Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 47 min

Brandon Vietti

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks), Robert Kanigher (komiks)

Tim Kelly

Liga spravodlivých málokedy funguje bez humoru (Green Lantern vs. Batman vs. Superman). Aj preto sa bojím chystaného hraného filmu. Ale v Lego podobe je fajn aj taká kravina ako je Bizzarova liga. Našťastie nejde len o dvojníkov známych hrdinov, ale aj o boj proti Darksideovi. Takže kopa zábavy, samozhadzovačného humoru a skvelé využitie Lego komponentov... LEGO: BATMAN bol o niečo lepší...(8.9.2016)

Další milá LEGO blbina. Zábavné a kostičkované. Je jasné, že tyhle direct-to-video filmy nikdy nebudou nový LEGO Příběh, ale je to fajn oddychovka. Sice bych to možná o deset minut zkrátil, aby opadlo pár hluchých míst, ale jinak spokojenost. A podezřívavý Batman válí. 75 % PS1 - pokud chcete vidět, jak se Batman stal členem JL, doporučuji shlédnout i tohle: http://www.csfd.cz/film/395179-lego-dc-comics-batman-be-leaguered/ PS2 - pro ty, kterým vadí odlišné charaktery postav než v dalších animácích, uvědomte si, že LEGO filmy, jsou cíleny na poněkud mladší věkovou kategorii(15.2.2015)

Najväčšie plus celého animáku ? Rozhodne Batman! Začiatok síce vyzerá ako pre päť plus (čiže skoro pre mňa, haha), ale neskôr keď príde na radu Justice League na čele s perfektným Batmanom, hneď to dostane zaujímavejšie obrysy. Animácia a akcie celkom ok, neprekážajú/ nenudia, hlavne aj preto, že to nemá ani hoďku. Pokial chcete vidieť hrdinov zo stají DC a hlavne Batmana odporúčam, ale hlavne si to dajte na veľmi unavený deň, inak by vaše hodnotenie mohlo isť rovnakým smerom ako Titanic. 65% - 3*(17.4.2015)

Lego... Lego jede... Je moje, je tvoje... ehm, no nic. Lego a suprhdinství k sobě skvěle pasuje. Pro mě možná ještě víc jak Lego a Star Wars. No a nápad s bad Batmanem a bad Supermanem a... No však znáte celou tu partu z DC. Na druhou stranu - sedmačtyřicet minut? Víc se mi asi líbila civilnější verze Lego hrdinství, a to ve filmu The Lego: Movie. Neb Everybody is awsome :-)(24.2.2015)

Prostě animák s lego grafikou a DC tématikou.. Bohužel to neni ani v nejmenším podobný ostatním animovaným filmům s JLA a to nemyslim kvuli takový tý "lego-fyzice" kdy se dá všechno postavit atd... ale charaktery hrdinů mají se svými komiksovými předlohami společný tak akorát jména. Ale na druhou stranu mě potěšily s aspoň krátkým obsazením Grodda, Penguina a Deathstroka! // V závěru je to stejně o kus slabší než Lego:Batman, ale stále je to vcelku zábavná a místama i vtipná podívaná.(15.2.2015)