Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

sharik002

ale jo, občas jsem se docela i zasmál. bohužel jsem se zasmál tam, kde jsem se měl spíš leknout. jinak docela nuda... jedna hvězda za to, že se aspoň hezky koukalo na Kathryn Newton. ()

ES13

Jedna hvězdička za výkon Kathryn a těch dvou chlapečků. Jinak totální propadák! Celej film sem se nudila, to že je pět minut dlouhej záběr do ničeho v naději, že tam na vás něco vybafne, a pak se nic nestane. Co to mělo bejt jako?! Nebo to když má zaplou noční kameru a probíhá jí pokojem ten kluk. Opravdu T R A P N O S T největšího kalibru. A konec? Větší počítačovou slátaninu vymyslet nemohli. ()

Patrix000

MILUJU PARANORMAL ACTIVIVITY a chtel sem dat 5 hvezdicek film je užasný ale konec me velmi zklamal!lekal sem ale nebal jinak super film! ()

pokerdragon1

Film nebyl vůbec špatný a po třetím dílu, který byl pro mě velkým zklamáním jsem ani moc neočekával.Ale v kině měl kupodivu slušnou atmosféru a lekačky byly taky tobře načaované. Přesto Sinistrovi nesajá ani po kolena.. 6/10 ()

honzik242 odpad!

No další díl a ještě větší ubohost! Nechci být vulgární, ale takovouto sračku bych nevyprodukoval ani já, kdyby mi dali ty jejich kamery. Ve filmu se nic neděje, v půlce filmů se vrací Transformers, když se jim samo nastartuje auto. Nejhorší na tom je, že mě ten film ani jednou nevylekal, no co říct, snad kdyby to mělo štítek Komedie, bylo by to o dost lepší. ()

ferdinandv

Konečně jsem se dostal ke 4 pokračování můžeme říct už legendární série Paranormal Activity. A verdikt? Zklamání. Ono popravdě, co se dá po 3 nápady nabitých dílech ještě vymyslet? Celá story se ubírá ale dobrým směrem, jen je to proti předchozím takové nějaké pomalé a nudné. Ono taky už nefunguje, co fungovalo před tím… Jednoznačné obohacení děje je ale návaznost na 2. díl. Posedlá Katie s posedlým Hunterem se přestěhují na jiné místo a Hunter se občas dostává k sousedům naproti. Namísto regulérních kamer na stativech se příběh jakoby točí na kamerky od notebooků, což je dobrý nápad. Herecké výkony dobré, malý Hunter téměř děsivý, ale celé to prostě nefunguje. Závěr celkem ujde, ale je to bohužel minutová záležitost. Ještě bych vyzdvihl několikavteřinovou scénu těsně před finálními titulky… 3 z 5. ()

Dominik44

První díl... naprosto úžasný... Druhý díl... slabší jednička... Třetí díl... naprosto úžasný... Čtvrtý díl... Kdybych věděl co mě čeká, tak ty prachy radši sežeru... Bože, PROČ! 92 minut čekám kdy už to začne, a když se v poslední minutě filmu začne něco dít, nějaká holka z řady přede mnou se vrací ze záchodu a já vidím ho*no... Je možné, že kdybych to viděl, dám odpad, ale z úcty k ostatním 3 dílům jsem dal aspoň tu jednu... Díky tomuhle dílu jsem na Paranormal activity zanevřel... Na pětku mě nikdy nikdo nedostane... Čtyřku radím ani nestahujte, natož aby jste za ni platili... FUJ, FUJ, FUJ ! ()

Googooplexer odpad!

Prišiel som, videl som, zvíťazil som, že to mám za sebou. Z tradične nízkého rozpočtu tentoraz vo štvorke nevyšlo ani na jeden dobrý originálny nápad, ani na jednu horrorovú scénu. Jediné, čoho som sa bál: že to neskončí. ()

evangelos

Na rozdiel od predošlých dielov je na tejto amatérskej a nudnej sračičke len málo svetlých bodov. Prvým by mohla byť sympatická hlavná herečka a ďalším zhruba tých 5 minút zo záveru (a zároveň z celého filmu), ktoré by zniesli označenie R. Inak to celé mohlo byť kľudne aj PG-13. Tu sa niet čoho báť. ()

Audrina odpad!

Ach jo,a já se tak těšila...:-(Prostě trapas,který sem asi nepochopila.../Kdo byl vlastně Hunter???ten co žil s Katie nebo ten druhý kluk???/celý film se neuvěritelně vleče,není tu nic,čeho by se člověk aspon trošičku polekal nebo se nad tím zamyslel...a posledních pár minut???WTF???čekala jsem teda nějaké rozuzlení,možná lákadlo na další díl,ale ničeho z toho jsem se bohužel nedočkala...PA 1 byla bomba a musím ríct,že jsem se po dlouhé době u horroru bála,2 po druhém shklédnutí taky na 3 hvězdy,3 výborná s perfektním finále,ale tohle...obrovské zklamání...presto nebo púrávě proto budu čekat na další díl...snad nám pan režisér konečně sdělí zač je toho loket.... ()

hajner odpad!

Prosím už tomuto tématu dajte pokoj. Opotrebované fóri. Ani jeden krát som sa nezľakol. Absolútne predvídateľné a vyčerpané téma. Dúfam,že už avizovaná piata časť bude naozaj ale naozaj posledná. Absolútne tupá americká rodina ktorá s notebookom snáď aj masturbuje(minimálne kúpe vo vani). Hrozné,tupé,opakujúce sa dielo. Toto je pre mňa typický príklad: absolútne zbytočného filmu. ()

Aselhaz odpad!

To se takhle jednou podařilo bandě dementů udělat dobrej film a dali tomu název Paranormal Activity, vydělali balík, šli to oslavit do kasína a tam jim oholili prdele. Dementům zůstalo 500 dolarů, tak za ně natočili další film, sračkový formát, ale jednička táhla uděláme další. Vydělalo to o něco méně, oslava proběhla v Mc donalds, kde si kreténi ucpali žíly a po operacích jim zůstalo asi tak 100 dolarů, světe div se udělali trojku. S tou se do tváře divákům doslova udělali a ještě drze požadovali, aby jim to bylo polknuto. Inu výdělek stál za vyliž prdel a tak udělali další film. S tím už se neobtěžovali ani vymyslet něco nového, prostě a jasně jen použili ty nejnudnější z nejnudnějších scén, které nemohli použít předtím, natočili je znovu a teď chystají díl pátý. Těším se jak se u Paranormal Activity 120 : cannon strikes back, dozvíme že celá tahle serie se zdála umírajícímu hadovi. ()