• Krabak

No ty vole! Tohle je flusnutí originálním a původním dílům do obličeje. Co to tam je za "úkoly"? Aby se mi to líbilo, tak bych musel být nejspíš na kreku. "Houbičková místnost" je suprová pro někoho na LSD, brození se v petflaškách zas pro bezďáky. No já se nestačím opravdu divit, že na tohle někdo dobrovolně kouká. Kdyby tam obsadili normální lidi, které by to bavilo a nedělali by to jen pro tupé celebrity, které se chtějí mermomocí zviditelnit v čele se špekatým Boučkem...NE NE NE --->0%(15.10.2016)

Nešel jsem do toho s kdovíjakým očekáváním a byl jsem velmi mile překvapen. Je to kratší, ale pořád to má svoje kouzlo, atmosféru, drama i humor. Kritizovat Prachaře za jeho řeči je nesmysl. Proto mu to nabídli, aby plácal to, co vždycky. A některé poznámky se mu fakt povedly (Honzíku, už jenom osmkrát.). Leichtová s Kynychovou to zvládly skvěle a byly hezky bezprostřední. Dolanský, kterého třeba jako herce vůbec nemusím, byl taky borec. Kotek byl spíš do počtu, ale to bych byl já taky :-) Rosák jako Fura zapadl, Bouček byl překvapivě skromný a na nic si nehrál. Hvězda dolů jen za opravdu hodně lehké hádanky. Ale stejně jde o to, vyhrát co nejvíc, a diváci mají rádi happy endy. Takže za mě velká spokojenost. Po druhém dílu spokojenost ještě větší. Nepatrně těžší hádanky a vtipnější soutěžící. Tohle není žádný průšvih.(4.9.2016)

Já už jenom čekám na den, kdy bude Bouček moderovat Oskary a jeho kariéra tak dosáhne vrcholu. Jinak, Boyard je klasika 90tých let a tohle je prostě verze s českým týmem. I přes Liborovi "hlášky" je pořád vidět, že spousta komnat vyžaduje fyzickou sílu a je prostě zajímavé to sledovat. Tým v prvním díle byl v pořádku, až na vyžilého alkáče Jakuba Prachaře, kterej na to prostě neměl, ale nuda to nebyla a Prima umí hůř.(4.9.2016)

Vůbec mě nepřekvapuje, že hned po prvním díle je zde sotva 60% hodnocení. Českému človíčku se zavděčí snad jen Zubatá. Ano, mohu souhlasit s tvrzením, že Libor Bouček není zcela akční verzí moderátora nebo Jan Rosák asi né vlastní vinnou pokládá docela snadné otázky a ještě snadnější nápovědy, ale kouzlo tak starého pořadu, který po celá léta stále funguje jako kýl na trupu lodi. Moderní doba přináší samo sebou jiné disciplíny a jiná pravidla. Já pevnost sledoval začátkem 90.let jako kluk a i dnes nemohu tvrdit, že by mě soutěž jako televizního diváka nudila. Už dávno jsem si říkal, že by se toho mohli ujmout češi a udělat pár svých dílů. Bohužel se tak stalo až v současné době, kdy jsou diváci zkažení a zavděčit se, je v podstatě nereálný počin.(6.9.2016)

• CANNIBAL

Co mám na tohle říct. Béčková okleštěná soutěž 'Pevnost Boyard' s podřadnými celebritami, jejichž výkony tuto soutěž nijak zvlášť nepozvednou. Pořad zde moderuje mně zcela nesympatický a velmi laciný moderátor 'Bůček'. A nemají ani na zaplacení Paklíče (André Bouchet). Dělají z diváka akorát pitomce, když postavu přepíší na Anthonyho Laborde, kterého ve francouzské verzi uváděli vždy jako Klíčníka. Zajímavý je, že ve slovenský verzi to nebyl problém, zaplatit oba trpaslíky. Z čehož je jasně patrný, že Prima šetří úplně na všem. A přitom by stačilo snížit náklady, pokud by do hry zapojily víc států třeba Polsko, Slovensko, Německo ap. Čímž by mohli dát každý díl neokleštěný a plnohodnotný. K tomu pár těžších úkolů a lepší celebrity třeba Jágra a hned by to byla jiná podívaná. Katastrofa taky je, že v každým dílu padají vulgarismy, což je otřesný, že to ani nevypípají. Pokud by se jednalo o umělecký dílo, např. kontext ve filmu atp., tak by to bylo zcela v pořádku, ale tohle tedy fakt ne.(11.10.2016)

• - Všechny soutěžící celebrity za svoje vystoupení v Pevnosti Boyard neobdrží honorář přímo, ale je poskytnut dané charitě, za kterou soutěží. Částka je vždy stanovena na 10 000 Kč. (CANNIBAL)

• - Minimální částka, kterou soutěžící mohou vyhrát, je 100 000 Kč. Maximální je 300 000 Kč. (CANNIBAL)