Reklama

Reklama

Český bodyguard

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 1994, 50 min

Účinkují:

Mahulena Bočanová, Zbyněk Merunka, Martin Dejdar, Antonín Bubeník, Lenka Kořínková, Michaela Dolinová, Pavol Habera, Martin Severa, David Matásek, Pavel Kříž, Jiří Lábus, Josef Klíma (více)

Obsahy(1)

Populární osobnosti hecuje k mimořádným výkonům Petr Salava a Renata Dlouhá v Božím Daru. Účinkují M. Bočanová, A. Bubeník, M. Dejdar, L. Hloušek, P. Janda, I. Pilip, P. Richter, J. Rosák a další. (oficiální text distributora)

Recenze (22)

Sfinkter odpad!

všechny recenze uživatele

Šusťákovky a Boura s Pomejem na vrcholu slávy. I když je to hrůza, tu dobu bych občas vrátil zpět. ()

Reklama

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jednu epizodu, která mě utvrdila v tom,že začátky novy opravdu hraničily s bestiální úchylností (Pomeje, Kuklová a mnoho dalších zářivých klenotů v naprosto debilních, nechutných a nezajímavých disciplínách, které by nejednoho dohnaly k rituální sebevraždě).....................moje hodnocení = 0 z 10. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Další televizní pořad, který jsem měl svého času hodně rád. Sám jsem se zúčastnil jednoho natáčení, když se soutěžilo v Zubří v házenkářské hale. Je pravda, že v té době jsem chodil ještě na základku, tak se mi to líbilo asi víc, než kdybych na to šel v dnešní době, ale byla to prdel. Takže dávám ty tři hvězdy hlavně z nostalgie… ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-pořad (Soutěž). Viděl jsem jen jeden díl a to na zimním stadionu a ten průběh soutěže, kde mezi sebou soutěžili známé osobnosti se mi líbil, dokonce jsem se i zasmál. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) | ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama