Dětská hra

• USA Child's Play (více)

Andy dostane k narozeninám úžasnou hračku, která překračuje všechny představy a fantazie. Nejnovější výkřik technologií, funkcemi a možnostmi nabušená panenka, která umí cokoliv. Už to není jenom hračka, je to ten nejlepší kamarád. Je roztomilá jako obrázek a dětem přináší jenom nadšení a štěstí. Andymu a jeho mamince ale přinese jeho nová panenka ještě něco navíc... hrůzu, děs a strach o život. Nikdo totiž netuší, že tahle panenka je zlá jako všechna pekla světa, že dokáže zabíjet, že vraždí moc ráda a navíc s vynalézavostí těch největších psychopatů. Andy i jeho máma Chuckyho opravdovou podstatu brzy poznají, pomoci se ale nedočkají. Takovéhle pravdě totiž nikdo nevěří. A pokud uvěří, tak nepřežije, aby ji mohl potvrdit. Jako třeba soused, jehož záhadně přejela vlastní sekačka na trávu... Dobrou noc, Andy. (Bontonfilm)

Dixieboy

Naprostá ztráta času... Film bez napětí plný hloupých klišé. Neobsahuje to ani špetku kvality původního filmu. Herci mizerní, panenka naprosto hnusná a celé to neskutečně klopítá... ()

PamelaJJK

Průměr. Nic víc, nic míň. Obsazení nic moc. Jediné dvě sympatické postavy ztvárnili A. Plaza a B. T. Henry, ostatní člověk musí spíš přetrpět. A Chucky? Největší mínus celého filmu. Na rozdíl od dřívějšího Chuckyho je tento nesympatický, protivný a ošklivý už od pohledu. Kdybych byl děcko a Chucky by se choval tak, jak mu bylo předurčeno a byl kamarád na věky, tak bych ho stejně nechtěl. Je odporný, vůbec nevyvolává sympatie. Pár krvavých scén OK, mohlo jich být i více. Stopáž, naštěstí, krátká. Při delší stopáži už by to bylo neúnosné. Takže dvě a půl hvězdy (50%), víc ani omylem. A nikdy více... ()

honzic

Moderní verze se těm starým nevyrovná i přes dokonalejší obraz, animaci a grafiku, je trochu méně promyšlená. Koukatelné to je, ale není tak nic, co by člověka nějak extra nadchlo. Hodnocení: 55 % ()

djbarrel odpad!

Jedním slovem sračka. Debilní vietnamec nebo číňan spáchá sebevraždu a vtělí se do figurky. Figurku si domů přinese lehce natvrdlá žena pochybných mravů pro svého silně natvrdlého syna. A pak začne peklo. Ale v nejhorším možném slova smyslu. Původnímu Chuckymu tahle parodie na horor nesahá ani po kotníky. 5% ()

blazma

Aubry Plaza znám hlavně v komediich než v horrorech. Takže jsem na tento film začal koukat třošku s nadsázkou a ještě že jsem tak udělal. Jinak by jsem to považoval za totální kravinu. Chuckyho staré filmy jsem nikdy neviděl.. hračka která chodí a zabíjí mi přijde víc komedie než horror. Tady, ale přišla i dobrá myšlenka, tak trochu umělá inteligence, které zrušíte veškeré bezpečností zábrany, je docela dobrej způsob jak vytvořit vraždící hračku a nevypadá to úplně ulítle. Konec byl pro mě už spíš zábavnej než aby jsem se strachoval o životy postav, ale právě proto se mi tento horrorový počin tak líbil. ()

blondboss

Nič nové pod slnkom. Remake známej hororovej série Detská hra je síce moderne ladený a vizuálne sa dá na to v pohode pozerať, tá atmosféra 80-tych rokov je preč a nie veľmi sa mi táto nová verzia páčila. Každopádne ten upgrade na nové prostredie a vykreslenie Chuckyho ako kybernetického útočníka je vcelku nápadité a zaujímavé. Nič ale viac a nič menej, aj keď bábika má nový vizuál. 55 % ()

ekzorcist

Po obskúrnostiach typu Seed of Chucky (áno ten bábkový hybrid ma doposiaľ oberá o spánok) došlo k rebootu série a dnes sme mali možnosť vidieť jej predpremiéru. Ducha sériového vraha síce nahradil duch doby, ale čo už narobíte, keď mileniáli miesto Dahmerovho životopisu radšej sledujú displej telefónu. Prerod to bol kupodivu nenásilný a logický a ani Mark Hamill ako hlas Chuckyho určite nesklamal. Vyzerá to, že sa teraz budeme dlho viesť na vlne čudne pozliepaných Stranger Things partičiek (veď ono koniec koncov producenti tohto filmu produkovali aj nové IT, kde to tiež bylo do očí) ale títo prepubescenti mali aspoň bejzbalky miesto bicyklov Sobi 20. Za mňa 8 ryšavých zmrdíkov z 10 :) ()

Tomko87

Aby Karen spravila svojmu synovy Andymu radosť, ,,kúpi,, mu super inteligentnú bábiku Buddyho. Andy sa nestačí diviť, keď si smartfonová hovadina dá meno Chucky. A to je len začiatok. Základná príbehová kostra ostala oproti originálu rovnaká. Andy vs Chucky. No v tomto remaku je Andy podrastenejší a Chucky, je proste len pokazená robotická bábika, ktorá si zle vysvetĺuje pdnety od okolia, a následne tak koná. Prvé tri filmy originálu zbožnujem hlasvne skrz prejav Brada Dourifa. Vedel preniesť na Chuckyho svoje zvrátené charisma. Mark Hamill sa síce snaží, a jeho herecký prejav je skvelý, no je obmezený novou verziou Chuckyho. Ako som hovoril, z sériového vraha sa stal domáci pomocník s rozjebaným rozhraním. Toť vše. Tak ako sa Cucky prispôsobil novéj dobe, tak aj samostatný koncept Detskej hry prešiel evolúciou. Stále je tam /tak ako v originále) znepokojivá atmosféra, vyddarené gore efekty, no vpliv Stranger Things z toho cítiť na sto honov. Z čoho som bol prekvapený hlavne v druhej polovici filmu. Remake je to síce zbytočný, ale je jeden z tých vydarených. Mark Joker, Luke ..bohvie kto ešte Hamill dokazuje, že je pán hlasového herectva. ..ehm dabingu.. ()

TesterX

Je to slabé. Na horror i komedii. Chucky byl místy děsivý a některé vraždičky vychytané a nechutné, ale nezakryje to celkove laciné vyznění a nedivím se, že tomu někdo dá odpad a druhý čtyři hvězdy. Snímek nedokáže udržet pozornost (v poslední třetine už nudí) - i přes střízlivou stopáž a to je asi špatně. ()

Kushina

S hororem bych to tak úplně neztotožňoval. Spíše bych řekl, že to byla takový zábavná hra, aneb kam až nás může uměla inteligence zavést, když ji dáme moc prostoru. Vraždy originální a příběh taky. 50% ()

Catella

Ježiši, já tenhle film tak nenávidím. Lituju dne, kdy jsem si ho stáhla, teda vlastně zakoupila od licencovaného prodejce :-). Panenka Chucky, která ožívá a zabíjí na potkání mě bude děsit asi až do smrti. Vlastně mě ani tak neděsí to, že panenka vraždí, jako ten její blaženej výraz, ten je fakt humusáckej. FUJ FUJ FUJ. ()