Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopita
  ***

  Popravdě, vzhledem k místnímu průměrnému hodnocení, jsem od tohohle filmu moc nečekal. No ale i tak jsem zklamanej. Největším průšvihem je, že film je neslanej, nemastnej, jako kdybych chroupal umělou hmotu. Žádný povedený momenty, nic vyjímečnýho se ve filmu nekoná, nic co by mě utkvělo v hlavě. A to mám tyhle vykrádačský filmy rád, jenže tohle má ještě navíc odfláknutej scénář a Cate Blanchettová je pro mě nepochopitelně nudná, nebo možná otrávená co já vim. Herecký obsazení je fajn, atraktivní téma taky, ale tohle se vážně moc nepovedlo.(29.9.2018)

 • novoten
  ***

  Film plný ironie. Částečně kvůli Sandře, která celou dobu podehrává a heistem se spíš proplouží, přenechává pozornost jiným a královnou se bez větší snahy stává Anne Hathaway, s na tělo napsanou fiflenkovskou rolí. Hlavně ale kvůli faktu, že celá parta se k sobě lepí jen náhodou, divák je s ní na stejné vlně jen ve zlomových momentech - aby si všechnu slávu v samém finiši uzmul James Corden. Na to, jak polorouhačsky se celý spin-off chová, se v žánru nerozkračuje ani na půl cesty.(8.6.2018)

 • vurhor
  ***

  Dannyho parťáci v ženské verzi. Úplně takhle jednoduše se děj celého snímku dá popsat. A přesně v oné jednoduchosti tkví ten zásadní problém - ten film jinak nepřichází s ničím novým. Je to v podstatě jen replika předchozích snímků, akorát jen se slabším padouchem, menším napětím a koukatelnější skupinkou hrdinů. Film tak trochu i vykrádá vymoženosti z M:I série, což vůbec nekoresponduje s kouzlem Clooneyho bandy, která se ke svému cíli vždy dostala sice velmi komplikovaným, ale zároveň stále uvěřitelným způsobem. Nenechte se voblbnout obsazením, protože veškeré zlodějky hrají samé skvělé a sympatické herečky (Cate Blanchett, Sandra Bullock, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter), Ocean´s 8 je docela zábavným, ale i ve výsledku dost průměrným "heist" snímkem, ze kterého vám jen těžko spadne čelist na zem. (Možná tak maximálně z Rihanny v červených šatech, fííha..) Sorry dámy, ale bez jakékoliv misogynie či antifeminismu musím říct, že chlapcům se to povedlo lépe. Průměrné 3*(13.9.2018)

 • simply
  ***

  Dannyho parťáky, zvlášť první díl, mám hodně ráda. Tady mi chyběla spousta věcí, jako je atmosféra, propracovanější příběh nebo lepší vykreslení postav. I přes množství hvězd mi chyběla postava, která by mě na první pohled zaujala. Navíc díky množství postav zde mají pouze omezený prostor...Snímek bych zařadila na úroveň druhého dílu Dannyho parťáků.(3.9.2018)

 • MrHlad
  **

  Sandra Bullock a její parta se chystají ukrást tříkilový náhrdelník z diamantů. A taky u toho chtějí skvěle vypadat. Debbie a její parťačky by chtěla být stejně pohodová podívaná jako Dannyho parťáci, na to ovšem téhle bandě chybí šarm a nějaká pořádná zlodějská výzva. Místo toho tu je spousta luxusu, drahých hadrů a šperků a až příliš často i pocit, že koukáte do katalogu s předraženou módou než na zlodějskou krimi komedii.(27.7.2018)

 • - Osem hlavných herečiek vlastní dokopy 4 Oscarov, 2 ceny Emmy, 9 cien Grammy, 6 Zlatých Glóbusov, 5 cien BAFTA a 10 cien SAG. (dwdb)

 • - Stejně jako ve filmech Dannyho parťáci je první část názvu filmu odvozena od příjmení hlavní postavy. V Dannyho parťácích je to Danny Ocean (George Clooney). V Debbie a její parťačky pak Debbie Ocean (Sandra Bullock). (honza.kuzel)

 • - Stejně jako ve filmech Dannyho parťáci je pohlaví všech členů party stejné jako pohlaví hlavní postavy. V Dannyho parťácích se tedy jedná o pohlaví mužské. V Debbie a její parťačky pak o pohlaví ženské. (honza.kuzel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace