Sean se vydá z ulic rodného Miami do Hollywoodu, kam ho táhne vidina slávy a bohatství. S krásnou a tvrdohlavou Andie si založí novou taneční skupinu, která to přes všechny překážky dotáhne až do finále televizní talentové soutěže. Velké finále v taneční aréně v zářícím Las Vegas znamená nejen milionovou výhru, ale také budoucí kariéry všech zúčastněných. Není to ale tak jednoduché. Ve finále se proti Seanovi a jeho skupině postaví nejen jeho dávní nepřátelé, taneční skupina Grim Knights, ale i jeho vlastní bývalí parťáci. Aby mohli zvítězit, musí pustit k vodě všechny staré antipatie a žárlivosti a soustředit se na to, co umějí nejlépe: tančit. (Bontonfilm)

Trailer 1

Likan7

Máme tu nejslabší díl série. Celá série Lets dance to má těžký. Nikdo od ní nečeká nic jinýho, než efektní taneční scény. Možná ještě nějakou romantiku a řeči o rodině, osudu a záchraně duší. Jednička byla romantika (nedivim se Tatumovi, že si jí nakonec vzal), dvojka byla o rodině, trojka o skvělých tanečnících a čtyřka víc dělala do umění. A pětka nemá skoro nic. Návrat starých známých je fajn, ale působí tu dost jako pěst na oko. Postava Sevaniho je sice s přehledem nejsympatičtější z celé série, ale tady vůbec nefunguje, a co víc, Moose už prostě nemá drajv. Nemá tu šťávu, kterou měl ve trojce. Tady je hodně v pozadí a nepředvede skoro nic. O jeho pomalu mizícím charismatu nemluvim. A ještě horší to je s Brianou Evigan. Neřikám, že neumí tancovat, ale ale není tanečnice. Pokud jí srovnám s Kathryn McCormick, tak je mi Andie vyloženě líto. Emily byla skvělá, byla sexy, krásná a uměla to. Andie se snaží, ale to je tak jediný. Chemie mezi ústřední dvojkou fungovala minule, tady vůbec, škoda, že se Emily nevrátila. A co se týče tanečních čísel? Trojka byla lepší, čtyřka byla lepší a minimálně finále dvojky bylo lepší. Finále jedničky bylo hezký a ve finále fungovalo lépe. Takže výsledek? All in? Prohra a nejspíš nadobro pohřbená značka. ()

FFilipCZ

Tak už by ale stačilo, ne? Příběh jak přes kopírák, že jsem to pomalu chtěl vypnout hned po pár minutách. Herci nic moc, zachraňoval to pouze Moose (Adam G. Sevani) a ta číča z telky (Izabella Miko). Tentokráte to bohužel nezachraňovala ani taneční choreografie a battly všeobecně - ty byly hodně hodně slabé. Byl bych rád, kdyby to už od Let's Dance bylo "All". ()

playboxguest

Na tyhle filmy se prostě absolutně nekouká kvůli příběhu, to je jen klišovitá mezi-výplň toho podstatného, tance. A ten je tu perfektní, přihlašovací video a závěrečná show v Hunger Ga...ehm, Las Vegas nemá chybu a mít po ruce samopal plný superlativů, pálím o sto šest jednu pětihvězdu za druhou. Zbývající tance taky neurazí a pořád zapadají do slušného standardu tanečních filmů. Jen je škoda, že mi oproti druhému a třetímu dílu, které měly 3D naprosto vychytané a v některých momentech kulervoucí, připadá využití efektu v pátém díle minimální. Pátý díl je pořád lepší než jednička, nebo dvojka, srovnatelný s trojkou, jen lehce zaostávající za čtyřkou. 70% ()

bearmeedek

Step Up: All and Nothing. Vidím to jinak než ostatní nadšenci. U tanečních filmů předem počítám s klišé, ale tady někdo step-áckou pětku totálně podělal. Nejhorší z celé série. Namátkové předváděčky mě připomínaly mé návštěvy diskoték, kde zahraniční agent zřejmě natočil moje svěží výkony a po letech se objevilo v tomto díle na plátně. Soutěžní tance byly spíš varietními vystoupeními, než tancem. A místo hudby doprovázely tanec jen zvuky z různých hororů. A najednou v závěrečných titulcích hudba hned ve třech kusech. Poskakování odnikud nikam - nepobavilo, neohromilo, nepotěšilo. ()

Gaia.M

Jediným důvodem, proč na tyhle filmy koukám je tanec. Miluju tanec, ráda tančím, ráda se na něj dívám, zajímají mě jeho techniky. Co se týče děje, skončila jsem u úplně prvního Let's dance, ten se mi dějově líbil, tyto ostatní jsou pro mě skutečně jen dokumenty o tanci a děj vůbec nekomentuji. A co se týče tance, úroveň je kvalitní. Na těch lidech je vidět, že tančit umí a že to dělají rádi. ()

• Ve filmu se v roli robotické dívky objevila i Češka Jana Vaňková.

(Deli3)
  • Film nebyl před premiérou promítán kritikům. (Katherine46)