HonzaMag

Film jsem objevil zcela náhodou (zastrčený někde ve výprodeji mezi hromadou "profláklých z-koidních" titulů). Ashtona Kutchera jsem do té doby měl zafixovaného jako "toho týpka od Demi Moore" a ani jména ostatních představitelů mi většinou moc neříkala. Popis z obalu navíc naznačoval x-krát obehranou zápletku - nicméně scifi mám rád, tak mne zajímalo, jak se tvůrci předvedou. Větší zklamání jak nechtěná parodie "Lovci dinosaurů" to přeci být nemůže. Když jsem disk vkládal do přehrávače, v podstatě jsem žádný zázrak nečekal... Navzdory všem těmto obavám jsem byl mile překvapen - skvělá atmosféra, napínavý příběh, spousta nápadů (scénáristé si opravdu vyhráli). Pár menších nelogičností člověk odpustí... "Minimální" rozpočet, neznámí představitelé, "provařená" zápletka - a světe div se, ono to funguje! Pro mne určitě velké překvapení! ()

Smejki

Přestože logika příběhu není po krátkém zamyšlení zas tak pevná, jak se tváří, svižné tempo a obrovské momenty překvapení Vás nenechají o ničem takovém přemýšlet. Famózní herecké výkony a težba z nápadu až na samou hranici zvyku; podobná výtěžnost múzní rudy je k vidění jen vzácně. Drsné, svižné, nevyzpztatelné; stejně jako motýlí efekt. ()

Bart16

Podle mě jeden z nejlepších filmů roku 2004.Nápad s cestováním v čase sice není originální,ovšem způsob,jakým nám to tvůrci servírují je opravdu skvělý!! ()

SMJSmoK

Konec ve mně vyvolal trošku zmatek, jestli to bylo sci-fi, nebo pohled do mysli psychicky nemocného člověka...každopádně ale jeden z nejsilnějších zážitků, co sem kdy u filmu měl ()

jda23

Film,ktorý pozná skoro každý. Pre mňa na prvý aj druhý pokus veľký zážitok a možno aj na tretí. Sila lásky, nenávisti a zároveň záhada života. Posledná scéna je určite jedna z najsilnejších filmových scén, ktorými bolo (ne)zakončené panovanie na plátne !!! Ale je to aj, možno, príliš chytrý scénar, pri ktorom nápad víťazí. ()

Teleri

Skvěle propracovaný film o nekonečné možnosti paralelních osudů. Je na vás vybrat si ve kterém budete žít. Jen dávejte pozor, abyste nepřebrali. ()

fandalehy

Cestování v čase a následné změny, které způsobí v přítomnosti chaos, je téma, které bude vždy velmi vítané. A když se toto téma zpracuje tak dobře, jako v případě Osudového doteku - dostanete film, který ve vás zanechá stopu ještě pár minut po tom, co se objeví závěrečné titulky. Nemám vůči tomuto kousku žádné výhrady. ()

Adrushka

Jestli to už zde bylo tak se omlouvám, ale Osudový dotek se mě opravdu skoro až osudově dotknul. Málem jsem se u jeho sledování ani nenadechla a konec zajistil to, že jsem nad filmem ještě dlouho přemýšlela. Ashton mi nevadí, takže s ním problém nebyl a Amy Smart byla opravdu dobrá. Míň než 5 hvězdiček prostě dát nemůžu. ()

Luckyman

Skvelý, neskutočný a parádny film! Dlho som si nepozrel film a ešte k tomu taký skvelý. Perfektný! Vždy ako sa vrátil do minulosti s tým, že niečo zmení, ale ako hovoria Česi "chybička se vloudila" a to je ten trepot motylich krídel. A ako tu poznamenal POMO, prečo sa nevrátil do rovnakého okamžiku a ten nevypiloval, aby bolo všetko tak ako má byť? Vždy si myslel, že niečo zmení, ale niečo iné spôsobilo, že celkovo bolo všetko ináč. A tá hudba .... proste úžasná. Holt, človek sa nemôže hrať na boha. ()

bull!nka

Od tohoto filmu jsem si naprosto nic neslibovala a nic neočekávala, o to větší měl dopad, skutečně mě zaujal a naprosto pohlit, film dělá nápad a kvalitní scénář, možná by bylo na škodu, kdyby v něm byly obsazeny okoukané tváře známých herců, působilo by to rušivě, tak to mělo to správné napětí a atmosféru... ()

whisker

Hodně zvláštní film, musím se přiznat došlo mi to až po delší době, asi po hodině už mi to bylo vše jasné a pořád jsem čekal, až najde tu správnou budoucnost. Našel !!! Vlastně nic co by mi na filmu vadilo, možná jsem si to špatně vyložil a chtěl poskládat puzzle, proto mi to déle trvalo asi se na to budu muset kouknout ještě jednou abych zážitek a pocit zvětšil. ()

Acrobat

Nebyt Kutchera, ktory veruze je hercom k pobaveniu nez k realnemu hraniu rozorvaleho muza, mohlo to byt ono. Kutcher vadi. Je to chlap do filmov typu American Pie, panic je nanic.....etc. Amy smart to taha, kedze s nou maskery pohrali trochu viac. MAl som pociatocne predsudky k tomuto filmu. Nie a nie ho pozriet. Ono je to chyba ze clovek niekedy nesiahne len tak v ramci volnej hodinky k nejakemu filmu, mozno nahodou bude dobry, tak som aj ja sadol doobedu k tomuto filmu, ze si ho uz pozriem. Nebol som sklamany. Napriek uplne neznalym reziserom je forma zvladnuta dobre. Neprekazalo mi takmer nic. sytost, kontrast, farebne tiene sa vhodne doplnali. Zakladom vsak je scenar. Je zvladnuty na pomerne slusnej urovni, divak sa nenudi. Nemoze, pretoze vzdy ocakava zvrat, vychodisko, riesenie. ZMeny deja a samotnych "dejin" vzdy prinasaju nove poznanie pribehu a divaka to bavi poznavat ake bude riesenie v tej-ktorej situacii. Stopaz je zvolena sympaticky. Najvyraznejsi zasah do mojej mysle co si pamatam je, ze to ze ju "nenavidi" mi pripomina genialna hudba, ktora dojima a pomaha divakovi precitit rozhodujuci moment, ale rychle vysumi ako motyl, ked ho zabijete tenisovou raketou napriklad (sorry za surrelanu vlozku). Tento momonet si budem vzdy pamatat. Kvlaitny film, ktory moze sprvu odradzat kvoli neznamemu prostrediu stabu, ale v konencnom dosledku divak ma co pozerat, preciti, porozmyslat. ()

arajnoha

Jako nadšenec filmů, ve kterých hraje hlavní roli čas musím uznat, že tento se povedl. Jako ve většině podobných filmech příběh graduje a finále je skvělé. Děj je velice propletený příběhy, ve kterých se můžete ztratit, avšak po chvíli vám dojde, co se stalo. Hezky jsou zpracovány také efekty, kdy se vrací do minulosti. Rozhodně doporučuji ()

BDMarty007

Hodně zajímavý film pracující s alternativními scénáři vývoje děje, aneb jak jedna událost a její průběh zásadně determinuje životy lidí. Tentokrát v zajímavém provedení, kdy hlavní hrdina má schopnost se ve svých snech vracet v čase (nebo si to alespoň myslí). V určité fázi už jsem trochu začínal ztrácet přehled, ale bylo to ku prospěchu věci. Celkově opravdu skvělý film. Maličko mi vadilo pár scén jak z nějakého debilního teenagerovského hororu / komedie. Jestli to měla být parodie, tak to nevyšlo. V každém případě to bylo zbytečné a trochu to narušovalo jinak výbornou atmosféru. Lepší 4. ()

waska

Ashtona Kutchera jsem měl vždy za takový malýho floutka, který moc hrát neumí. Tady mě až mrazilo, jak byl ve své roli přesvědčivý. Vynikající atmosféra a originální nápad. Jak málo stačí k vynikajícímu filmu. Od začátku až do úplného závěru mi běhal mráz po zádech a nedokázal jsem se odtrhnout od obrazovky. Naprostá spokojenost z úžasného filmového zážitku ! ()

E lan

Velmi napínavý a zajímavý film, chvilkama se člověk mírně ztrácí, ale napodruhé je to úplně v pohodě. Navíc závěr stojí skutečně zato... ()

Kofolacik

Originalne a zaujimavo spravene... hlavna slabina filmu je Aston Kutcher a par dejovych 'dierok', ale inac ma film svoju super atmosferu a velmi zaujimavy napad... 8/10 ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz