Reklama

Reklama

Zaklínač

(seriál)
Trailer 5
USA / Polsko, (2019–2024), 30 h 55 min (Minutáž: 47–67 min)

Tvůrci:

Lauren Schmidt

Předloha:

Andrzej Sapkowski (kniha)

Hrají:

Henry Cavill, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Anya Chalotra, Eamon Farren, Adam Levy, Jodhi May, Lars Mikkelsen, Mimi Ndiweni, Wilson Mbomio (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(32)

Zaklínač Geralt, mutant a lovec příšer, těžce hledá svoje místo ve světě, kde lidé jsou často ohavnější než zvěř. (Netflix)

Diskuze

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

dragon94

Jako bavil jsem se o tom s kámoškou, je možné, že tak na ženské tvůrkyně mohl působit, když prostě zastával zdrojové dílo. Tak svou vlastní výpověď prostě samy vyhnaly do extrému.

na příspěvěk reagoval Dacsus

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Taky se mi tomu nechce moc věřit ale nebylo by poprvé, kdy někdo s tváří a pověstí naprostého sympaťáka je naprostý opak, jak se říká: Na každém šprochu pravdy trochu. Takže kdo ví, zatím ale bez nějakých důvěryhodnějších zdrojů budu ctít presumpci neviny.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Blackhand47

To se mi nějak nezdá. Když si vezmu jak se Cavill chová k menším hvězdám a ženám na conech atd... Tak si nemyslím, že je tohle ten důvod. Celý mi to přijde jakoby někdo posbíral pár polopravd a sesmolil z toho tohle.. Nejspíš opravdu bojoval se scénářem a scénami (z dobrého důvodu) ale o zbytku silně pochybuji.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Helo

Ano to by se mohlo stát a nebo by mu to naopak otevřelo dveře, takový Amazon prý chce točit God of War a takový Cavill, by se výborně hodil na roli Heimdalla. 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jedno z vysvětlení může bejt třeba takový, že kdyby začal veřejně válčit proti Netflixu a showrunnerům, tak si tím zavře dveře k ostatním společnostem... napříkad :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Tak jako tak, největší rána je to pro Cavilla, protože nemá nic dlouhodobého. Netflix se oklepe a přizpůsobí se, Gunn snad dá nějakou formu DC a pojede se něco nového. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Helo

No pokuď něco zkusil, tak to bylo dost potichu. Protože kdyby to dělal hlasitě, tak by se přidala široká veřejnost a když se přidají masy lidi, na podporu něčeho takhle velkého, jako je Zaklínač, tak to musí mít nějakou odezvu. Pochybuji že Netflix by jen tak nečině seděl a nedělal nic tím, že jim odchází lidi......je tedy pravda že Netflix ve výsledku nepotřebuje Zaklínače a Cavill, protože oni dokáží naverbovat nové tvůrce, kteří jim přinesou nové diváky a nebo si dokáži udržet ty stávající. 

na příspěvěk reagoval Helo

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Knowho

Jako úplně bych to neházel na Gunna, jelikož v DC to fungovalo takhle https://static01.nyt.com/images/2016/08/05/us/05onfire1_xp/05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg?quality=75&auto=webp a Gunn tomu chce dát nějakou formu, směr a evidentně chce jet taktiku "Nemůže točit prodělečný filmy". Protože DC jeli stylem, J.J. Abrams a Superman pro sto lidí, Zack Snyder a jeho vesmír pro čtyři sta lidí. Dwayne Johnson a jeho Black Adam pro padesát lidí, takhle to tam podle mně fungovalo a tímhle tempem, by nebylo nic. Podle mně někdo z bývalého vedení, slíbil Cavillovi práci snů, kdy jeho Superman dostane tři solo filmy, dvě týmovky a seriál. Gunnovi tohle zařízl a podle mně se pokusí do jisté míry kopírovat Marvel, v tom lepším směru, což je v pořádku. Jen Cavill podle mně odsaď nemusel odcházet, stylem jakým odešel a nebo se mohl pokusit o nějakou změnu, když se mu nelíbí, jak se scénáristé chovají k tomu seriálu. 

na příspěvěk reagoval Helo

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ty mas vcelku kratku pamat - pretoze inak by si nenapisal cosi podobne nezmyselne, a pamatal by si si, ako priamo v rozhovoroch vravel, ze pokracovat bude ak sa bude serial drzat knih.

A ako jeden zo scenaristov co odisiel napisal clanok o tom, ako Hissrich a jej team retardov aktivne nenavidia knihy a hry o Geraltovi.

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

ArsenalEagle

Jo, vraj je nutny koli tomu, ze nemaju ako pokracovat v tej Snyderovej vizii. A Gunn najskor chce znovu natocit udalosti s Doomsdayom. A najskor aj Batman vs Superman. 

https://wegotthiscovered.com/movies/james-gunn-once-said-he-didnt-want-to-run-dc-or-make-a-superman-movie-so-all-bets-for-the-future-are-off/

https://wegotthiscovered.com/movies/james-gunns-dcu-reboot-is-killing-the-snyderverse-and-fans-are-praying-ezra-miller-is-next/

https://www.inverse.com/entertainment/james-gunn-dc-reboot-should-be-golden-age-period-pieces

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ArsenalEagle , Dacsus

Jak už sem psal, mohl zatlačit na prudcenty/studio aby něco udělali se Zaklínačem, když se mu tak moc nelíbilo, co s tím dělají, ale zároveň mu na tom světě tak moc záleželo. Diváci by přeci stáli na jeho stráně a kdo ví, kdo by se ještě přidal. Nooooo a takhle tedy odchází od Zaklínače, nezachráního a ani se o nic velkého nepokusí, s tím že bude v DC Superman, že bude mít prostor a možnosti. Dokence byl v Black Adamovi, jakože velký návrat je jistý. A teď je na místě, se zeptat jakže to dopadlo u DC s tím Supermanem ? Jo dopadlo to tak, že v DC ho nechtějí, u Netflixu si zavřel všechny dveře, okna a další přistupové cesty a bude rád když sním někdo další nevypeče. 

na příspěvěk reagoval Dacsus

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Skor by som povedal, ze Cavill sa na to vyprdol z podobnych dovodov ako v Netflixe. Kam pozries na nete, vidis ze ho maju ludia radi. Preco by si takeho cloveka prepustil, ak by neodisiel on sam?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ArsenalEagle

ArsenalEagle (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Netflix vyjebal v první řadě s Cavillem. Ten se jasně vyjádřil, že chce, aby se seriál držel knih, což mu bylo původně i přislíbeno. Nechápu, proč by tomu seriálu měl propůjčovat svůj ksicht, když je to (ne jeho vinou) sračka. Kdy to už takoví jako ty pochopí. A od Gunna teda překvapení. Henry byl zatím suverénně nejlepší Superman a jediný vysvětlení je, že se buď Gunn jako tajný agent od konkurence zbavuje toho nejlepšího, co DC má a nebo se chystá kompletní reboot DC universa (protože je vysoce pravděpodobný, že by se tak jako tak musel Batman i Flash přeobsazovat a ve výsledku tak bude lepší začít úplně od nuly).

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Dacsus

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

W.Dow

S ním bych neměl problém, v Bullet Train byl naprosto skvělý, ale když jsem viděl Krycí jméno UNCLE tak Henry je pro mě jasná volba číslo jedna. 

Související novinky

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Netflix oznámil, že šestá a poslední sezóna seriálu Koruna bude rozdělena do dvou částí. U velkých věcí jako jsou Zaklínač nebo Stranger Things už je tento formát pro Netflix prakticky standardem,… (více)

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

31.08.2023

Už to bude pěkných pár let, co byl oznámen reboot kultovní akční sci-fi fantasy Highlander v čele s Henrym Cavillem a režisérem Chadem Stahelskim (John Wick) za kamerou. Jenže Cavill měl od té doby… (více)

Sledovanost Zaklínače klesá

Sledovanost Zaklínače klesá

07.07.2023

Nedávno jsme psali článek zabývající se odchodem hlavní hvězdy Zaklínače Henryho Cavilla, a jak si tvůrci představují, že představí jeho náhradu. Už tehdy jsme se nicméně zabývali taky otázkou, jaké… (více)

Tvůrci Zaklínače komentují odchod Cavilla

Tvůrci Zaklínače komentují odchod Cavilla

02.07.2023

Třetí řada známého Netflix seriálu Zaklínač před pár dny dorazila na streamovací službu – respektive dorazila tam její první část. Zatímco prvních pět epizod už mají diváci k dispozici, zbylé tři… (více)

Reklama

Reklama