Reklama

Reklama

Love, Death & Robots

(seriál)
Trailer
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Hrají:

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(35)

Tim Miller a David Fincher sestavili antologii animovaných filmů, kde není nouze o děsivá stvoření, ďábelská překvapení a černý humor. (Netflix)

Videa (5)

Trailer

Recenze (249)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál má dohromady 18 dílů, kde 4 jsou vyloženě epické a vizuální žranice ( Sonnie´s Edge, Secret War, Shape Shifters a Beyond the Aquila Rift) dalších 10 balancuje mezi nadprůměrem a průměrem a tuším jen 4 jsou lehce pod průměrem, ale věřím, že každý si najde něco jiného, co si oblíbí. Žánrově je to mix Cyberpunku a Hororového Fantasy a rozhodně stojí za to seriál zhlédnout. Vrcholem celého seriálu je povídka Secret War, kde Rusové bojují proti ghoulům a je to ultimátní cinema experience, který tu snad od Avatara nebyl. Vizuálně absolutní žrádlo s epickým hudebním podkresem a výživným Gore. Jsem z té povídky unešený a nevěřím nikomu, kdo bude tvrdit opak. Příběh****, Akce*****, Humor***, Násilí****, Zábavnost****, Hudba*****, Vizuál*****, Atmosféra****, Napětí***. 8/10. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Jsem překvapený, jak nenápadité ty animáky jsou. Myšlenka animované sci-fi antalogie je skvělá, ale tvůrci jako by se vsadili, že ji zvládnou realizovat tím nejméně zajímavým způsobem. // Třetí řada je mimochodem zdaleka nejlepší. Poprvé to funguje jako dramaturgický celek, epizody, který vyčnívají z řady, se skvěle doplňují s těmi, které láskyplně následují mustr. ()

Reklama

Algernons 

všechny recenze uživatele

Pro milovníky dospělé animace je to prostě povinnost! Pro milovníky Scifi i Fantasy (které tu je v mnohem menší míře) povinnost! Kde najdete takovou sbírku povídek, které jsou uderné, vtipné, brutalní, filozofické, k zamyšlení nebo prostě tragické? Kde najdete tolik animačních stylů v jednom projektu? Je tu hravost a hromada skvělých nápadů. Jelikož je to antalogie, tak některé díly jsou lepší jiné slabší, některé myšlenky by si zasloužili prozkoumat víc, jiné míň a některé jsou tak akorát probádany. Tak jako tak, jsem rád, že to existuje a vždy se budu těšit na další sérii a vždy si rád pustím některé díly znovu! Přece jen je to často tak akorát kraťounké, aby se člověk zabavil a neplýtvá to zbytečně vaším časem v dnešní době přepálených stopáží! První série je pořád TOP (Hlavně díky kvantitě a své velké variabilitě, další dvě s polovičnými počty epizod jsou o něco slabší, ale pořád je to velmi silný projekt, kde si každý najde to svoje! 8/10 Silné doporučení! Více zde! ()

Toren 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

8/10. Famózní projekt, u kterého se střídala naprostá tvůrčí genialita s nejpůsobivějším vizuálem za několik posledních let. A ten (bohužel ne vždy) naprosto unikátní přístup k odvyprávění děje a charakterizaci postav by měl být inspirací mnoha autorům. Čistá svoboda a umělecká kreativita z toho cáká na míle daleko a já chci podobných projektů víc. Pěkně prosím! Více: https://www.youtube.com/watch?v=quHJwIK1Fa8&t=29s ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Súbor osemnástich krátkometrážnych snímkov, ktoré sa prelínajú tematikou lásky, smrti a robotiky. Väčšina z nich je tiež spracovaná pokrokovými animáciami. - Podla mňa divácky nesmierne atraktívny projekt, pretože každý si v tom množstve dielov nájde niečo, čo si užije alebo čo ho prinúti zamyslieť sa. Naviac je tu naozaj pestrá kombinácia žánrov, ktorá prinesie v každej epizóde niečo nové. U mňa ako u silného patriota jednoznačne vyhráva posledný diel. Nie tematicky, ale spracovaním a hlavnou myšlienkou, kedy človek obetuje všetko až do posledného dychu. Ďalej dosť vyniká epizóda Beyond the Aquila Rift, kde sa objaví svet Upside Down a animácia tu je až strašidelne realistická, rovnako ako desivé posolstvo tejto epizódy. Epizóda s názvom Three Robots mňa zase najviac rozosmiala, pretože milujem mačky a interakcie troch robotov s nimi boli úžasne napísané. Za spomenutie ešte stoja The Dump s pekným monštrom a Suits s nádhernou súdržnosťou postáv. Ostatné epizódy ma nezaujali až tak výrazne, ale verím tomu, že vyhovejú zase niekomu inému, keďže tento projekt nie je určený len hororovým fanúšikom. Pevne dúfam, že sa dočkáme aj druhej sezóny, lebo v tomto vidím obrovský potenciál, či už pre skúsených tvorcov, alebo aj úplných nováčikov. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (35)

  • Zbraně, které použivají vojáci, jsou samopaly PPŠ-41, odstřelovací pušky Mosin-Nagant a SVT-40, kulomet DT-28 a revolver Nagant. (K98)
  • Hlas ženského robota není nikomu připsán, protože byl syntetizován počítačem. (LUKICKK)

Související novinky

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

S blížícím se Silvestrem vám tradičně přinášíme hlasování TOP uživatelů ČSFD.cz za nej filmy a seriály uplynulého roku. Jaké jsou jejich "topky" i s krátkým shrnutím názoru můžete vidět níže. Z filmů… (více)

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (více)

Reklama

Reklama