Zaujalo ma to viac ako Dannyho parťáci, ktorých vlastne ani neviem či som nejakú časť dopozeral ž do konca. Hlavne začiatok bol dobrý v podobe pár podarených trikov ako si ľahko" zarobiť. K tomu občasný vtip. Neskôr to však skĺzlo do rutiny v podobe plánovania, čo ma už tak nebavilo, aj keď uznávam, niektoré nápady boli zaujímavé. Našťastie tu vystupoval Clúnyj iba na fotke, takže s čistým svedomím priemer. 60/100(15.10.2018)

• Soweek

Bohužel musím pokračovat odpadovým hodnocením stejně jako u Krotitelek duchů. Přitom jsem se domníval, že zrovna u tohoto filmu "dámská verze" nebude vůbec vadit a těšil jsem se na nějaký ten povedený podvůdek. Jenže ono se tak vůbec nestalo. Krádež klenotů byla naprosto ubohá - bez nápadu, bez napětí, bez humoru. Na obsazení vidíte, že filmu se účastní pouze kvuli penězům a herecké výkony by lépe obstaral prakticky kdokoliv. Celý film je navíc nehorázně prošpikovaný product placementem v takové míře, že se vám z toho chce opravdu zvracet. ( kde se asi vzali ty peníze na zaplacení Sandry, že? ). Když se Vám v Transformerech mihne logo Burger Kingu, tak vás to nevyrušuje zdaleka tak, jako cílený 5ti sekundový záběr na Burberry. Celé to tedy působí spíše jako prodloužený díl TOP STAR magazínu na Primě, než film určený do kin. Tohle tedy opravdu ne.(29.8.2018)

Hm. Debbiiny parťačky uvázly někde na půli cesty. Začátek se rozjíždí poměrně slibně zejména díky způsobu, jakým se Debbie propracuje z vězení až do luxusního hotelu během odpoledne. I rekrutování týmu probíhá v dobrém tempu, ale zároveň rozkryje první problém - totiž to, že některé členky týmu jsou tak nevýrazné, až by tam ani být nemusely. Platí to zejména pro postavu Mindy Kaling, částečně i pro Lou Cate Blanchett - ačkoliv ta slouží jako parťák k Debbie, její přínos v rámci celé krádeže je vcelku nijaký (pokud nepočítáte tu "bokovku"). Kromě titulní Debbie tak vyčnívá zejména Rose Heleny Bonham Carter, která konečně mohla přirozeně uplatnit svou excentricitu. Paradoxně si ale všechny parťačky strká do kapsy Anne Hatthaway, která si svou variaci na ne úplně blbou hollywoodskou divu naprosto užívá. Co je to ale platné, když Gary Ross nemá žádný cit pro tempo. To nejdůležitější na celém filmu je vždy provedení loupeže a tomu chybí cit Soderberghových parťáků pro rytmus i estetično. Met Gala je jedna z nejpompéznějších událostí módní / celebrití smetánky a přesto Ross celé to blýskavé pozlátko ignoruje. Většinu času trávíme u stolu s Daphne nebo u záchodu s Debbie. Proč? Pro jeden záběr, kdy se všechny hrdinky předvedou v robách (Nine Ball třeba naprosto nesmyslně), aniž bychom viděli tu veledůležitou róbu Daphne zepředu. Neříkám, že z Ocean's 8 by bylo nutno dělat zločinný Sex ve městě / Ďábel nosí Pradu, ale ono exkluzivní prostředí je trestuhodně nevyužité. Zklamaná jsem z výkonu Richarda Armitage, který působí celou dobu strašně nervózně, a vůbec mu nevěřím, že by o něj Debbie nebo Daphne kdy zavadily pohledem. Jako jednohudbka to ale funguje dobře, program na nedělní odpoledne jako vyšitý. (Což je při tom hvězdném obsazení docela smutné.)(2.9.2018)

• Lacike

Aj napriek mdlym trailerom a zlym recenziam som chcel, aby sa mi to pacilo. Ale je to strasna nuda. Motivacie postav skoro nulove. Napinave to nie je ani na sekundu. Plan lupeze slabucky. Cely film nemal pocit, ze sledujem nejaky poriadny heist film, ale dalsi diel Sex v meste. Akurat tentoraz tu bolo tych sexi zenskych viac. Lenze co z toho, ked sa vo filme okrem rôznych modnych prehliadok prakticky nic nedialo. A este aj toho Damona nakoniec vystrihli. Mrchy. 4/10.(18.9.2018)

• Beatle

Nope. Feminizace čehokoli se u mě stále nesetká s pochopením. Debbie a Danny (a jejich rodiče, kteří očividně znali jen jedno písmeno v abecedě), jsou možná rafinovaní lupiči, ale mám ráda svého George Cloonehyho hezky učesaného, elegantního a bez prsou. Jsou to prostě Dannyho parťáci v sukni! Opět ta stejná písnička, nic nového, nic světoborného. Chválím tak maximálně nápad s 3D tiskárnou. Kdyby tohle byl první film, řekla bych si, že to bylo fajn. Ale je to kopie a to mě zklamalo.(27.8.2018)