Láska je všude kolem nás. A to platí i po třinácti letech, kdy se opět setkáváme s oblíbenými hrdiny z dnes již kultovního filmu Láska nebeská. Tentokrát ne o Vánocích, ale na podporu charitativní akce Red Nose Day ve Velké Británii. (vandr)

Streeper

Nic originálního. Tvůrci se snažili navnadit diváky a fanoušky Lásky nebeské krátkým pokračováním, ale vlastně jsme viděli úplně to stejné, jen o pár desítek let později. Příběhy a zápletky se opakují, ale na druhou stranu bylo hezké vidět mé oblíbené postavy v současnosti a zjistit co právě dělají, smutné je to, že se nikdo z nich nezměnil, jakoby se zasekli na jednom místě, takže ano, mohlo to být originálnější. ()

Numinek

Bylo milé vidět jednou alespoň náznak o pokračování jednoho z filmů/seriálů po kterých všichni touží. Na druhou stranu je ale otázka, jestli pak není lepší nechat Přátele, tam kde byli než tohle.. A chyběl mi Rickman! :( ()

necisty

Sice jsem nostalgicky velice rád zavzpomínal a poznal, co se s oblíbenými postavami stalo, ale byly to tak příšerně krátké úseky, že z toho nic nemám. Chápu, že se nejedná o plnohodnotnou dvojku, což je velká škoda, ale o nějaký charitativní projekt, každopádně bohužel celkem zbytečná práce. ()

filmmovier

Bylo to fajn. Až na podle mě až příliš sentimentální linku Liama Neesona (a Sangstera!!!) to bylo překvapivě velmi zábavné. Hugh Grant byl naprosto famózní, Bill Nighy se taky vyřádil, Colin Firth a Lincoln-Knightley-Ejiofor potěšili též. Prostě nijak neurážející a překvapivě vítané doplnění k Lásce nebeské, jejíchž kvalit to ale samozřejmě nedosahuje. A víte, co bylo na těch patnácti minutách naprosto nejlepší? Stejně jako ve filmu, překvapivě to byl Rowan Atkinson, který opět famózně zastínil všechny a ovládnul prostor. A ještě jednou radši zmíním Granta v nejlepší scéně jeho kariéry. 80%. ()

LiborGondek

Když vypustím červený nos, je to krásná, nostalgická vzpomínka na Love Actually. Škoda jen, že si tam již někteří herci zahrát nemohli... 75% ()

noriaki

Zkuste si to pustit hned po skončení Love Actually a možná to pomůže. Mně to nepomohlo. S milosrdnosti přidávám jednu hvězdičku, aby to nevypadalo jako úplný průser. Což je. ()

SamVimes

Spíš než pokračování je to (vcelku pochopitelně) prostě jen skeč, kde náhodou hrají původní herci. Ale je to milé a třeba Bill Nighy je tradičně výborný. ()

hroubek

Hodně nostalgie. Mohlo to být zajímavější a i vtipnější. Na druhou stranu jsem si uvědomil, že mi ty postavy docela chybí, a že kdyby bylo pokračování, tak bych se na něj moc těšil. ()

Timak

Trochu víc toho sentimentu, než bylo nutné, řekl bych. Ale dobrý. Takhle nějak jsem si to představoval, kdyby to pokračovalo. :) ()

Brain-D

Super nápad vidět po 13-ti letech staré známe z Lásky nebeské. Sice už to není taková bomba a pár tváří tu chybí, ale i tak je to téměř hřejivé jako původní film. ()

Hollohlaway

Jediné, to co splňuje, je dlouholetá touha vědět, co se s nimi stalo dál. Na to to hraje, tím to vydírá. Několik skečů spojených dohromady tou nejjednodušší linkou bez nějaké originality a vtipu. Chápu, že je to zakázka na charitu, ale je to děsivě slabé a připomíná to některé Silvestry na Ćeské televizi. ()

zsn odpad!

To si děláte srandu. "Film" stáhnu v domnění nostalgicky příjemného večera u Lásky nebeské 2 a vono to má 15 min slibného, ale neukojeného pokračování. Za tuhle zradu dávám "odpad"! ()

MiaMahoney

Láska nebeská zaujímá v mém žebříčku oblíbených filmů bezkonkurenčně první místo, a to hned z několika důvodů. Domrtě vycizelované dialogy, skvostný britský humor, dokonale zkomponovaný či vybraný soundtrack, selekce britských hereckých klenotů, perfektně zvládnuté propojení jednotlivých příběhů a pro mne jako anglofilku tento film znamená navíc ještě vizuální toulky po oblíbených a často navštěvovańch lokacích a nasátí vánoční atmosféry v mém milovaném městě. Zamícháno a podáváno pravidelně před Vánoci a Mia si chrochtá blahem. Původní film je zkrátka neopakovatelný tím vším výše vyjmenovaným a právě proto jsem se téměř aspergerovsky obávala tohoto krátkého, charitativního pokračování. Jestli něco nemám ráda, pak nucené navazování na filmový či literární počin, který skončil dokonale. Pak jsem ale sebrala odvahu, vzala si papírový sáček na dýchání a stiskla Play... Kupodivu sáček zůstal nedotčen po celou dobu přehrávání a až ve finále byl málem použit na natrávený obsah žaludku při té příšerně sluníčkářské, multikulti propagandě Unicefu a jemu podobných darmožroutských neziskovek, ve kterých mizí horentní sumy rozdělené tak maximálně mezi několik hrabivých zakladatelů a tým, co má za úkol najít a natočit ta nejkukadlovitější kukadla nouplísáka afrického. Ano, bavila jsem se, zvlášť zpočátku, kdy se Britové opět projevili jako kulantní humoristé. Záhy ale křivka začala prudce klesat v přímé úměře k recyklovanosti úspěšného humoru z původního filmu. Ono se není čemu divit - vymyšlení zcela nových gagů by znamenalo brblání skalních fanoušků, že "už to není ono" a přílišná recyklovanost zase, že "tvůrci nevymysleli nic nového a pouze těží již vytěžené". V první polovině se tak podařilo mezi těmito dvěma protipóly pěkně balancovat, v té druhé už bohužel převážil nuceně návazný, šroubovaný humor. A konec to zabil úplně. 3,5 hvězdy, víceméně z nostalgie. ()

cingi.t

Za 15 minút dokázať, že sa človek zasmeje, je šokovaný a aj si poplače. To je podľa mňa celkom úspech. Beriem na vedomie, že to bolo pre dobrú vec a myslím si , že to splnilo túto úlohu, okrem toho, že sa milovníci Love Actually, aj keď bola skvele ukončená dočkali svojho finišu po toľkých rokoch. Radšej skvelých 15 minút, ako dvojhodinovým prepadákom zničiť skvelý film. Zaujímalo by ma, ako dopadol pár Alan a Emma, škoda , že sa Alan Rickman tohto skvelého nápadu nedožil. 5* ()

IvcaSammet

Myslím, že takový párminutový návrat by si zasloužil každý výborný film, místo toho, aby se neustále natáčely nějaké pokračování. Svůj účel Red Nose Day Actually splnil na dvě stě procent, zahřál u srdce při pohledu na "staré známé" postavy a bez zbytečných a zdlouhavých "cavyků" zase skončil ... Co víc si divák může přát ;) ()