8/10. Famózní projekt, u kterého se střídala naprostá tvůrčí genialita s nejpůsobivějším vizuálem za několik posledních let. A ten (bohužel ne vždy) naprosto unikátní přístup k odvyprávění děje a charakterizaci postav by měl být inspirací mnoha autorům. Čistá svoboda a umělecká kreativita z toho cáká na míle daleko a já chci podobných projektů víc. Prosím!(15.5.2019)

Zastávám se názoru, že by měli tuhle sérii utnout v polovině a dál nepokračovat, protože ve druhý polovině se bohužel snižuje kvalita každým dílem, snad krom posledního 18týho. Krom toho jsem si však tuhle sérii kraťasů užila, a i když ji nemůžu prohlásit za jednu z nejlepších sérií, jak jsem si myslela ze začátku, některý epizody mi zůstanou v hlavě aspoň dalších pár měsíců a možná si je někdy pustím i znova. Za mě nejlepší kousky: Sonnie's Edge, Three Robots, The Witness, Beyond the Aquila Rift, Secret War. Každopádně pokud udělaj druhou sérii, doufám že se dočkám více poprsí, údú, krve a ruský Vodky. :)(21.3.2019)

Různé druhy animace, různé příběhy, jen téma zůstává stejné. Rád sleduji krátká videa na YT, občas se tam najde fakt pecka. Tady máme rovnou 18 příběhů, vesměs mě všechny bavily. Animace u některých naprosto luxusní, pomalu jako živé. Doufám, že se dočkáme další dávky příběhů, tento projekt mě hodně potěšil. 75%(5.5.2019)

Podobný koncept mohu jen kvitovat. Málo známí nebo začínající autoři a CGI studia představí svá díla co největšímu možnému publiku. Snímečky, které by ve víru internetu snadno zapadly, mají možnost oslovit to teď nepředstavitelný počet potencionálních diváků. Podobný projekt bych uvítal i pro krátkometrážní hrané filmy. iShorts je super, ale moc Netflixu je jinde. Jinak Season 1 - 70%(17.3.2019)

hodně těžko se tohle hodnotí jako celek.Každá povídka je jiná a i když oscilují mezi slabším průměrem až po naprosto vynikající kousky,vždy se i v těch slabších dá něco najít.Osobně sem nenašel ani jednu epizodu,která by mě vyloženě nebavila,nebo mi přišla úplně špatná.Zhruba tak polovinu si hodně rád dám ještě několikrát...80%(29.3.2019)

• - Autorem předloh pro epizody Beyond the Aquila Rift (2019 a Zima Blue (2019) je Alastair Reynolds, známý space operou „Odhalený vesmír“ („Revelation Space“), ani jedna z povídek však z tohoto univerza nepochází. Jedná se o první filmové adaptace jeho díla. (FikusW)

• - Předlohou první epizody je stejnojmenná povídka od Petera F. Hamiltona z knihy „Druhá šance v ráji“. (FikusW)