Zombi

Třetí zářez na pažbě mě potěšil stejně jako předchozí díly, jasně, to původní kouzlo jedničky je dávno pryč, přesto jsem rád, že je tahle parta pohromadě. Akce je dost a je dobře natočená, až na trochu nepřehledný střih při těch pár kontaktních soubojích, které tam jsou. Některé postavy mají málo prostoru a rváči se skoro vůbec nervou, ale střílí. Závěrečný souboj s Gibsonem mohl být rozhodně delší. To jsou věci, které mi vadily nejvíc. Jinak film působí seriozněji než dvojka, ale hlášek je tu stále požehnaně a fakt se povedly. Finále s tankama je hezky epický. Nový přírůstky starých pardů potěšily, mladý ucha nevadily. Stejně jako dvojce dávám 4 hvězdy a těším se na Rkovou verzi. ()

peto580

SPOILERY! Čo toto kurva je? To lano na začiatku tych vojáčkov na vlaku malo popresekávať v pase do prdele! Snipes s nožom ich mal podrezávať v štýle Rambo IV. žeby plný autobus nepriateľov nedokázal čo i len trafiť džípaka so samopaľmi.... je toho mnoho čo mi vadilo na čele so sníženým ratingom. Ale Gibson bol skvelý záporák, Snipes, Toňo a Ford tomu pekne prospeli. Ja by som možno škrtol tých mladých, ale vďaka tomu ,,verbovaniu" to nebolo tak hrozné jak som po tunajších ohlasoch čakal. Musím dať 4* či chcem či ne lenže zasa sa opakujem no KUREVSKY mi chýbala ,,surovosť" predchádzajúcich dielov. Snáď tvorcov osvieti v pokračovaní. ()

Nethar

Zase tu máme akční výkvět století minulého, neskutečné obsazení - Stallone, Statham, Snipes, Banderas, Lundgren, Gibson, Ford, Schwarzenegger, Jet Li, tohle se může dít jedině v Expendables sérii! Velká bitva parádní, řežba jak má být a také provedená jako za starých časů, takže vojáčci padají po desítkách, něco jako "takhle by to mohlo být" zde fakt nečekejte. Scénář nic zvláštního, na to jsme zde taky zvyklí, že je to pěkná blbost. Ale dívá se na to skvěle, bavilo mě to a těším se na další díl, který zase za nějaké ty dva roky asi přijde. Škoda, že ubyly (spíš úplně zmizely) hlášky, nebo se nepovedly, nevím. ()

Marys

Dvojka bola v porovnaní s jednotkou pomerne svieža a zaujímavá, no pri treťom záreze som mal opäť podobné pocity ako by ma to vrátilo naspäť. Chýbala mi iskra, nápad, akcia bola veľmi neprehľadná a hláškami sa to žiadno nevyšperkovalo. Plánovaná štvorka je už úplne nad rámec pochopenia z mojej strany. ()

Prehry

Po prvním a druhém díle přišlo obrovské zklamání .. A to jsem se tak těšila .. Mám takový pocit, že někteří z herců by se již měli vyvarovat akčních filmů, neboť v nich působí spíše komicky.. ()

H4ku11

Tak ako dvojka oproti jednotke stúpla, tak trojka zažíva strmhlav pád smerom dole. Konečne keď sa chytili, tak tam pošlú mladých zajov, ktorí tam vôbec nepasujú. Zle, zle. ()

NJD

Samotnej film moc za řeč nestojí. Spíš mě naprosto fascinuje, jak se podařilo v takovým masivním měřítku dostat do filmu českej Budvar (ne americkej Budweiser). To že hvězdy jako Stallone, Statham, Snipes, Banderas, Lungren, Ford, Schwarzenegger a další ve filmu opakovaně pijí Budějovický Budvar je podle mě naprostá pecka. Obzvlášť když se jedná o americkej film, přičemž náš Budvar je v USA zakázanej. Zřejmě se to však podařilo obejít tím, že všechny scény s Budvarem se odehrávají v baru Rusty's, kterej se ve filmu nachází na ulici "Pierre", takže asi ve Francii. Tím pádem to byl od Budvaru docela majstrštyk :) akorát by mě docela zajímalo, kolik je ten product placement stál :D ()

mira007

Jako samostatný film by to bylo hrozný, ale jako pocta klasickému osmdesátkovému akčňáku je to dobrá zábava, respektive nejzábavnější mi přišla postava Mela Gibsona u videa. Přehlídka osobností akčních filmů a sportovních hvězd. S jednou brutální řežbou dobrý mix. ()

ArthasKarfa

Vkusná přehlídka filmových legend v příběhu klasicky akčního charakteru, ovšem právě tyto legendy dodají celému ději na jakémsi přesahu, kdy je to trošku Terminátor a trošku Indiana Jones, nebo Statečné Srdce. Mel Gibson jak ultra-padouch na, kterého má pivku snad každý kdo se kolem nepostradatelných motá, dodá elegantnosti a šmrncu. Kde jinde než na filmové plátně se mohou filmové legendy vrátit, aby nám všem, kteří viděli všechny ty akčňáky zamávali svojí velikostí. To k první půlce, ale druhá, kde objeví nový tým, které vévodí 70 kilová slečna, která nemá jediný sval, kterým by dokázala ty chlapi zmlátit je fakt ostuda všem těm svalovcům, kteří kvůli ní jdou do důchodu. Takže tým je teď složen z hackera, vyhazovačky a parkouristy o průměrném mariňákovi nemluvě. NA světě je to tak, že jste buď ajťák co programuje drony, nebo voják co má velké svaly, proto mě fakt štve, když filmaři tyhle dvě věci spojí, pro mě už jen proto je to sci-fi. Ještě že je pak zajmou a zase se to vrátí tam kde ten film všichni chceme mít, mezi vtipné hlášky Schwarzeneggera a bojové techniky z Ramba. Bitva na konci je impozantní. Máte tu problém s tanky HF style :D. ()

Alien220

Sly to s tím už trochu přehání, ale i tak je to prostě bomba. Kombinace staré gardy a nových mladých členů týmu ale překvapivě funguje. Antonio Banderas a Wesley Snipes jsou příjemnými překvapeními. Jen už se nám tam vkrádá zbytečně moc korektnosti. Jinak film pobaví a série pokračuje v krasojízdě. ()

Yardie

Nikdy jsem Postradatelným nepřišel nějak extra na chuť, ale když už jsem viděl předchozí díly, tak jsem jukl i na tento. Asi nejslabší díl. Méně hlášek, už to bylo takové moc na sílu, nezajímavé postavy, postava Banderase mě vyloženě otravovala, prostě to nemělo šmrnc. Ale zase se mi líbil Gibson jako záporák. Už je to taková moc na sílu nastavovaná kaše. Jako člověk se mrkne, ok, ale vidět vícekrát ne. Ani to nenechá nějaký silnější dojem. Už asi stačilo. Howgh! ()

Untentrauer

Stallone se zbláznil. Jinak si tenhle počin neumím vysvětlit. Já ani nevím, kde začít. Je to trapné, a nepomohl ani Banderas (za něj ta hvězdička). Prostě to nefunguje tak, že nacpete spousty známých frajerů do jednoho filmu. Mě to připomíná, jak pejsek a kočička vařili dort :-) ()

Renfield

Hm, udělat z toho po výborné dvojice s nadsázkou (ale ne zas s tak velkou) řečeno drama o stárnutí, to mi přijde hodně zvláštní. Sázka na mladé tak úplně nevyšla a to nejen ve filmu... Charisma staré gardy prostě nemají, cestovatelská seznamovací pasáž je úmorně dlouhá a o moc lépe na tom není ani akce, zase bez původních členů. Scény s nimi samozřejmě situaci mění, přesto akční scény zdaleka nemají takové grády a ani tak dobrou kameru, jako v minulém filmu. Naštěstí je tu ale dlouhá (v tomto případě klad) výjimka, v podobě velmi solidní finální válečné scény. Návrat původní gardy jak se patří, ve kterém navíc zase fungují i hlášky. Celkově ovšem pád do průměru a to i přes opětovně velmi zajímavou sestavu, z nichž mezi novými zaujme především Antonio Banderas, doslova mě svým výkonem ukecal. Hold Patrick Hughes není Simon West. 55% ()

Klajnik odpad!

Po relativně dobré dvojce došlo k těžkému kvalitativnímu propadu, čímž se série vrátila na svůj začátek, kde však ještě mohl konceptuálně bavit svým složením. Divák je schopen odpouštět (nyní vyšší míru) stupidity, nevěrohodnost a obecně tvůrčí dno do té míry, do jaké ho baví (ať už ironicky nebo ne) ansámbl hlavních hvězd a jejich pozérské grimasy. Na tom to stojí - jen je škoda, že nyní už jen pouze na tom. Prakticky nekoukatelné... Jedna scéna se mi však líbila: Stallone spatřil svého nepřítele - muže o kterém si myslel, že je už dávno po smrti, načež zkřivil svou botoxovou hubu a zařval na něj: "STONEBANKS!" ještě před tím, než vůbec vypálil. ()

Bezda202

Celou dobu jsem přemýšlel o 2* ... pak naštěstí přišla závěrečná 20-ti minutovka, která to vytáhla na 3*. Většina herců naprosto dřevěnejch (hlavně mladá část Expendables). Naštěstí to zachraňuje trio Snipes, Banderas a Gibson. PS: PG-13 je fakt zlo. ()

Martinius

expendables 3 su mizerna, pateticka a najma unavna zlatanina. jeden z najhorsich filmov so silvestrom "ever". bez dramy, bez dilemy, bez deja, bez sarmu, bez iskry a bez napadu. z kazdej sceny pachne klise na urovni uweho bolla, instantnost akcnych scen, bezduche kecy, pokusy o lacne tisickrat pocute moralizovanie, nekonecne minuty mrtvych zbytocnych pasazi, lacne az tupe zvraty, cela sada postradatelnych hercov, hviezdy degradovane na frasky. ked uz sly siahne po smejdoch ako kellan lutz, je to bohapusty akt zufalstva. to mohol rovno angazovat patizona alebo justina biebera, kedze je to PG13 a nikto tam poriadne nezomre (okrem naklonovaneho standardneho nepriatela a hlavneho zaporaka). este aj nebohy melisko by film vytiahol na vyssiu intelektualnu a zabavnu uroven. cele jedna velka sracka, ake obvykle toci asylum. smutna bodka za dvoma skvelymi filmami. ()

Nolanofil

Jednoznačne najslabší diel série. Bez jedinej dobre natočenej akčnéj scény. Námet zaujímavý, ale tak drbnuto prevedený a obsadený mladými nehercami, ktorí Postrádatelným nemajú absolútne čo ponúknuť. Kde The Rock, Vin Diesel a ostatní?, ktorí sa do tejto party pýtali už v minulých dieloch, dobrovolne a za možnosti menších honorárov. Namiesto toho, tu máme bandu spratkov, ktorím ani na meno prísť neviem. Ja osobne mám záujem o túto sériu len kvôli akčným (mojim) hrdinom, Arnold a spol, absolútne ma irituje, že práve oni sú tlačený do úzadia. Mel Gibson Perfektný! PS: Keby si tento komentár náhodou čítal Sly, tak v Postrádatelných 4 chcem v hlavných úlohách: Sly, Arnold, Willis, Van Damme, Lundgren, Seagal, Snipes, Statham, Jet Li, Jackie Chan, Norris, Kevin Costner, Liam Neeson, Nicolas Cage, Will Smith, The Rock , Vin Diesel, Mark Whalberg, Hugh Jackman. A potom môžem zomrieť. ()

Erik7595

Očakával som o dosť viac. Po výbornej jedničke a veľmi dobrej dvojke som očakával istú kvalitu, ale nedočkal som sa. Maximálne nevyužitý potenciál väčšiny postáv starej party a prílišná snaha o vytvorenie priestoru mladej krvi na úkor ostatných nebol najvhodnejší ťah. K tomu maximálne nevyužitý Statham a vyložene slabý finálny fajt medzi Stallonom a Gibsonom vyložene sklamal. No ale na druhú stranu potešil fajnový záporák Mel Gibson, Wesley Snipes a tiež Antonio Banderas. Naopak Harrison Ford mi pripadal maximálne nevhodný a zbytočný. A PG13 tomu vyložene odstrihlo gule, to je holý fakt. Takže dávam čisto priemerné hodnotenie, teda 3*. Čoskoro pôjdem do kina, zaujíma ma totiž, či kino nejako ovlyvní moje hodnotenie. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy