Po pilotu: Zatím to mají Powers rozehráno docela slibně. Jistě, sice v mnoha ohledech naivní, laciné a rozpočtem trochu podvyživené, nicméně svět který představuje i postavy se kterýma seriál pracuje jsou načrtnuty dobře a pokud to někdo vyloženě v dalších dílech nepohnojí, bude z toho příjemná seriálová jednohubka.(11.3.2015)

• milka

Pilot: Playstation zanechává se svým seriálovým debutem dosud hodně rozpačité dojmy. Comicsovka Powers sice představuje dosti zajímavý svět a charismatického Copleyeho. Zatím ho proměňuje v dosti křečovitou podívanou, jež marně hledá svůj styl a tvůrcům se rozpadá pod rukama, stejně jako céčkovým trikařům pokus o kvalitní cgi. Potenciál na zlepšení zde rozhodně stále je a hlavní zápletka taky doposud nevypadá špatně. Tvůrci se ale budou muset ještě hodně snažit, než tenhle krkolomný start napraví a pošlou tuto comicsovou jízdu správným směrem. I když odstranění superotravné policistky by tomu možná hodně pomohlo.50%(12.4.2015)

Ale jo, úvodní epizoda nakonec šlape, ale musí se jí toho hodně odpouštět. Hlavně teda hrozné triky a občasnou nudu, jinak se ale jedná o velice sympatický čuprhrdinský pop-corn s jedním z vizuálně nejcharismatičtějších hrdinů, kteří v bedně momentálně kecají do kamery. Člověk si po tom krásně uvědomí, jak moc mu chybí Heroes (jakkoli byli v posledních sezónách na pěst).(16.3.2015)

• MartinezZ

S01: Náhodou, proč ne. námět je to zajímavý, ale ztrácí to na poněkud infantilních postavách a jejich schopnostech, taková divná splácanina dětského seriálu s dospělejší zápletkou. Zajímavější to začíná být až na přelomu S01 a S02. No a navíc je po podlouhé době někde vidět Sharlto. *** --- S02: Dokoukáno a změna hodnocení na **. Už je to děsná blbost. Ze začátku to mělo zajímavý nápad a Copleyho, ale v průběhu 2. série se začaly vršit nesmysly - ano, ty, které nejde přehlédnout - začal jsem ztrácet zájem a přehled co se vlastně kde děje a když se ke konci vzbudil ten mladík, už jsem ani nevěděl, kdo to byl nebo kdo to je. A už mi to bylo jedno a zbytečně otevřený konec nedal ničemu ani žádnou odpověď a... pápá.(9.6.2016)

• geklon

Komiksový béčka prostě letí. A superhrdinové mě baví o chlup víc, než Constantine a duchařina. Jak je to levný, tak je to cool. Baví mě ty strašný herecký výkony. Sladko kyselá jednohubka. Taylor a Copley prostě válí. Ale v téhle totální přeserializované době, Powers asi hodně rychle vyšumí. A nejspíš nejen u mě.(14.3.2015)

• - Autory stejnojmenné komiksové předlohy z let 2004-2008 jsou Brian Michael Bendis a Michael Avon Oeming. (jh666)