Reklama

Reklama

Zaklínač

(seriál)
Trailer 4
USA / Polsko, (2019–2024), 30 h 55 min (Minutáž: 47–67 min)

Tvůrci:

Lauren Schmidt

Předloha:

Andrzej Sapkowski (kniha)

Hrají:

Henry Cavill, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Anya Chalotra, Eamon Farren, Adam Levy, Jodhi May, Lars Mikkelsen, Mimi Ndiweni, Wilson Mbomio (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(32)

Zaklínač Geralt, mutant a lovec příšer, těžce hledá svoje místo ve světě, kde lidé jsou často ohavnější než zvěř. (Netflix)

Diskuze

Uživatel MoziMedve smazal svůj příspěvek.

cernakus

cernakus (hodnocení, recenze)

Dacsus

Tak to jsi šikovný. Moje mody jsou pouze drobné modifikace stávajících věcí a modů tak, aby to přesně vyhovovalo mně. Nic, co bych se odvážil zveřejnit :-D 

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

cernakus

Ale Skyrim je OK, sam ho mam na Steame - kupeny v kombe s Fallout 4, ktory je tiez OK. Len tie Bethesdacke hry hravam az ked na to povychadzaju unoficial patche na Nexuse od moderov, a nejake fajn mody, ktore tie hry urobia omnoho zabavnejsie.

Lebo Skyrim v stave ako ho vypustila Bethesda proste vzdy sklzne okolo 15 - 20 levelu do totalnej nudy. To sa tyka aj Falloutu 4. 

Ale berem to ako take hracky - oddychovky, a mna bavi mrdat sa s tymi modmi (sam si obcas nejaky urobim - nic extra zlozite, najzlozitejsi co som robil ja je odo mna aj na Nexuse pod tymto nickom - pre fallout 4 - Kozena kombineza - aj bola v nejakom top 10 armors videu).

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/2925

na příspěvěk reagoval cernakus

cernakus

cernakus (hodnocení, recenze)

Dacsus

je mi to jasné. je to prostě aktivistická buzna a hlavní kritérium je splnění woke kolonek a až potom to další. A Witcher, i přes to, že má už od Sapkowského velmi silné ženské postavy, woke prostě příliš není.

Mně osobně W3 nezaujal, ale kvůli přístupu CDPR k práci se zákazníky a hlavně k DMR, jsem si zakoupil nejen W3, ale i předchozí díly. Prostě jen abych je ocenil a odměnil za nezvyklý, ale podle mně zcela správný přístup.

Já jsem spíš Skyrimista. Mám fantazii malého kluka, takže si poutavé příběhy vystavím sám a postačí mi jen pískoviště. A není lepšího pískoviště, nežli Skyrim. Mimochodem, Bugseda ode mně za Skyrim neviděla ani vindru, a to jsem v tom strávil přes 6 tisíc (sic!) hodin. Ovšem moderům jsem už nasypal skoro desítku. Bugsedu podporovat nebudu, pokud se nestydí i po 10 letech vydat už 4 placené vydání té samé hry s game breaking chybami odhalené v prvním týdnu po 11.11.2011. Ale modeři si za svou lásku k té hře podpořit rozhodně zaslouží.

Fallout 4 je pak zosobnění všeho, co je s Bugsedou poslední dekádu špatně.

na příspěvěk reagoval Dacsus

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Samozrejme brutalne omodovany. Moderi uz dnes tvoria content castokrat lepsi ako ten co je sucastou samotnej hry. (vseobecne, nielen u F NV).

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Ale par dni nazad som si znovu nainstaloval Fallout NV - a sakra, to je o tolko lepsie ako Fallout 4 (aj ako Fallout 3) - asi preto, ze to nerobila Bethesda, ale Obsidian (v ktorom bola hromada ludi z povodneho teamu Black Isle studios).

Bethesda totiz neposhopila, ze Fallout nie je o liokvidovani enemakov v postapo svete, ale o znovubudovani civilizacie.

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

cernakus

U TLoU 2 je pre ludi ako Yoshitsune podstatne to,z e tam su progresivne prvky. Nie to, ze ako hra je to vcelku repetitivna nuda (podobne ako Horizon, alebo aj posledne dva God of War (ok, ten posledny som nehral, ale vyzera to podobne ako ten predosly, ktory nuda bol - na rozdiel od Witchera III) - ach jo, ked si spomeniem ake boli prve tri hry God of War zabavne a skvele...)

na příspěvěk reagoval cernakus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

cernakus

hrál sem to na ps4 a ano mohl bych lhát, ale nelžu, běžně to nedělám a sou věci o kterých se nelže tohle je jedna z nich.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

cernakus

cernakus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No s ohledem na to, že Zaklínač 3 má desítky miliónů spokojených klientů, tak jsou jen dvě možnosti.

1) Máš nějaký hodně zkurvený počítač

2) Lžeš, doufajíce že lidé budou vzpomínat na Cyberpunk a ne na Witchera a tvou lež tak snadno neodhalí

God of War je vcelku dobrý .... film. Tak jako Last of Us a jiné interaktivní filmy. Ale srovnávat to s hrami jako je Witcher je dost silné kafe.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, Yoshitsune, Dacsus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

studio které stojí za kopnutí ? Mundfish a  Atomic Heart je hra, která by taky zasloužila kopanec. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ale ve výsledku, z toho můžu opět a zase vinit jen sám sebe, protože sem hru kupoval v roce 2017 a v té době, už vyšlo tolik her, že nějakého Zaklínače sem mohl ignorovat. Ale né, já byl natolik naivní a věřil těm recenzím, těm ohlasům a dostal sem bídu. 

na příspěvěk reagoval cernakus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Jo a btw já nekopu do studia, já kopu do jejich produktu, který sem si zakoupil a to za svoje peníze. A sem s jejich prokuktem nespokojený, sem nespokojený s tím, že možná to bude na nových konzolích jako ok, jako hratelný. To je sakra špatný. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Do Bethesdy budu za chvilku kopat, jen chvilku počkej, já musím přinést obětinu na oltář, protože Doom a Doom Eternal si to žádají. A já vím, že Bethesda přímo nestojí za vývojem jako takovým, ale že to produkuje jako studio.  

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Jak už sem zde (jaká to ironie) psal, tak sem v roce 2019 znova nainstaloval a zapnul třetího Zaklínače, s tím že bych měl hře dát druhou šanci. Seriál mně nahypoval a tak sem znova do toho šel. A dopadlo to hůře než prvně, hra mi třikrát hodila nějaký bug nebo něco takového a celé mi to třikrát spadlo, to třetí bylo fakt ošklivý. 

cernakus

cernakus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

a přečetl jsi si ten plakát, když už se opíráš do CDPR?!

Zdarma pro majitele hry. A kdož ji ještě nevlastní, tak ji zakoupí. To není rozhodně dojení.

Dojení je, co dělá například Rockstar, Blizzard, Ubisoft nebo Bugseda (ta speciálně se svým Skyrimem, který vydala 4 krát a ani se neráčila opravit všechny bugy z prvního vydání). Tedy všechny ty západní zkurvyspolečnosti, které zkasírují tupce znova a znova za plnou palbu u hry, u které stráví 10 programátorů/grafiků 1 rok.

A pak jsou hyperzkurvené společnosti jako Nintendo, které je kategorie sama pro sebe.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no nebudu lhát, tohle by mi udělalo větší radost, než návrat Cavilla kamkoliv, tedy i sem k Zaklínači. 

Související novinky

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Netflix oznámil, že šestá a poslední sezóna seriálu Koruna bude rozdělena do dvou částí. U velkých věcí jako jsou Zaklínač nebo Stranger Things už je tento formát pro Netflix prakticky standardem,… (více)

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

31.08.2023

Už to bude pěkných pár let, co byl oznámen reboot kultovní akční sci-fi fantasy Highlander v čele s Henrym Cavillem a režisérem Chadem Stahelskim (John Wick) za kamerou. Jenže Cavill měl od té doby… (více)

Sledovanost Zaklínače klesá

Sledovanost Zaklínače klesá

07.07.2023

Nedávno jsme psali článek zabývající se odchodem hlavní hvězdy Zaklínače Henryho Cavilla, a jak si tvůrci představují, že představí jeho náhradu. Už tehdy jsme se nicméně zabývali taky otázkou, jaké… (více)

Tvůrci Zaklínače komentují odchod Cavilla

Tvůrci Zaklínače komentují odchod Cavilla

02.07.2023

Třetí řada známého Netflix seriálu Zaklínač před pár dny dorazila na streamovací službu – respektive dorazila tam její první část. Zatímco prvních pět epizod už mají diváci k dispozici, zbylé tři… (více)

Reklama

Reklama