o pomoc na Samsona, bývalého žoldniera s bohatými skúsenosťami. Samson najskôr odmietne, pretože ho ťažia výčitky z posledného neúspechu, ale napokon prípad vezme a rozbieha pátraciu akciu. (TV JOJ)

EvilPhoEniX

U mně Paráda.. Van Damme je můj idol. Sleduji ho od mého Dětství a shlédl jsem dopodrobna Vše! Námět podobný jako ve filmu 96 Hodin.. Užasná Kamera. Perfektní Fighty a střih + se mi místy zdálo, že vidím i zpomalené Záběry.. Navíc jsem upoutal pozornost Celé Rodiny.. a všem se to Líbilo.. Takže Doporučuji ! :) ()

Jara.Cimrman.jr

Neberte rodinu na výlet do Moldávie, pokud nehodláte riskovat proměnu svého dítěte v bílé masíčko. Pokud však přesto hodláte objevit patrně neexistující krásy této země, tak si s sebou vezměte kontakt na řezníka Samsona Gaula, který se sice dívá na svět skrz dno vodkou čerstvě opuštěné láhve a do krámu za ním chodí strašit mrtvé děti, ale v hlavě má aktuální seznam obchodníků s dětskou prostitucí a jeho končetiny se umí "správně zeptat". Co se týká filmu, tak se dá jistě spekulovat o tom, zda by děj nemohl být trochu méně průhledný nebo zda by nebylo vhodné do filmu angažovat alespoň jednoho skutečného herce, ale tady jsme ve světě, kde se se slečna Oicuki a pan Mawaši potkávají s rojem létajících kulek a jako výplach mozku to funguje celkem uspokojivě. ()

Flipnic

Jo, Van Damme vrací kvalitním filmem úder všem 80.kovým hrdinům!! Celý film je fajn, drží, nepustí, akce je super, je jí hodně, hlavně fajn jsou souboje. Van Damme dobře bojuje, dobře střílí a dobře hraje. Ty střihy při fightech mu odpustím stejně jako Liamovi fighty v 96 hodinách. Navíc toto má podobné téma a zlořádům přejeme opravdu jen a jen to nejhorší ... Sice je to zas někde v Rumunsku či kde, prostředí nic extra, ale kamera je třeba naprosto špičková ... Jo tohle stojí za shlídnutí. ()

Malarkey

Řezník JCVD je pro mě nejlepší postavou, co JCVD v 21. století natočil. Výborný, vůbec ne béčkový film, plný slušné akce, která se sice klepe, ale ne zase tolik, zajímavého příběhu a hlavně perfektního zpracování, s čímž si Ernie Barbarash fakt dal fest práci. Film se sice odehrává v Kišiněvě, ale musím říct, že kulisy jsou naprosto boží. Kišiněv vůbec nevypadá špatně a konečně také ve filmu vidím jinou evropskou zemi. Dobře, Moldavané by se mohli rozčilovat, že scénárista z jejich země udělal jedno velké skladiště zčorovaných dětí, který jdou dál na prodej do Ruska, ale ten film byl tak dobře zpracovaný, že i toho by se mohli vyvarovat. Koneckonců, každej zlej člověk, co se ve filmu objeví, je stejně Rus. Nečekaně. Ale ne, opravdu. Tenhle film je skvělej. Kromě JCVD se tu předvedl ještě Joe Flanigan, kterého z Hvězdné Brány mám moc rád a dokonce i syn Jean Clauda - Kristopher Van Varenberg, mi nevadil. Jeden z těch nejlepších filmů JCVD současnosti a musím říct, že se mi v hlavě začíná rodit kultovka. Po Peklu a Az do smrti konečně film, u kterého vím, že se na něj podívám zaručeně víckrát. A co víckrát. Že když bude, budu na něj koukat pořád. Až tak mě potěšil. ()

verbal

Kvalitka! WCJD a partička rumunských cigošů a socek z pracáku zase někomu perou prachy za drogy. Jinak to prostě není možné! Tyhle balkánské blockbustery, plné vytříbených, charakterních herců, dechberoucích soubojů, skvělých pyrotechnických efektů, doplněné o vynikající režií, fantastický scénář a famózní soundtrack, který vám zní v uších ještě dlouho po skončení jako pískající monoskop, by se rozhodně měly točit ve 3D. Na druhé straně je velmi hezké, že se tu najde docela dost postižených dětí, které to plně docení! ()

• Natáčanie prebiehalo od 29. augusta 2011 do 25. septembra 2011 v Budapešti a Bukurešti. (Laslo)
  • V okamžiku, kdy Becky (Charlotte Beaumont) uvnitř starého sovětského zařízení věznitelů uniká s mobilním telefonem do další místnosti, je posléze jedním z věznitelů opětovně lapena. A ačkoliv jsou těžké vrzající dveře zprvu uzavřeny, když je násilím vynášena v následujícím okamžiku ven, dveře jsou otevřeny dokořán. (Conspi)