poster

Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro

 • USA

  Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 47 min

Režie:

Brandon Vietti

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks), Robert Kanigher (komiks)

Hudba:

Tim Kelly
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Liga spravodlivých málokedy funguje bez humoru (Green Lantern vs. Batman vs. Superman). Aj preto sa bojím chystaného hraného filmu. Ale v Lego podobe je fajn aj taká kravina ako je Bizzarova liga. Našťastie nejde len o dvojníkov známych hrdinov, ale aj o boj proti Darksideovi. Takže kopa zábavy, samozhadzovačného humoru a skvelé využitie Lego komponentov... LEGO: BATMAN bol o niečo lepší...(8.9.2016)

 • jh666
  ****

  Další milá LEGO blbina. Zábavné a kostičkované. Je jasné, že tyhle direct-to-video filmy nikdy nebudou nový LEGO Příběh, ale je to fajn oddychovka. Sice bych to možná o deset minut zkrátil, aby opadlo pár hluchých míst, ale jinak spokojenost. A podezřívavý Batman válí. 75 % PS1 - pokud chcete vidět, jak se Batman stal členem JL, doporučuji shlédnout i tohle: http://www.csfd.cz/film/395179-lego-dc-comics-batman-be-leaguered/ PS2 - pro ty, kterým vadí odlišné charaktery postav než v dalších animácích, uvědomte si, že LEGO filmy, jsou cíleny na poněkud mladší věkovou kategorii(15.2.2015)

 • Shakers
  ***

  Najväčšie plus celého animáku ? Rozhodne Batman! Začiatok síce vyzerá ako pre päť plus (čiže skoro pre mňa, haha), ale neskôr keď príde na radu Justice League na čele s perfektným Batmanom, hneď to dostane zaujímavejšie obrysy. Animácia a akcie celkom ok, neprekážajú/ nenudia, hlavne aj preto, že to nemá ani hoďku. Pokial chcete vidieť hrdinov zo stají DC a hlavne Batmana odporúčam, ale hlavne si to dajte na veľmi unavený deň, inak by vaše hodnotenie mohlo isť rovnakým smerom ako Titanic. 65% - 3*(17.4.2015)

 • hous.enka
  ***

  Lego... Lego jede... Je moje, je tvoje... ehm, no nic. Lego a suprhdinství k sobě skvěle pasuje. Pro mě možná ještě víc jak Lego a Star Wars. No a nápad s bad Batmanem a bad Supermanem a... No však znáte celou tu partu z DC. Na druhou stranu - sedmačtyřicet minut? Víc se mi asi líbila civilnější verze Lego hrdinství, a to ve filmu The Lego: Movie. Neb Everybody is awsome :-)(24.2.2015)

 • Filipus Muff
  ***

  Prostě animák s lego grafikou a DC tématikou.. Bohužel to neni ani v nejmenším podobný ostatním animovaným filmům s JLA a to nemyslim kvuli takový tý "lego-fyzice" kdy se dá všechno postavit atd... ale charaktery hrdinů mají se svými komiksovými předlohami společný tak akorát jména. Ale na druhou stranu mě potěšily s aspoň krátkým obsazením Grodda, Penguina a Deathstroka! // V závěru je to stejně o kus slabší než Lego:Batman, ale stále je to vcelku zábavná a místama i vtipná podívaná.(15.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace