Pevnost Boyard

Michael Čech

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jan Rosák, Anthony Laborde, André Bouchet, Monique Angeon, Agáta Hanychová, Jakub Prachař, Leona Machálková (více)

Legendární a ikonická soutěžní show poprvé s českými celebritami v roli bojovníků o poklad Otce Fouras. Show plná extrémních soutěží, lidských překonání a známých osobností v situacích, které jinde jen tak neuvidíte. (TV Prima)

Ruda.neck

Začnu mínusy, protože je jich bohužel víc: nejde o soutěž (peníze na charitu jisté); "soutěž" je oproti původnímu verzi hodně osekaná; formát "viděli jste", "ještě uvidíte", který počítá s mnoha reklamami; Rosák pokládající "přetěžké" otázky; Bouček; novoty nehodící se na historickou pevnost (kasino). Plusy: prostředí pevnosti, byť již notně okoukané; úkoly se všelijakou havětí se neomrzí. Čili zábava je to spíš pro samotné "celebrity", které si, předpokládám za honorář, užijí trochu toho adrenalinu... ()

kudryj

A na naše podmínky a finanční možnosti super, já se bavil a to splnilo účel, bude tady sposta rejpalů, mě tam chybí to či ono, ale natáčení samo o sobě musí být hodně nákladný a po dlouhé době jsem se fakt bavil a smál od srdce ()

padlar

Shlédl jsem prvních několik dílu, než Prima pořad kvůli Stardance stopla. Nebyly špatné, jen v jednotlivých dílech mohlo být méně tlachání a více soutěžních úkolů. Až úsměvně pak působila část „co bude následovat“ – reklama -- , kterou následovala část „co jste dosud viděli“. Plus mně vůbec nesedl J. Rosák jako otec Fouras. Ale i přes to všechna a i trochu kvůli nostalgii to hodnotím jako lepší průměr. ()

710.cz

Bylo by nefér srovnávat s původní verzí, která mě i trochu bavila (i když kdysi, když se to objevilo v televizi a bylo to něco nového, pro nás zvyklé na Československou televizi něco mimořádného). Ale stejně se přes jednu hvězdu nedostanu. Trošku to připomíná záběry z dovolené, na které vás nutí dívat se natolik dobrý kamarád, že je vám blbé poslat ho s tím do háje. Aneb jak říkal Sovák; je to jak když koukáte z okna a nikdo zrovna nejde. ()

Rangifer

Pevnost Boyard, kde jsou konečně Češi, a tváře které znám. Jan Rosák a Libor Bouček jsou skvělí. Při každé disciplíně jsem soutěžícím držel palce, protože úkoly jsou fakt náročné. Příjemná oddechová zábava na večer. ()

burg

Čistě z nostalgie. Úkoly v moderním hávu se do tohohle typu soutěže v tomhle prostředí absolutně nehodí, Bouček to uvádí jako Slavíka či Missku a Rosáka tu vidím jen jako dědu který se ptá lidí na otázky typu "průměrný objem srážek ve venezuelských nížinách v osmdesátých letech". Navíc celý mi to přišlo jednodušší, než ten původní francouzský devadesátkový formát. Holt ale nostalgia to je sviňa... ()