Reklama

Reklama

Brooklyn 99 - Série 1

(série)
USA, (2013–2014), 7 h 53 min (Minutáž: 21–23 min)

Hudba:

Dan Marocco

Hrají:

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Talentovaný, ale jinak bezstarostný detektiv Jake Peralta a jeho dysfunkční kolegové pod velením nového přísného kapitána vysloveně přežívají. (Netflix)

Recenze (12)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dojmy po první sezóně jsou z větší části výborné. Vadí mi vlastně jen to, že tvůrci seriálu natočili několik epizod, které byly opravdu velmi slabé a zbytečně snížily výslednou známku pro celou řadu. Po opravdu dlouhé době jsem narazil na homosexuální postavu, se kterou nemám problém, kapitán Holt mě naopak velice baví a jeho nečitelný výraz patří ke kladům série. Byla to fajn oddechová zábava a určitě se rád podívám i na pokračování. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Super, skvělý komediální seriál z policejního prostředí, který chyběl, ale už je tady. Celá grupa 99 je prostě povedená, všichni se navzájem doplňují a Jake Peralta je prostě top s těmi nejlepšími vtípky a přirovnáním. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to namíchaný z ingrediencí, který zaručují pozitivní přijetí: humor, láska, přátelství, tolerance, spravedlnost, odvaha, chytrost, pracovitost, poctivost, velkorysost, vzájemná úcta a respekt… To se to utíká- do dokonalýho světa. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Serialový Sitcom o policajtoch je ojedinelá záležitosť. Na to že to malo taký počet epizód ma niektoré ale vôbec nebavili. A to si mám pozrieť ešte dalších 6 serií? Seriál asi stopnem a pozriem až keď nebudem mať čo pozerať, možno chyba, ale nejak ma to nechytilo. No pár skvelých epizód sa našlo a výber hercov fajn. 3* ()

Galerie (180)

Zajímavosti (3)

  • Jake Peralta tvrdí, že má 34-rokov. Andy Samberg, ktorý jeho postavu stvárňuje, je ale o čosi starší - má 40. (dendev)
  • Přibližně v čase 12:00 při opakovaném pohovoru Amy (Melissa Fumero) můžeme vidět, jak jsou v jednotlivých záběrech dveře kapitánovy kanceláře otevřené různě doširoka, ačkoliv s nimi nikdo nehýbe. (johnny01)

Reklama

Reklama