Banda - Série 1

(série)
USA, 2019, 7 h 53 min (Minutáž: 55–66 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jennifer Esposito, Jack Quaid, Elisabeth Shue, Shaun Benson, Chace Crawford, Ann Cusack, Mike Donis, Brittany Drisdelle, Jimmy Fallon (více)

Epizody(8)

Ve světě, kde mají superhrdinové ve zvyku zneužívat svou slávu k vlastnímu prospěchu, se objevuje parta samozvanců známá jako Banda. Ta se snaží zkorumpované hrdiny odhalit, což se jim daří díky vytrvalosti a ochotě nehrát podle pravidel. (Prime Video)

MatyRock

Když se řekne superhrdina, člověk si vybaví spidermana, supermana nebo batmana. To jsou superhrdinové, kteří opravdu dostojí svému jménu, ale v The Boys je to přesně naopak a být superhrdinou v tomhle světě, znamená být skoro tím největším hovadem světa. Je to sprostý, je to krvavý a hlavně je to vskutku osvěžující. Nejvíc poutavé a fajn je především to, že ono superhrdinství není vykreslováno v monochromatickém (tzn. jednostranném) světle. Od většiny postav nevíte, co čekat, protože nikdo není typickým klaďasem či záporákem. Přesto jsou postavy prokreslené a zajímavé, navíc skvěle zahrané. Humor i příběh taktéž dobře funguje (nejlepší vtipy byly samozřejmě s Deepem aka Aquamanem). Po dlouhé době originalita v superhrdinském žánru. 10/10 tohle mi fakt sedlo! ()

Bratyslavcan

Peckaaaa! Stále sa to držalo vo švungu. Bolo to akčné, vtipné, nervydrásajuce a niekedy dokonca dramatické. Seriál si nekladie servítku pred ústa a to sa mi páči, i keď niektoré veci mi prišli už cez hranicu. Obzvlášť sa mi páči farebnosť charakterov všetkých postáv. Každý má svoj výnimočný charakter, ciel a problémy. Nikto nie je rovnaký a presne tam sa odzrkadľujú aj perfektné herecké výkony. Úžasný soundtrack. Čo mi vadilo bola príšerná naivnosť Starlight, no chápem, že je to tak schválne. That was DIABOLICLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Saralinos

Brutální nářez, který má koule od začátku až do konce. Vykreslené postavy, tempo a hlavně děj. Celý tenhle seriál se právě vychcal na hrob MCU. Máme tady hromadu drsných charakterů, který celý seriál jenom vyhrožují jeden druhému, že na něj vytáhne špínu a to je prakticky vše. Válčí tu proti sobě dvě strany, prohnilí superhrdinové a o nic méně prohnilí lidi, kteří se je snaží potopit. Na každé straně je jeden záchytný bod, na straně lidí je to Hughie, který pro mě absolutně funguje a nemám jeho postavě co vytknout. Na straně hrdinů je to Starlight, která mi prostě nesedla. Nepřijde mi, že je špatně napsaná, ale spíš je nesympatická a někteří lidé se mnou souhlasí. Každopádně super oddechovka a můžu zcela doporučit. 8/10 ()

Simon.Mp3

Představte si Avangery v reálném světě, kteří nejsou bez chybí. V tom se proti nim postaví par lidí, kteří nejsou spokojení s jejich mocí a že jsou nad nimi. Moc chyb není a nechci vám zničit zážitek, jelikož čím míň víte tím víc si to užijete. ()

skvely

Nečekala jsem,  že se tenhle seriál stane mým nejoblíbenějším. Humor, skvěle napsané postavy, násilí a zajímavý příběh rozhodně nechybí. Bohužel je smutné, jak to reflektuje realitu dnešního světa. Satira, která si dělá srandu ze superhrdinských filmů a seriálů, je výstižná. Víc nemusím dodávat, možná jen to, že je to fakt boží. Odteď doporučuji všem kamarádům. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů