Záhada Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2

Horor / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 90 min

• S.Quentin QUALE

Tak jako zhlídnout to takto po letech poprvé mi to zas až tak blbý nepřijde, samožřejmě vidět to v kině v době, kdy to vyšlo, asi taky pálil odpadama. 35%(29.7.2016)

• UncleG

Záhada Blair Witch 2 - aneb jak se dá zkazit jedna filmová legenda. Víc k tomu neřeknu, musel bych bejt sprostej jak dlaždič.(28.7.2009)

• Chupacabre

Kravina na druhou !!!(20.11.2007)

• Phobia

WTFuck?!? Co mělo tohle být, kurwadrát? Parodie na jedničku? Hrubě nepovedený "horror", stupidní a chabý od začátku do konce. "Komedie" by se patřilo napsat do záhlaví filmu, nebo "tragédie", protože ani zasmát se tomu nešlo, spíše marností zaplakat. 10% ze soucitu:-(. A hovno, žádný soucit, jen to przní kultovní jedničku. 2%(14.1.2009)

• Djoker

Jedničku jsem ohodnotil pěti hvězdičkami, ale dvojce dávám jen dvě. Ano, tak velký je rozdíl v úrovni obou filmů. Čekal jsem další informace nebo i rozluštění záhady čarodějnice z Blair. Na to se tvůrci absolutně vybodli a udělali stejný přiběh, jehož děj přesunuli do starého domu v lese. Nechápu, proč se nepokusili objasnit řádění čarodějnice a místo toho vymysleli pointu, která je v každém druhém filmu.(18.9.2009)

• - Rozpočet filmu: $15,000,000. Tržby celosvětově: $47,737,094. (Káronoš)

• - Na soundtracku k filmu je zastoupena i česká kapela Sunshine s písní Streamlined. (aseedi)

• - Role Kima Diamonda je inspirována extravagantním metalovým zpěvákem Kingem Diamondem. (WolfR)