Souboj na špičkách (TV film)

Center Stage: On Pointe

Súboj na špičkách

Drama / Hudební / Taneční

USA, 2016, 92 min

Má to celkem předvídatelný děj, i když nic moc jiného jsem od tanečního filmu ani nečekal, ale přesto je to příběh, kde mě jednotlivé postavy zajímali. Asi právě díky té prvoplánovitosti a skutečnosti, že víte, jak to celé dopadne. Tanec ve třech, který je vlastně nejlepším číslem, mě ale dostal.(26.9.2016)

• terunka003

..tancovali, bojovali, soutěžili, kamarádili se, pohádali se, zamilovali, udělali velká americká gesta..hlavní hrdinka byla sice kočka ale tanec trošku zadrhával..ale jo, taková pohodovka s předvídatelným dějem.(6.8.2017)

• kristynca

Sorry jako, ale nedám ani tu jednu z úcty k prvnímu dílu a to je moje velká srdcovka! Taneční filmy jsou založené na předvídatelných klišé, ale v podání těchhle panáků? Buď najdu někoho, kdo umí alespoň trochu hrát, nebo natočím dokument o taneční škole. Navíc tam nebylo snad jediné taneční číslo, jen takové rozkouskované nic.(16.2.2017)

Celkom milý film so sympatickou hlavnou hrdinkou a blonďatou kočkou jej kamarátkou. Tanečné filmy si vždy rád pozriem, pokiaľ majú aspoň aký taký dej a herci vedia nielen hrať, ale aj tancovať. Tento film spĺňa oboje takže nemám dôvod dať menej ako tri hviezdy. Avšak film po zhliadnutí v pamäti príliš neuviazne. Navyše z tej telocvične ma chytila depresia. Prostredie tanečného campu však oceňujem, navyše to malo aj celkom realistický kontext, žiadna romantická báchorka pre násťročných. Bella je pre mňa prototyp dievčiny, ktorá mala od začiatku ten správny prístup a aj keď tancovať nejak extra nevedela, diváci jej to radi odpustia. 55%(5.1.2021)

• Johnny.ARN

Robia z tanečníkov hercov, alebo z hercov tanečníkov? To je ale jedno, aj tak je to pičovina čo ma nezaujímala. Proste tanečné filmy, kde je moderna pokurovaná s baletom sú číre zlo. ODPAD!(22.4.2019)