Summer Camp

Čtyři mladí Američané se přihlásí na práci poradců v odlehlém španělském táboře, ale jejich představy zábavně stráveného léta začínají rychle slábnout, když jeden z nich náhle ztratí nervy a napadne ostatní. Než si skupina uvědomí, co se děje, zmocní se jich virus vyvolávající vztek. Virus se mezi nimi rychle šíří, a musí se spolehnout jeden na druhého, aby měli nějakou naději přežít noc. (noelcoward73)

ARI50

Letní tábor který má super místo výborný potenciál na horor a kupodivu skvělé herce ale proč mě se to tolik nelíbilo proč já už se tak nebavil když film nabídne dost, tož to je pak otázka. ()

Morholt

Další ze zcela zbytečných zombie/nakažených filmů a další z výborných scénáristů, co na režisérské stoličce zklamal. Je sice pravda, že se Summer Camp v jednom ohledu od podobných záležitostí liší a to tím -SPOILER-, že virus po nějaké době odezní, ale ani tenhle aspekt se nepodařilo moc využít. Vesměs se jedná o uřvanou naháněčku, která má sice docela spád, ale akce je tu zmatená a mizerně sestříhaná, masky či spíše make-upy sotva průměrné a jako největší mínus vidím naprostou absenci jakéhokoliv gore, se kterým člověk u podobného filmu počítá. Prostě zklamání. 30% ()

kaylin

„Summer Camp“ je průměrný film, který rozhodně není tak děsivý, jak by děsivý být mohl. Ale na druhou stranu jsou zde scény, například ta s dětmi, které jsou hodně nepříjemné a z kterých vás bude mrazit. Ale najednou zjistíte, že je to místy až moc obvyklé a až moc klasické a vytratí se z toho jakýkoli náboj. Prostě jen film o tom, jak se zvrtne návštěva kempu. ()

stration

Na Španělsko hrozná bída. Kameraman by zasloužil přes držku nebo napít nějakého alkoholu, aby se mu tak netřepaly ruce. Postavy vám jsou lhostejné, děj je schematický, žádné gore a ke správné atmosféře něco schází. Plus vidím v závěru, který přece jenom potěšil. ()

Havaj8

Měl jsem večer chuť na pořádnej partičkovej horor. Jenže to by ta parta lidí musela mít nějaký charisma. Na tom se asi shodnem všichni. Ta zápletka s infekcí, která má vzteklinovej vliv by i celkem ušla, ale to by to muselo dávat nějakej smysl. Tím pádem to prostě u mě moc nefungovalo. Jednou to máš, pak to přejde, nic si nepamatuješ. Prostě nereálný. Ale ten konec s dětma, to byla třešnička. Škoda jenom, že tam chybělo víc těch gore momentů. ()

Deyw

strasny..vse v jednom dome, vlastne chodbe, venku, staj, karavan , konec...neni tu nic..jen to pusobi vtipne jak se rubou mezi sebou porad dokola a nakaza se prenasi vzdy na nekoho jinyho..jedinej konec zajimavej, jinak sranec strasnej.. ()

Forsberg11

Áno, možno to je hlúpe, nelogické a detinské ale ako horor to u mňa zafungovalo veľmi dobre. V letnom tábore a priľahlom kempe sa širi nákaza, ktoré mení ľudí na agresívnych šialencov, ktorí chcú zabiť každého, kto im príde pod ruku. Ja som tu dostal všetko, čo od takéhot jednoduchého, priamočiareho hororu očakávam. Množstvo akcie, veľa napätia, veľa vrážd a beznádejné situácie. K tomu ešte ten koniec, ktorý bol brutálne nekompromisný. Prostredie a herci boli taktiež super, klapalo to od začiatku až do konca a na ploche 81 minút skutočne nebolo kedy sa nudiť. Ja som spokojný. 70 %!! ()

Corpsegrinder

Přesně ten typ zombie hororu kterej nemám rád. Jako by nestačilo že vzhled nakaženejch za moc nestojí a řvou jak čuráci (stejně jako v otřesným REC), ještě k tomu ty jejich záchvaty odeznívaj a voni se mění zase na normální lidi. Tu jednu hvězdu dávám asi jen za solidní začátek neboť po krátkým úvodu se film několikrát pokusí vás zmást a vše se rozjede dost nečekaně, bohužel jakmile přišla na řadu schovávačka po domě tak jsem se začal nudit a do konce filmu už mě to nebavilo. ()

666Carnage

Španělsko je dost známý tím, že jim horor jdou. Tohle je zrovna snímek, který i když má dost průměrné hodnocení, tak je ale koukatelný. Napětí tu je, násilí je úměrné typu hororu a pointa je jakž takž vysvětlena během filmu ale musíte dávat pozor. Rychle to uteklo a až na některé debilní chování postav je to lepší nadprůměr. 60% ()

kery-

Docela v pohodě připomínka předchozí dekády, která měla několik originálních momentů. Oceňuji střízlivě jednající postavy, menší mínus je naopak za kameru. Celkově se dá asi říct, že v rámci schopností a finančních možností z toho bylo vytěženo maximum. Jelikož si nemyslím, že si to zaslouží těch 50%, tak musím přidat extra hvězdu. ()

Ronaldo79

Svižná, nápaditá, napínavá a především nikoho nešetřící ulítlost. Zajímavé pohrávání si s diváckým očekáváním a sympatie vzbuzující chování postav, alespoň v první půlhodině, u mě rozhodlo o slabších čtyřech hvězdičkách. 7,5/10 ()

cskomando

Nemůžu si pomoci ale po skvělém dramaticko/hororovém trháku od mariniho Zánik přišla další skvělá věc ! Aby se ušetřilo na efektech, krvi a brutálností tak se to pokusil obejít ve stylu totálního bláznovství, který mělo grády. Prostě napij se, proměň se a začni šílet jak totální cvok. Některé scénky mě opravdu pobavily. Škoda jen, že na konci se šetřilo a nevíme jak moc rozkousali Michell, tak snad příště zas v podobném crazy filmu. ()

Hernycztek

Čtyři vedoucí ''Summer Campu'' zapadlého někde ve španělských lesích a virus ''neznámého'' původu. Ten ze svých obětí naštěstí nedělá pomalé zombie, nebo nějaký jiné podobné stvůry, které touží po lidském mase, ale agresivní bestie, které chtějí jediné, zabíjet. Gore si sice moc neužijeme, kromě jedné pěkné scénky si nic jiného nevybavuji, ale svůj půvab ten film má. Nakažení se vyznačují hlasitým řvaním, černou hmotou tekoucí z úst a vysokou agresí. Občas jsem si sice škubal vlasy u nelogických dialogů a chování, ale až tak hrozně bych to neviděl. Místní ''burani'', kteří jsou k vidění hned na začátku, dostanou menší prostor až v samotném závěru, kdy se vše vysvětluje. Nakonec i menší ukázka toho, jak se člověk zachová, aby si zachránil život. Finální scéna to skvěle podtrhla. ()

Rathalos

Opat musim pochvalit spanielov,dalsi hororovy kusok z ich produkcie a zase som nadmieru spokojny,napatie a lakacky nechybali,herci boli sympaticki a vyborne zahrali svoje role,taketo zachvaty sialenstva,ked clovek vidi,az ma strach,hroza...:-) ()

SilentMemory

*** This review may contain spoilers *** Ku mne sa tento horror nedostal, takže som nemala žiadne očakávania. Najviac vyslovované meno v tomto filme bolo Christy a už od začiatku bolo evidentné, že existencia stromčeka na opekanie bude veľmi podstatná. Bola som spokojná ako to s ním vymysleli a akú úlohu nakoniec zohral vo filme. Vyčkávala som kto a kedy sa naňho napichne. Názov a plagát vôbec nenadchne, je to spracované amatérsky. Túto stránku dosť zanedbali a veľa to vypovedá o filme. Mňa osobne vôbec nelákalo zhliadnuť film, keď som sa na to pozrela. Niektoré detaily boli vymyslené skvelo ako napr. eliminácia zásob ( konkrétne salámu ) a následné kamuflovanie obsahu. Ale zabudli pracovať na celku. Keď si zvolili tématiku detského campu, tak mohli využiť lepšie tento priestor ako aj opustené budovy a vytvoriť hustú atmosféru. No na tom si tiež bohužiaľ nedali záležať. Postavy nám tiež nie sú nejak priblížené a tak si k nim nemôžeme vytvoriť nejaké puto či záujem. Najviac pozornosti odo mňa mala Michelle ( Maiara Walsh ) pretože na mňa pôsobila nesympaticky a odniekiaľ som si ju pamätala ( zo seriálu Switched at birth ). Keď som sa nudila, čiže väčšinu času som premýšľala nad tým odkiaľ sú mi tie tváre známe. Jocelin Donahue ( najmä z filmu House of the devil - tá mimika jej ostala úplne, ale aj z Insidious 2 ), Diego Boneta ( Pretty little liars ). Sú tu dôvody prečo film vidieť napr. idea nákazy a ďalšie spomínané veci, záver by bol fajn ak by skončil pri čvachtaní vo vode alebo iným rozhodnutím. Škoda, mal potenciál, mohli z toho vyťažiť viac. ()

Španělský král hororu chystá další film

Španělský král hororu chystá další film

03.11.2014

Jaume Balagueró je pevně spjatý se španělskou produkční společností Filmax, která se specializuje na žánrové filmy a pod jejíž hlavičkou si udělal mezinárodní renomé hororovou sérií REC. Poslední díl… (více)