• Bosh1207

Námět sice banální ale dalo by se z něj vytřískat celkem dost. To se podle mě oběma renomovaným režisérům ale moc nepovedlo. Strašně patetické a zoufale klišoidní :-(. Také nechápu, proč zrovna osmidílný seriál (?). Bohatě by stačily první dva díly a pak poslední a o nic bych nepřišel. Ani casting se v tomto případě moc nepochlapil. Ani jeden z protagonistů mě nenadchl. Od druhořadých herců jsem ale vlastně ani moc nečekal. Dávám za tu nudu chabé 2 a 1/2 hvězdy...(19.7.2017)

• Lacike

Hodnotenie po 2 a pol dielu. Pripada mi to ako mix serialov The Unit a Sleeper Cell. Podobne ako v Unite sledujeme nielen misie jednej vojenskej jednotky ale aj sukromny zivot jej clenov. Financne problemy, vychovu deti, partnerske problemy atd. Akurat serial nie je podany epizodne, ale v centre deja je jedna linia, ktora sa taha celym serialom. No a ta sa zaobera podobne ako v seriali Sleeper Cell bojom s terorizmom a praktikami talibanu. Mna to bohuzial v ziadnom ohlade nezaujalo. Clenovia timu a ich rodinne problemy mi boli ukradnute (dokonca aj môj oblubenec Walton Goggins pôsobi jak keby ho to nebavilo), hlavna zapletka mi pripadala roztahana. Ovela radsej by som prijal dynamickejsie epizodne zapletky. No a akcia je v takom tom realistickom taktickom vojenskom style, ktory mi pripada stereotypny a nudny. Celkovo mi to vôbec nesadlo a uprostred tretieho dielu som to vypol. Fanusikovia vojenskych serialov asi budu spokojnesi. 4/10.(6.8.2017)

• mossad37901

- místo seriálu mohl být film, zbytečně natahované - snaha udělat z Béčkového seriálu něco lepšího se cení, ale i přes počítačové dodělávky např. vrtulníků a účinků střelby, to bohužel nejde - na to, že to má být záchraně přepadová jednotka, tak se chová jako by byla na výletě a předpokládá, že nepřítel je úplně mimo - poslední díl, kde se vrtulníky blíží a nepřítel o nich dávno ví, je velice úsměvné, určitě se využívá moment překvapení a výsadek jednotek z vrtulníku by byl prováděn buď v nízkém letu a nebo na laně, aby byla zajištěna bezpečnost všech při úhybném manévru vrtulníku. Na zemi by neměl žádný vztlak a tím pádem by byl snadným terčem - určitě doporučuji film http://www.csfd.cz/film/304595-povinnost-a-cest/prehled/ , kde je veliká reálnost těchto jednotek.(9.3.2017)

Jakožto fanda válečných filmů a seriálů jsem spokojen, těchto seriálů je málo a Seal Team Six se s tím vypořádal poměrně dobře. Chápu, že je potřeba ukázat i životy mimo službu, občas toho bylo ale až moc. Rodinné závazky se s touto prací moc skloubit nedají a na to chtěli tvůrci poukázat. Na druhou stranu je vidět, že se o seriál starali zkušení tvůrci s podporou lidí z oboru. Akce byly taktické, chování vojáků při operacích dosti důvěryhodné, nevidíme žádných tisíc kulek na jeden zásobník či dvacet zásahů a stále běhajícího vojáka. Konec mě překvapil a tím i potěšil. Za mě slabší 4* a můžeme se těšit na druhou sérii, která byla již potvrzena.(10.3.2017)

No myslel jsem jaká to bude super bomba, ale ač byla většina akcí (když už nějaká byla) vcelku ucházející, tak ta závěrečná stála za prd. Tak snad se v další řadě kousnou a udělají to pořádně a uberou na scénách z domácího prostředí. Konečně seriál z vojenského prostředí kde je ta správná ustrojenost, ale nemůžu jinak než za *** když je zbytek podivná vata. Achmed je ocas(9.3.2017)

• - Příslušníci jednotky často používají německý samopal Heckler & Koch MP7 střílející mikrorážovým střelivem 4,6 x 30 mm. Tyto náboje byly speciálně navrženy, aby měly lepší účinek proti obrněným cílům a lépe překonávaly balistické ochrany a obranné prostředky. Munice u této zbraně má  jádro z tvrzené oceli oproti jiným samopalům kde je olověné nebo mosazné. Zásobník je na 20 nebo 40 nábojů. (spider74)

• - Příslušníci jednotky používají pozemní panoramatické brýle pro noční vidění do firmy L3 Communications Holdings - GPNVG (Ground Panoramic Night Vision Goggle). Toto zařízení je pro běžného smrtelníka skoro nedostupné hlavně ze dvou důvodů. 1. cena cca 38.000,-USD a za 2. zbrojní embargo neumožňující prodej do civilního sektoru - pouze pro armádu US a jeji spojence. (spider74)