Podobný koncept mohu jen kvitovat. Málo známí nebo začínající autoři a CGI studia představí svá díla co největšímu možnému publiku. Snímečky, které by ve víru internetu snadno zapadly, mají možnost oslovit to teď nepředstavitelný počet potencionálních diváků. Podobný projekt bych uvítal i pro krátkometrážní hrané filmy. iShorts je super, ale moc Netflixu je jinde. Jinak Season 1 - 70%(17.3.2019)

Strašně příjemná věc, už jen z toho pohledu, že si k jídlu zapneš díl a nemusíš řešit jakoukoliv příběhovou kontinuitu nebo pozadí, prostě vždycky nanovo a s čistým štítem nová storka, nový postavy a má to pokaždý cca 10 minut a jestli snad z celý řady byl jeden díl (pouze) průměr, tak to bylo hodně. Těšim se na druhou řadu!(22.9.2019)

Různé druhy animace, různé příběhy, jen téma zůstává stejné. Rád sleduji krátká videa na YT, občas se tam najde fakt pecka. Tady máme rovnou 18 příběhů, vesměs mě všechny bavily. Animace u některých naprosto luxusní, pomalu jako živé. Doufám, že se dočkáme další dávky příběhů, tento projekt mě hodně potěšil. 75%(5.5.2019)

Spojení velmi zvláštním způsobem. Tak jak to najednou z ničeho nic přišlo, tak se i stejně rychle dalo smáznout ze stolu. Přeci jenom to všechno dohromady je jako dva filmy. Mnoho věcí na silné a dobré zamyšlení, další jen takové pseudo-kravinky. Někdy neuvěřitelná grafika, někdy asi trochu odfkláklá, ale vlastně stále dobrá. Celé to zavání Black Mirror a někdy to hold funguje, někdy ne. Je to prostě zvláštní hodnotit. Ale je to ve výsledku obohacující zkušenost.(24.3.2019)

Zajímavý to počin, palec hore pro Netflix. Kvalita se dosti různí, ale jelikož jsou všechny díly do 15 minut, není se nač stěžovat, jelikož vše eskaluje velmi rychle. Některé kousky byly opravdu vcelku odvázané, což je super. Najdete zde kompletní pokrytí od komedie, přes horor po drama a to vše alespoň s nádechem sci-fi nebo alternativní historie. Za mě spokojenost, 4,5*(6.4.2019)

• - Zbraně, které použivají vojáci, jsou samopaly PPŠ-41, odstřelovací pušky Mosin-Nagant a SVT-40, kulomet DT-28 a revolver Nagant. (K98)

• - Na začátku je řečeno, že je hlavní hrdinka u „satelitu LV-426“. Což je odkaz na film Vetřelec (1979). (Guilemot)

• - Logo na uniformě a družici je téměř totožné s logem videoherní společnosti Bethesda game studios. (Guilemot)