Souboj na špičkách (TV film)

Center Stage: On Pointe

Drama / Hudební / Taneční

USA, 2016, 92 min

Má to celkem předvídatelný děj, i když nic moc jiného jsem od tanečního filmu ani nečekal, ale přesto je to příběh, kde mě jednotlivé postavy zajímali. Asi právě díky té prvoplánovitosti a skutečnosti, že víte, jak to celé dopadne. Tanec ve třech, který je vlastně nejlepším číslem, mě ale dostal.(26.9.2016)

• terunka003

..tancovali, bojovali, soutěžili, kamarádili se, pohádali se, zamilovali, udělali velká americká gesta..hlavní hrdinka byla sice kočka ale tanec trošku zadrhával..ale jo, taková pohodovka s předvídatelným dějem.(6.8.2017)

• sehe

Slabučké,ale hodnotím 2*za to,ze v skutočnosti je ten boj ci neuznávanie sa navzájom medzi klasikarmi a modernistami prítomný.Hlavny je jednoznačne radosť z pohybu a tanca.(16.2.2017)

• martinkaziki

To jsem si dala... Po dokumentu o Sergeji Poluninovi lačná dalších baletních zážitků jsem narazila na nepovedenou limonádu s pachutí umělýho sladidla na patře.(19.2.2017)

• kristynca

Sorry jako, ale nedám ani tu jednu z úcty k prvnímu dílu a to je moje velká srdcovka! Taneční filmy jsou založené na předvídatelných klišé, ale v podání těchhle panáků? Buď najdu někoho, kdo umí alespoň trochu hrát, nebo natočím dokument o taneční škole. Navíc tam nebylo snad jediné taneční číslo, jen takové rozkouskované nic.(16.2.2017)