Westworld - Dveře

(série)
Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní
USA, 2018, 10 h 35 min (Minutáž: 58–91 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, James Marsden, Talulah Riley, Katja Herbers, Ed Harris, Jonathan Tucker, Jeffrey Wright, Neil Jackson, Brian Ames (více)

Epizody(10)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Žádný falešný svět se pravému nevyrovná. Co je skutečné... nelze nahradit. Už si nehodlám hrát na kovboje a indiány, Bernarde. Chci jejich svět. Ten, který nám upřeli." Celá série přešlapuje na místě. Výtvory 10 dílů prchají, aby v poslední epizodě skočili ze skály. Ok... Je to scífko, takže tady bylo, že se jejich vědomí přenese do programového ráje. Přišlo mi to strašně uhozený. Užvaněný indián: Byla nejhorší výplňková epizoda. Shogun World: Měl dobrou akci, ale taky tam byl jen proto, aby natáhl příběh. Herecké obsazení zůstalo zachované. Dolores byla tady nejvýraznější. Dalo by se říct, že si celý seriál ukradla pro sebe. Jinak mi tato série přijde jako umělé natahování příběhu. - 60%. ()

minno

2. séria. V kľude stačilo odvysielať posledné tri epizódy a bol by som ochotný siahnuť až po 5 hviezdičkách. Prvé epizódy ma viac nudili ako bavili, napätie sa nestupňovalo s každou epizódou ako to bolo v sérii prvej. Akčné scény, na pár vynimiek, príliš neoslnili a záver vás nechal v rozpoložení / wtf is going on. 2. sériu hodnotím na takých 75% a uvidíme s čím prídu v sérii tretej. ()

rainbof

prvni serie byla natazena. druha zmatecna. Ztratil jsem silu divat se na 2 dily skoro cele japonsky. protoze jsou v japonsku zejo jako sorry ale ne. Takovej peknej film by to byl ale na serial malo. ()

Molerat

Westworld měl skončit s první sérií, dle mého mínění. U druhé série jsem několikrát usnul a dostal jsem se asi k 5. dílu a to jen z povinnosti. Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Tomu se říká vařit z vody - 40% ()

r6AndrEw

Jak byla prvni serie dobra, je druha spatna. No dokoukal jsem to, chtel jsem videt, jak to dopadne, ale mnohokrat jsem jen bezradne civel na nesmyslnost deni na obrazovce. Sceny hodne scenaristy putovniho kabaretu a davy ostrilenych vojaku v neprustrelnych vestach s kulometama, zmasakrovany par borcema s koltama, to chce odvahu natocit.. ()

Lady_Gaga

Druhá série byla otřesná. Vypadalo to, jako by děj psala banda feťáků a jednotlivé díly natáčeli začínající studenti filmové tvorby, kteří se ani neobtěžovali si zjistit, co se dělo v předchozích dílech. Zmatek nad zmatek, chyby, už tam snad chyběl jen Yetti... Větší spatlaninu jsem ještě neviděla. Jak se mi líbila první řada, tak druhá byla za trest. Začátek třetí řady ale vypadá, že už to snad zase bude stát za to :-) ()

fgf_hbf odpad!

Vůbec nechápu, co se stalo. Jak může něco tak hrozného následovat po podařené první sezóně? Strašně jsem se snažil, ale po 5 dílech už tu pekelnou nudu a haldu nesmyslných keců nedávám a musím přeskočit na poslední díl a doufat, že 3. sezóna se zase trochu vrátí k původní atmosféře, která se ve 2. sezóně úplně vytratila. Je to jako kdyby to ani nenatáčelo HBO, ale nějaký streamingový startup bez zkušených scénáristů. ()