| Rozpočet: 70 miliónov $ | Tržby: 296,9 miliónov $ | Presne ten tip filmu, ktorý je odsúdený na úspech, ale vy dopredu viete, že Vás nebude baviť. Ovarený guláš vo formálne obľúbenom kabáte, behom ktorého som doma upratal, navaril, a vyniesol smetie. To ženské obsadenie mi pravdepodobne robilo dobre len z pôlky.(1.12.2018)

Ocean's 8 není vůbec špatná komedie. Vlastně je to celkem super oddechový film, dokud si neuvědomíš, že něco takového už jsi viděl. Hereckým obsazením se to může pyšnit až na půdu a ony herečky to také celé nejvíc táhnou a nejvíc jsem si je užívala. Bohužel závěr není ani nějak překvapivý a přes noc se mi to dokázalo v hlavě uložit do kolonky "příjemný, třeba někdy kouknu znovu, ale nelpím na tom".(12.10.2018)

Supér! Gary Ross parádně vybral všechny holky do svýho bijáku, silně to navíc obsadil, napsal tomu ještě i vtipnej, nápaditej a zábavnej scénář, no a já se vlastně bavil úplně celou dobu. Nevím jaká z mistriň hereček byla nejlepší, ale za mě především hlavní duo Bullock/ Blanchett. Výborná oddychovka nejen pro ženské publikum. 75%(7.11.2018)

Příliš jsem tomu nevěřil, ale ve výsledku velmi milé překvapení. Herecky velmi silná ženská sestava, kde vévodí Sandra Bullock s Anne Hathaway, ale potěší i Cate Blanchet či Rihanna. Film si drží solidní tempo celý film a velmi mě bavilo sledovat plánování loupeže i zároveň její provedení, což bylo podáno dostatečně inteligentně a poutavě s fajn závěrečným zvratem včetně. Líbil se mi i pojišťovák Columbo, takže slušná Heist zábava. 80%(30.8.2018)

Jako by ukrást něco byla ta nejjednodušší a nejzábavnější věc na světě. Dannyho parťáky jsem dosud neviděl, možná právě proto jsem si tohle docela užil. Výborný herecký výběr. Od Sandry Bullock jsem sice čekal více, ale když začala mluvit německy, úplně jsem roztál. Anne Hathaway tradičně skvělá, stejně tak Helena Bonham Carter, ta se tam pěkně vyblbla. Sarah Paulson jsem dlouho nemohl přijít na chuť, má hodně specifický, zvláštní a osobitý styl hraní, ale nakonec i toho nejzatvrzelejšího opozičníka přesvědčí, že je to výborná herečka. Hodně mě bavila i Awkwafina, té bych dal i více prostoru. No a Rihanna už byla jen pověstnou třešničkou na dortu. No, ono vlastně je úplně jedno, o čem ten film je, když se tam rozehrály takhle obsazené postavy.(15.4.2020)

• - Stejně jako ve filmech Dannyho parťáci je první část názvu filmu odvozena od příjmení hlavní postavy. V Dannyho parťácích je to Danny Ocean (George Clooney). V Debbie a její parťačky pak Debbie Ocean (Sandra Bullock). (honza.kuzel)

• - Jennifer Lawrence si mohla zahrať rolu Daphne Kluger, odmietla však kvôli časovej vyťaženosti. (Astonko)

• - Spoiler: Falošný náhrdelník vyrobili zlodeji pomocou 3D tlačiarne zo zirkónia. To v skutočnosti nie je možné a navyše je zirkónium oproti diamantom aj citeľne ťažšie, takže rozdiel by bol ihneď badateľný. (MikaelSVK)