Žena v černém 2: Anděl smrti

• Velká Británie The Woman in Black 2: Angel of Death (více)

Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky skoly Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu. Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém. (Falcon)

Little_Sawy

The Womam in Black 2 je prostě jen ďalší sračka Která si zaslúži 2 hviezdičky, pretože som sa ani moc nezlakla, nič moc ma v tom filme neoslovilo, jednoznačne už asi každý z nás vie, že z každého pokračovania sa moc toho vycucat proste neda.. Proste to nejde.. Aj keď sa snažia bůhví jak.. ()

mr.free

Technicky velmi pěkně natočený film kazily místy vcelku klišé hororové záběry. U většiny scén bylo jasné kdy mám čekat "lekačku", ale možná je taky pravda, že nové způsoby vylekání diváka už je v dnešní době těžké vymyslet, protože už jednoduše někde byli použity, každopádně nelituju, že sem tento film viděl a z hlediska hororu ho řadím mezi ty lepší, i přesto, že u mě trochu pokulhávala zápletka.... ()

Metalgirl20

Přijde mi to jako trochu pozměněný první díl. Kdyby tam nebyly ty "lekací" scény, tak se nebojím vůbec. Slabá zápletka, pohnutky vedoucí k jednání postav, hlavně ženy v černém, mi přišly přitažené za vlasy. Kdyby natočili film o jejím dětství a vzali to více do minulosti, rozvedli vztahy s její sestrou apod. bylo by to rozhodně zajímavější a neměla bych dojem, že to je jako přes kopírák. Tři hvězdy za atmosféru starého domu, lekací scény a proto, že se mi moc líbila jednička. ()

mobiler9004

Velké zklamání a odklon od skvěle zpracovaného prvního dílu. Nyní tento snímek zapadá mezi mainstreamové filmy toho žánru. Marketing těžil z úspěchu prvního dílu. Škoda. ()

Korra

Zatímco první díl Ženy v černém mě při usínání přiměl několikrát vážně přemýšlet, jestli to, co vidím, je jen opěradlo křesla a nikoliv silueta dámy se závojem (a pro jistotu si rozsvítit - jeden nikdy neví!), o druhém filmu po jeho zhlédnutí ani nevíte. Přesto to není marný počin - občas sice předvídatelně, ale přesto spolehlivě napne nervy. Pěkné lokace anglického venkova. ()

Oxytocin

Volné pokračování jedničky nijak nezarmoutí, ale ani to nebude pokračování, o kterém by jste hovořili i později až nebude v kinech. Hlavní hrdinka trpí výčitkami svědomí, které budou párkrát v průběhu omílané, jak to tak bývá v těchto filmech. Některé momenty jsou tak "jednoduše" lekavé až se jim budete spíše smát...Určitě si pusťte nejdříve první díl, aby jste mohli vědět souvislosti se jmény, ústředním dějem a hlavní zápornou postavou. ()

Ruzzyen

Knížka byla mnohem lepší a děsivější jak film. Žena v černém 2 se nemůže jedničce s Harrym Potterem ani rovnat! Všechny lekací scény co ve filmu jsou, jsou i v traileru takže nic nového se vidět neda! HNUS! ()

foxocs

Jednotku som síce nevidel ale toto ma bavilo samozrejme v kine pri hlasitom zvuku a silných bassoch sa človek nieraz zlakol ..pekné prostredie a aj ten dom v ktorom sa to odohráva navodil atmosféru akú mal :) ()

Jarmila68

Nechápu proč lidi koukají na filmy,které je nudí,když mi něco nesedí nekoukám na to.Pokud pak nechci být za strašně chytrého,jak a kdy bych kam nasměroval kameru apod.Mě se to oproti jedničce líbilo víc.Víte pani chytří, každý má rád něco jiného,leká se při nněčem jiném,bojí se u jiných scén...žádný film není dokonalý aby se líbil všem.U jedničky jsem se nebála vůbec a upřímně jsem už zapoměla o čem byla ale u dvojky to vědět budu.Není to horror ze kterého bych nespala týden,ale pro mě průměr.Koukáte na horrory v noci?Ve tmě?Páč ve dne to není horror,ale povídka.Obzvlášť,když jsou téměř všechny scény ve tmě.Vždycky jsem koukala na hodnocení filmů zde a řídila se dle toho,dnes už to nedělám.Každý jen kritizuje a machruje....takže kdo neskoumá u filmu jak je osvětlená hlavní postava,kolikrát se kamera kam vrátí a nehraje si na pana rejžu kritika,nedejte na všechny hodnocení. ()

DeRoyce

Pro mě rozporuplný film. Prostředí ve snímku i duchařina na téma temných démonů je přesně mé gusto..(za to dvě hvězdy) Atmosféra v doprovodu hudby navozující strach z neznámého, z očekávání lekaček, mně dobře zasáhla.. Vizuelní zpracování filmu dobré, všudypřítomné potemnělé scény mně nevadí a tím to pro mě končí. Dějová stránka, sympatie hlavních postav, logičnost... = jedna velká tragédie. Ve srovnání s jedničkou je Anděl smrti hodně slabý.. Ale když se divák nechá nenásilně naladit na vlnu filmu a nebude nad ním moc přemýšlet, nějaký zážitek si odnese.. ()

BH7

Ani depresivní prostředí, ani skvělé záběry prolínající se s hrůzostrašnou zvukomalbou, ani občasné bafáky a lekačky, mě nějak nedonutily se bát, nebo celkově citově vyčerpat, asi jsem už opravdu přejedený hororů, kde figuruje především starý barák, ve kterém se dělo bůhvíco před miliardou let a teď to straší nové přistěhovalce. ()

Hansk75

Jestli jsem dal, podle mě výborné jedničce (v žánru hororu), 4 hvězdy, tak podstatně horší dvojce dávám pouze 1 hvězdu... ()

doughnut odpad!

Proč jsem poslední dobou stále trestán takovými hororovými odpadky? Většinu času je ve filmu taková tma, že je vidět úplné hovno. Hodina a půl nudy a k tomu několik trapných a nefunkčních lekaček, to je vše co tento neúspěšný pokus o horor nabízí. ()

Major776

Rozhodně se jedná o kvalitní horůrek, který jen lehce trpí na zpracování, jenž je zřejmě způsobeno nepříliš velkým rozpočtem. V přehršli ostatních filmů stejného žánru se však jedná o bílého koně, který příznivce žánru a milovníky zhasnutých světel kolem půlnoci v žádném případě nezklame. Ostatní by měli místo přisprostlých hodnocení a trapných popisů děje ( které se za hodnocení ani v nejmenším nemohou považovat ) zajít do kina na nějakou komedii z americké produkce, plnou toaletního humoru a dementních krasavic. Pak by alespoň nepsali nesmysle. ()

Grumpy_Woman

Bylo to pár dobrých momentů, prostředí a atmosféra nebyla špatná, ale jako celek to ani zdaleka nedosahuje předchozího filmu....škoda. ()

Mr.Dude

Klučík, kterej vypadá jak českej Honza a celou dobu se tváří jako by měl v prdeli zaraženýho vojáčka mě štval, celkově nemám rád děcka v hororech, protože jim vždycky přeju smrt. Jednička ušla, dvojka je horší. Žena v černém se tam prakticky vůbec neukáže a klišoidní konec tomu taky zrovna nepomohl,,,,,,Jedna hvězda za jednu scénu, která byla celkem ok. ()