Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pravda je odhalena. Otázky zodpovězeny. Spiknutí je objasněno. Příběh odhalující tajemství, která dosud skrývala Akta X. Poprvé jsou tak zodpovězeny všechny otázky: od smrtonosných včel po černý olej, od muže měnícího podoby k rebelům bez tváře, od Samanthy Mulderové a únosu Scullyové k pravé identitě tajemného Kuřáka. A spojením mezi všemi záhadami je jediná žena. Její jméno je Cassandra Spenderová. Je konečným produktem tajného a dlouholetého experimentu organizovaného Kuřákem a hraje hlavní roli v plánu mimozemšťanů na kolonizaci naší planety. Pro Muldera a Scullyovou je Cassandra posledním dílkem skládačky - šifra, která vysvětlí všechny záhady jednou a provždy. (Bontonfilm)

(více)

Recenze (5)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Mytologie Mulderovy rodiny rozkryta, pro mne však bohužel zcela ubíjejícím kecy-v-kleci způsobem. Jako dílek skládačky fajn, samostatně bych si to nikdy nepustil. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Konečně položeny správné otázky.. Famózní dvojepizoda, která vrhá jasné světlo na celou x-filesovskou mytologii.. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Cassandra, CGB Spender, pravá identita Kouřícího muže... a mytologie v plné síle a na svém vrcholu. Opět další fantastická a dechberoucí konspirace, tentokrát i s odpoveďmi na mnoho otázek a nejedním překvapením. 100%. ()

lykan9 

všechny recenze uživatele

Sice se budu opakovat, ale opět se jedná o skvělou video kompilaci jednoho z nejlepších seriálů, jaký kdy vznikl. V této fázi seriálu mám tyto dvojepizody (případně trojepizody) mnohem raději, protože se v nich objevují všechny mé oblíbené postavy. (hlavně Krycek) ()

Reklama

Reklama