poster

odpad! (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2013, 8 min

Režie:

Josef Blažek

Hrají:

Tomáš Mann

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (44)

 • choze

  Film ke zhlédnutí zde - https://www.youtube.com/watch?v=2vG_DUv7xUE(2.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  *****

  Neskutečně zábavná hříčka, ve které se Tomáš Mann snaží a Chozemu na režisérské sesli se zdařilo vytvořit výbornou záležitost, které neváhám napálit maximální hodnocení, fakt sem se bavil, jeden prostor (dobře zvolenej), výborná hudba, jeden herec a jeden neskutečně zábavnej nápad, víc nepotřebuju, tleskám a padám na kolena, neb jsem byl na výsost pobaven a hrozně rád si dám tenhle odpad znovu a budu jen doufat, že nebudu trpět neblahými následky při vynášení koše.(1.3.2014)

 • A_FISH
  odpad!

  žádnej problém.(9.3.2014)

 • Wacoslav1
  **

  Pardon, že to říkám, ale choze mě opět nepřesvědčil o tom, že by byl nějaký vyjímečný tvůrce. Jeho snímky jsou fakt jak přes kopírku a pořád se opakují ty stejné chyby. Tím netvrdím, že bych to natočil líp to ne, ale hodnotím to z pohledu diváka jak to vnímám. No a zde máme opět celkem slibný námět který však podle mého názoru bohužel není nikam výrazně rozvinut. Pointa je opět absolutně nulová a to je škoda, když musí člověk (pokolikáté už?) konstatovat, že jediné co lze ocenit je potenciál který byl, ale opět promarněn.40%(2.3.2014)

 • Madsbender
  ***

  Čéče... Na prvý pohľad amatérska fušerina, postavená na priblblom fóre, ktorá však setsakra zvláštnym spôsobom funguje! Mohol by som v tom hľadať alegóriu, ako sa proti nám stavia náš vlastný odpad a to, čo sme mi nevyužili a neskonzumovali, by si teraz rado pochutnalo na nás. Radšej však poviem, že som sa celkom bavil, a nebyť priblblého policajta, už kvôli priestorom, kde sa to odohráva, by som šiel vyššie. 65%(8.4.2014)

 • Psychor
  odpad!

  Na tomto kraťasu lze pochválit snad jedině příznačný název. Pan režisér by měl objektivně zhodnotit své filmařské dovednosti a zcela vážně popřemýšlet o změně profese. Sám musí jistě cítit, že hororovému žánru dělá pouze ostudu.(29.10.2016)

 • JohnnyD
  ****

  Vtipná jednohubka v podstate celý čas odkazujúca sa na béčkové sci-fi horory z 80tych rokov. Pár krát som sa dokonca aj nahlas zasmial. A oceňujem skvelú retro 80s hudbu a gremlinovské zvuky odpadu!(6.4.2014)

 • Momo_desu
  *

  A dobre teda, za snahu. Nechcem byť teraz dáka povrchnica povrchná rodu povrchnis ale mne sa to proste nepáčilo. A lupič je tak trošku debil, keď ide po ňom polícia a chce zastreliť policajta čím by sa samozrejme prezradil keby začujú výstrel a navyše tam bol zamknutý a v strese by mu URČITE ten drôtik vypadol tak či tak.(6.3.2014)

 • JosefGruber
  ****

  Mě se to docela líbilo. Super hlavní hrdina, super konec...jen mi vadil ten hrozný zvuk, který vydávalo zvířátko v pytli. 3-4*, 22.8.2014, pc(22.8.2014)

 • *CARNIFEX*
  odpad!

  Ten názov vzhľadom ku kvalite snímku sedí ako uliaty - odpad.(27.7.2015)

 • klerik
  ***

  Viac krvi by potešilo. Mord policajta bol tiež trochu moc úsmevný. Ale inak nápadité a vtipné...(16.3.2014)

 • Campbell
  **

  Film který prakticky ohodnotil sám sebe. Blažek se opět ukázal že jako spoluautor Třídy smrti je parádní ale jako samotný režisér je hroznej. Odpad který útočí je děsivej sám o sobě, ale i těch 8 minut soustředící se jen na jednu místnost, jednoho herce je dost děsný. Útoky jsou bez nápadu a celej film je jak dělanej na koleni. Bohužel.(6.5.2014)

 • Xeelee
  ****

  [Pionýři hororu] Občas stačí jen zábavnej originální nápad a trocha filmařský zručnosti. Jeden z nejlepších pionýrů. | ► odpad! online (podobnost s ČSFD hodnocením je jistě čistě náhodná:)(15.3.2014)

 • VenDulin85
  ***

  Viděno v příjemné společnosti dalších fanoušků na menším hororovém dýchánku a díky proslovu pana režiséra jsem i viděla "za kameru a skript", takže jako krátkometrážní počin hodnotím kladně, myšlenka je originální. Za sebe dávám 3,5 a na zdejší hodnocení zarovnávám na 3*, o Odpad! se rozhodně nejedná.(12.7.2014)

 • Ramirez85
  ***

  Dobrá jízda, tenhle kraťas (kdepak, žádnej odpad! se konat nemůže), no asi ještě víc mě pobavilo, že tento koutek komunálního odpadu byl pro pana režiséra nejkouzelnějším místem v Brně (nebo aspoň v týhle části) :-) A co, Choze, dočkáme se sequelu? :-)(13.7.2014)

 • MontyBrogan
  *

  Keby policajta aj lupiča hrali deti, najpravdepodobnejší záver by bol asi taký, že z paneláku v pozadí na nich zakričí mama, aby išli domov. Použitý koniec bol síce originálnejší, ale nakoľko to hrali dospelí (a hrali to tak ako hrali), všetko ostatné mi pripadalo trápne. A rozmýšľal som aj, že odošlem do zaujímavostí na schválenie aspoň tú najjednoznačnejšiu chybu vo filme, že zastrelený policajt neostal ležať na chodníku, ale nebudem kaziť chozemu one man show, tak aspoň takto.(9.4.2014)

 • schizmo
  ***

  Chvílemi to skoro vypadá jako nezávislé nízkorozpočtové pokračování Critters a to především díky doprovodným zvukům, které film možná trošku jednostranně staví do úsměvného pojetí. Dodat jiný zvukový doprovod, filmu by se naprosto změnil jeho charakter...(22.3.2014)

 • Kaluž
  **

  Z řemeslného hlediska výtečně odvedená práce (ta kamera!), ale… ale tyhle kokotiny jsme vymýšleli na základce pod lavicí při hodině matiky. A ani tenkrát to nebyla kdovíjaká prdel.(18.3.2014)

 • SOLOM.
  ***

  Poslední dobou všude kam „vlezu“ na mě čekají odkazy k Pionýrům , tak jsem si řekl, že se na ně teda podívám důkladně zblízka. Třída smrti byla hodně dobrá, leč hned jako další v pořadí jsem šáhnul po snímku, který má v mých očích „pěkně dvojsmyslný název“. LudovicoFilm a hlavně Pepa Blažek mě nikdy nějak závratně neokouzlili a nerad to říkám, kromě Casa Carnivora (2010) jsem měl co dělat, abych se na jeho výtvory dodíval. Bohužel nikdy se netrefil do mého vkusu. No a příběh o bankovním lupiči, co se před fízlem schová na místě určeném pro odpadky a následně musí bojovat s ..., si reputaci nějak výrazně nevylepšil. Uznávám, že jistý humorný podtext tu je, ale ve srovnání s Carnivorou, zase krok zpět. Potenciál opět dostal přes držku a to hlavně ve druhé půli. Ta první po akční stránce špatná nebyla.(4.3.2014)

 • kaylin
  **

  Josef Blažek alias choze se pustil do dalšího, trochu akčnějšího filmu, asi bych ho nazval thrillerem. Tedy po několika málo sekundách. Následuje něco, co by se dalo nazvat jako trash v tom nejpřesnějším smyslu slova. Jako nápad zajímavé, ale rozvržené do téměř osmi minut to není až tak zábavné. Nápad dobrý, nejvíce překvapí trikové provedené, které i díky zvukům vyznívá celkem realisticky.(27.3.2014)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace