Reklama

Reklama

Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro

  • USA Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League
Trailer

Obsahy(1)

Tam, kde je chaos a zkáza, tam je i Supermanův bláznivý klon Bizarro. Slyší vždy úplný opak toho, co je řečeno, říká pravý opak toho, co si myslí a dělá naprostý opak toho, co je správné. Ocelový muž ví, že je nejvyšší čas obstarat mu nový domov, jeho vlastní svět: Bizarro World! Na Zemi zatím Superman s Ligou spravedlivých podniká každodenní akce proti padouchům. Bizarrovu novou planetu však začne ohrožovat galaktický krutovládce Darkseid. Bizarro se tedy vrátí na Zemi, kde naklonuje Ligu spravedlivých a kopie upraví k obrazu svému. Z klonů pak povstane Bizarrova liga! Přichází Batzzaro, Bizzara, Greenzarro a Kyzarro - Batman, Wonder Woman, Green Lantern a Kyborg naruby. Liga spravedlivých se však musí se svými bizarními protějšky spojit. Jen jako jeden tým totiž dokážou zastavit Darkseida a zachránit galaxii! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Najväčšie plus celého animáku ? Rozhodne Batman! Začiatok síce vyzerá ako pre päť plus (čiže skoro pre mňa, haha), ale neskôr keď príde na radu Justice League na čele s perfektným Batmanom, hneď to dostane zaujímavejšie obrysy. Animácia a akcie celkom ok, neprekážajú/ nenudia, hlavne aj preto, že to nemá ani hoďku. Pokial chcete vidieť hrdinov zo stají DC a hlavne Batmana odporúčam, ale hlavne si to dajte na veľmi unavený deň, inak by vaše hodnotenie mohlo isť rovnakým smerom ako Titanic. 65% - 3* ()

HiddenDragon 

všechny recenze uživatele

Tohle se s napady napechovanym a vpodstate dospelym (nebo lepe receno vyspelym) humorem "The Lego Movie" (2014) neda srovnavat. Je to zkratka takova kratka jednohubka pro deti s oblibenymi DC superhrdiny plus nekterymi navic (napr. Plastic Man nebo Hawkman). Story je zalozena na existenci Bizarra, cili nepovedenem klonu Supermana (ktereho vymysleli uz v r. 1958 kupodivu), ktery by se sice rad Muzi z oceli vyrovnal, ale je tak nesikovny bridil a vse dela naopak, ze spise pusobi vsude zmatek. A to si navic "vyrobi" dvojniky i zbylych clenu Justice League, takze toho zmatku bude trochu vic. Humor je banalni, detsky. Prevazne fyzicky (neco upadne, bouchne, krkne...) a obcas sem tam nejaka ta hlaska (vetsinou nic moc). Oboji vyuziva faktu, ze "bizarro" dvojnici delaji veci jinak, nebo dokonce presne opacne nez jejich zname originaly. Tim to ale konci. Vylozene super for tu nebyl ani jeden, jen par usmevnych napadu. Akce sice je, ale i ta vyuziva faktu, ze je svet z Lega a kosticek, jenom poskrovnu. Pro decka do 8-10ti let bych rek urcite minimalne 3*, pro starsi divaky ci fandy JL je to celkem primitivni zalezitost. [na ceskem DVD opet chybi titulky....nehorazne....takze se musite spokojit s ceskym, podle me detstejsim dabingem, nez anglickym] ()

Reklama

jh666 

všechny recenze uživatele

Další milá LEGO blbina. Zábavné a kostičkované. Je jasné, že tyhle direct-to-video filmy nikdy nebudou nový LEGO Příběh, ale je to fajn oddychovka. Sice bych to možná o deset minut zkrátil, aby opadlo pár hluchých míst, ale jinak spokojenost. A podezřívavý Batman válí. 75 % PS1 - pokud chcete vidět, jak se Batman stal členem JL, doporučuji shlédnout i tohle: http://www.csfd.cz/film/395179-lego-dc-comics-batman-be-leaguered/ PS2 - pro ty, kterým vadí odlišné charaktery postav než v dalších animácích, uvědomte si, že LEGO filmy, jsou cíleny na poněkud mladší věkovou kategorii ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Lego... Lego jede... Je moje, je tvoje... ehm, no nic. Lego a suprhdinství k sobě skvěle pasuje. Pro mě možná ještě víc jak Lego a Star Wars. No a nápad s bad Batmanem a bad Supermanem a... No však znáte celou tu partu z DC. Na druhou stranu - sedmačtyřicet minut? Víc se mi asi líbila civilnější verze Lego hrdinství, a to ve filmu The Lego: Movie. Neb Everybody is awsome :-) ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Liga spravodlivých málokedy funguje bez humoru (Green Lantern vs. Batman vs. Superman). Aj preto sa bojím chystaného hraného filmu. Ale v Lego podobe je fajn aj taká kravina ako je Bizzarova liga. Našťastie nejde len o dvojníkov známych hrdinov, ale aj o boj proti Darksideovi. Takže kopa zábavy, samozhadzovačného humoru a skvelé využitie Lego komponentov... LEGO: BATMAN bol o niečo lepší... ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama