Český bodyguard (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1994, 50 min

Mahulena Bočanová, Zbyněk Merunka, Martin Dejdar, Antonín Bubeník, Lenka Kořínková, Michaela Dolinová, Pavol Habera, Martin Severa, David Matásek, Pavel Kříž, Jiří Lábus, Josef Klíma, Jan Šťastný, Jan Nedvěd, František Nedvěd, Markéta Mayerová, Slávek Boura, Michaela Kuklová, Věra Martinová, Jan Čenský, Richard Tesařík, Jaromír Jágr, Kateřina Neumannová, Lukáš Vaculík, Veronika Freimanová, Vladimír Dlouhý, Ljuba Krbová, Veronika Žilková, Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušínský ml., Dana Morávková, Pavel Kuka, Roman Skamene, Vlasta Redl, Václav Tittelbach, Anna K., Heidi Janků, Světlana Nálepková, Václav Upír Krejčí, Michal Nesvadba, Lešek Semelka, Václav Vydra nejml., Jitka Obzinová, Kamil Střihavka, Marek Vašut, Ondřej Vetchý, Rostislav Osička, Petr Janda, Iveta Bartošová, Vladimír Kratina, Oldřich Vízner, Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Jiří Menzel, Bronislav Poloczek, Jiří Krampol, Jiří Langmajer, Zora Jandová, Sabina Laurinová, Vilém Čok, Jan Kalousek, Zdenek Merta, Antonín Panenka, Jiří Pomeje, Jiří Bartoška, Dominik Hašek, Tereza Pergnerová, Vlastimil Harapes, Jana Paulová, David Prachař, Marta Vančurová, Jiří Schmitzer, Zlata Adamovská, Chantal Poullain-Polívková, Daniel Hůlka, Radek John, Pavel Poulíček, Pavel Zedníček, Zuzana Bydžovská, Eva Čížkovská, Josef Dvořák, Ota Jirák, Ladislav Mrkvička, Oldřich Navrátil, Jan Rosák, Yveta Blanarovičová, Filip Blažek, Milena Steinmasslová, Pavlína Wolfová, Saša Rašilov nejml., Jan Vala, Josef Váňa, Gabriela Filippi, Katarína Hasprová, Vítězslav Jandák, Mojmír Maděrič, Michal Suchánek, Veronika Jeníková, Bára Štěpánová, Martin Havelka, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Muk, Leona Machálková, Pavlína Mourková, Martin France, Pavel Soukup, Pavel Trávníček, Martin Zounar, Jiří Krytinář, Petra Martincová, Jaroslav Sypal, Petr Kolář, Rey Koranteng, Milan Dufek, Pavel Nový, Pavel Vítek, Luděk Ausobský, Václav Knop, Rudolf Kudrnáček, Nicol Lenertová, Václav Faltus, Šárka Kubelková-Volemanová, Roman Vojtek, Kateřina Brožová, Dagmar Patrasová, Roman Šmucler, Imrich Bugár, Markéta Hrubešová, Kateřina Kornová, Peter Nagy, Martin Tankwey, Šárka Kašpárková, Tereza Maxová, Olga Šípková
  • MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Viděl jsem jen jeden díl a to na zimním stadionu a ten průběh soutěže, kde mezi sebou soutěžili známé osobnosti se mi líbil, dokonce jsem se i zasmál. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) |(19.10.2013)

• Sfinkter

Šusťákovky a Boura s Pomejem na vrcholu slávy. I když je to hrůza, tu dobu bych občas vrátil zpět.(21.7.2013)

• Master19

Na ty díly v plavkách jsem se jako adolescent díval vcelku se zájmem.(6.10.2016)

• herr_carter

Viděl jsem jednu epizodu, která mě utvrdila v tom,že začátky novy opravdu hraničily s bestiální úchylností (Pomeje, Kuklová a mnoho dalších zářivých klenotů v naprosto debilních, nechutných a nezajímavých disciplínách, které by nejednoho dohnaly k rituální sebevraždě).....................moje hodnocení = 0 z 10.(21.2.2015)

Další televizní pořad, který jsem měl svého času hodně rád. Sám jsem se zúčastnil jednoho natáčení, když se soutěžilo v Zubří v házenkářské hale. Je pravda, že v té době jsem chodil ještě na základku, tak se mi to líbilo asi víc, než kdybych na to šel v dnešní době, ale byla to prdel. Takže dávám ty tři hvězdy hlavně z nostalgie…(26.6.2018)