poster

Lego: Batman

 • USA

  LEGO Batman: The Movie - DC Superheroes Unite

 • Slovensko

  Lego príbeh: Batman

Animovaný / Dobrodružný

USA, 2013, 71 min

Režie:

Jon Burton

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks), Robert Kanigher (komiks)

Scénář:

David A. Goodman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sweat55
  ****

  "Jdeme za Lexem Luthorem. A kdo jste ? Co vy nás nepoznáváte, já jsem Superman a tohle je Batman. Aha a příjmení ? I jeho recepční je zlá ! My nemáme příjmení, jako Madona .." Jenom kousek hlášek které se objevují v celém filmu. Je to vtipné, je to svižné a je to z kostiček. Je to LEGO Batman. TOP(26.4.2014)

 • dragon94
  ****

  Je to vtipné, hravé, nahláškované, krásně animované a dost zábavné. K tomu navíc ve filmu hraje originální hudba z Burtonovských Batmanů a klasicků Supermanů s Christopher Reevem. Akorát mě trošku mrzí, že jsem hrál hru dřív než jsem viděl tenhle film, neboť jsem většinu scének znal již ze hry :-). 4* 80%(26.5.2014)

 • Axident
  **

  Nevidět Lego Movie, asi bych nebyl tak skeptický, ale Lego Batman není nijak zvlášť vtipný ani zábavný, takže jediné, co potěší je precizní animace a skvělé lego postavičky. Pro děti je to příliš odkazující na Batmany, které zřejmě neviděly, takže nebudou většinu postav chápat a pro dospěláka (narozdíl od Lego Movie) je to děsná nuda...(7.7.2014)

 • klerik
  ****

  Prekvapivo uletené a parodujúce, ale aj poctivé. Skvelý mix Burtona, Nolana i Schumachera, ktorý dokonalo funguje. A ani to vlastne nie je sólo Batmanovka - úlohu tu zohráva (okrem Robina) aj Superman a Liga spravodlivých. Zápletka príjemne jednoduchá, akcia pompézna, kopa vedľajších postavičiek potešujúca. Hlášky a vtipy častokrát neskutočne odrovnávajúce. Keby neexistovali SUPERMAN: DOOMSDAY a BATMAN VS. RED HOOD, išlo by o najlepší DC animák...(21.6.2013)

 • sskrblik
  ****

  Nepomátl jsem se. Já vím, že to není dokonalý film a je určený pro mladší publikum, ale přesto jsem se skvěle bavil. Spojení LEGA a populárního světa Batmana fungovalo ve hrách a funguje to i ve filmu. Nový LEGO Batman obsahuje celou řadů odkazů, parodií, nepostrádá vtip a hlavně baví svým zjednodušením celého děje. Je to trochu Batman z šedesátek přestrojený do LEGA, ovšem je stále rádost jej sledovat. Ať už pro svou stylovost, pro celou řadu charakterů (zábavný Superman) nebo třeba věrné hudební motivy.(7.6.2013)

 • - O hudbu k filmu sa zaslúžil aj Bratislavský symfonický orchester. (MikaelSVK)

 • - Film je založen na videohře "Lego Batman 2: DC Superheroes". Většina scén se pak inspirovala přímo hrou. (TwoFace)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace