Reklama

Reklama

Powers

(seriál)
  • USA Powers
Trailer
USA, (2015–2016), 14 h 27 min (Minutáž: 37–50 min)

Předloha:

Brian Michael Bendis (komiks)

Hudba:

Jeff Rona

Hrají:

Sharlto Copley, Susan Heyward, Olesja Rulin, Adam Godley, Max Fowler, Logan Browning, Andrew Sensenig, Eddie Izzard, Michelle Forbes, Noah Taylor (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Co kdyby byl svět plný superhrdinů, kteří ve skutečnosti nejsou vůbec hrdinští? Co kdyby využívali všechny své schopnosti jen pro chaos a vraždění? Vstupte do světa podle komiksu Brandona Sandersona, kde spolu koexistují lidé a „nadlidé" se zvláštními schopnostmi. Detektiv Walker (Sharlto Copley) z oddělení vražd, kterému byly jeho zvláštní schopnosti odebrány, vyšetřuje spolu se svým partnerem Christianem Walkerem a Deenou Pilgrim (Susan Heyward) trestné činy, do nichž jsou zapleteni nadlidé! (AXN)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Pilot: Tuctová kriminálka, která vyjma superhrdinů nenabízí nic nového pod sluncem. Přehrávající Susan Heyward a Sharlto Copley, který je v každém svém filmu příjemný, jako osina v zadku. Od Davida Slada bych očekával mnohem vypiplanější vizuál, než jen otřesnou klipovitost. Námětem nadějné, zpracováním a scénářem otřesné. 10% za nápad. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Pilot: Ak to má byť kratochvíľový príbeh k nejakej PC hre, fajn. K priemernému dnešnému TV seriálu to má ale ešte predsa len ďaleko. Lacno pôsobiace, na kolene napísané, neumelo zostrihané, hlúpe postavy chovajúce sa prirodzene asi ako keď niektorá z Kardashian klanu pustí pero, aby sa poň mohla zohnúť. Sledovanie ďalej nehrozí. ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

V poslední dekádě hodně obehrávaný námět zpracovaný trochu jinak. V určitých ohledech i více do hloubky a seriál pokládá otázky, kterým se tradiční MCU komiksárny vyhýbají. Zde jsou lidé se superchopnostmi, označováni jako powers, stále v podstatě jenom lidé, kteří se navlékají do směšných laciných kostýmů a na hrdiny si často spíše hrají. Více než cokoli jiného, je to jejich image a způsob obživy. Toť zajímavá myšlenka první řady, která je ale jinak dějově docela mdlá a nemá ani příliš zajímavého záporáka. V druhé sérii ale tvůrci seriál dost nakopli, poslali hlavní postavu více do osobních konfliktů (Tricia Helfer jako vždy super) a tam se nejvíc ukazuje síla Sharlta Copleyho hrát intenzivní výbušné role. Tenhle chlapík to jako vždy táhne hrozně nahoru. Hezoučká Olesja Rulin mu pěkně sekunduje, ale nemusela by mít až tak otravně frackovitou úlohu. Zároveň i v druhé řadě přibývá na úmrtích, které si svou Rkovitostí a nepředvídatelností v ničem nezadají s těmi z Game of Thrones. Finální twist mi přišel už poněkud překombinovaný, ale jinak je fajn, že po unylejším startu tvůrci takhle kopli do plynu. Levné triky mi nevadí. To spíše zase to napůl otevřené zakončení, prokletí předčasně zrušených seriálů. ()

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Po pilotu: Zatím to mají Powers rozehráno docela slibně. Jistě, sice v mnoha ohledech naivní, laciné a rozpočtem trochu podvyživené, nicméně svět který představuje i postavy se kterýma seriál pracuje jsou načrtnuty dobře a pokud to někdo vyloženě v dalších dílech nepohnojí, bude z toho příjemná seriálová jednohubka. ()

geklon 

všechny recenze uživatele

Komiksový béčka prostě letí. A superhrdinové mě baví o chlup víc, než Constantine a duchařina. Jak je to levný, tak je to cool. Baví mě ty strašný herecký výkony. Sladko kyselá jednohubka. Taylor a Copley prostě válí. Ale v téhle totální přeserializované době, Powers asi hodně rychle vyšumí. A nejspíš nejen u mě. ()

Galerie (305)

Zajímavosti (1)

  • Autory stejnojmenné komiksové předlohy z let 2004-2008 jsou Brian Michael Bendis a Michael Avon Oeming. (jh666)

Reklama

Reklama