Pohodový film, u kterého si odpočinete, občas zasmějete ale nic světového to není. Neviděla jsem původní Dannyho parťáky, na tenhle film mě převážně dostalo to skvělé obsazení včetně mé milované Cate Blanchett, Heleny Bonham Carter nebo Anne Hathaway. Sandru až tolik nemusím, ale v tomhle filmu se mi líbila, byla krásně odměřená a nebyla hysterická, což je plus. Krádež byla skvěle vymyšlená, do nejmenších detailů, to se mi na tom líbilo nejvíce, ale očekávala jsem více akce, více napětí a to mi tam bohužel chybělo, ale jedná se o ten lepší film, na který se klidně podívám několikrát do roka.(9.6.2018)

• necisty

Gary, Gary, takhle vážně ne. Nudný film, zkopírovaná kostra z Dannyho parťáků a bez vtipu. Vůbec to nechápu... Jak je možné, že se tu upsalo tolik známých jmen. To si vážně nikdo nevšiml, že to jako celek nebude fungovat? Možná kameru bych pochválil, ale hvězda jen za nádhernou Sandru a Anne. ... CC Flora(11.6.2018)

Dannyho parťáky mám hodně rád a kupodivu mě docela nalákala i tahle ženská týmovka. Ovšem, je to laciný kalkul jak polomrtvou sérii opět vrátit do života bez dalšího hrubozrnného remaku s několika zajímavými camei (ovšem bez toho nejočekávanějšího) a zkrátka variaci na téhož. Ovšem ta mě nenudila tak, jako většinu jiných hodnotících a mám až moc rád extravagantní Cate Blanchett, abych se dobře nebavil. Zbytek ženského obsazení je plné podivuhodných individuí (ta asiatka je fakt hrozná a Rihanna v teplákovce?), ale kupodivu to pospolu poměrně dobře fungovalo a ačkoliv rozuzlení není tak úderné jako za času George Clooneyho, kvalifikoval bych Debbie a její parťačky jako neškodný polo-remake, který asi nemohl bez Soderberghy účasto (pouze producent) dopadnout o moc lépe, za to o dost hůře určitě ano...7/10 PS : James Corden mě straší naprosto všude a jeho talkshow vyloženě nenávidím, ale ve filmu mě kupodivu velice bavil.(7.6.2018)

Ocean's 8 není vůbec špatná komedie. Vlastně je to celkem super oddechový film, dokud si neuvědomíš, že něco takového už jsi viděl. Hereckým obsazením se to může pyšnit až na půdu a ony herečky to také celé nejvíc táhnou a nejvíc jsem si je užívala. Bohužel závěr není ani nějak překvapivý a přes noc se mi to dokázalo v hlavě uložit do kolonky "příjemný, třeba někdy kouknu znovu, ale nelpím na tom".(12.10.2018)

• JohnMiller

Nie, že by ma to nejak extra nudilo, dokonca ani tá silená splnená multikulti "povinnosť (bez rasizmu!!!) mi nebila až tak do očí, ale z dobrej zápletky a postupného odhaľovania, postáv a veľkej lúpeže, by sa dalo spraviť viac, ako len pohodovú, nenáročnú oddychovku na voľný večer. Na tento účel, je film viac, ako len vhodný, no vyfučí z hlavy rozhodne rýchlejšie ako Dannyho trilógia.(5.9.2018)

• - Celosvětová premiéra proběhla 5. června 2018 v New Yorku. (Varan)

• - Vo filme si mala zhrať Elizabeth Banks, neskôr ju však nahradila Sarah Paulson. (dwdb)

• - Stejně jako ve filmech Dannyho parťáci je pohlaví všech členů party stejné jako pohlaví hlavní postavy. V Dannyho parťácích se tedy jedná o pohlaví mužské. V Debbie a její parťačky pak o pohlaví ženské. (honza.kuzel)