Firefly (TV seriál)

Firefly

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama

USA, 2002–2003, 10 h 51 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvůrci:

Joss Whedon

David Boyd

Greg Edmonson

Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Zac Efron, Mark Sheppard, Michael McMillian, James Kyson, Christina Hendricks, Richard Burgi, Melinda Clarke, Tom Towles, Gregg Henry, Doug Savant, Kevin Gage, Edward Atterton, Larry Drake, Joss Whedon, Andy Umberger, Katherine Kendall, Benito Martinez, Gregory Itzin, Isabella Hofmann, Eric Lange, Fredric Lehne, Dwier Brown, Erica Tazel, Richard Brooks, Valerie Red-Horse, Damion Poitier, Lyle Kanouse, Michael Fairman, Bonnie Bartlett, Jamie McShane, Tom Virtue, Larry Pennell, Andrew Bryniarski, Ilia Volok, Roy Werner, Blake Robbins, Roma Chugani, Michael Bentt, Kimberly McCullough, Tracy Ryan, Jordan Lund, Morgan Rusler, Franc Ross, Colin Patrick Lynch, Kevin Will, Al Pugliese, Carlos Jacott, Craig Vincent, Rolando Molina, Bob McCracken, Lina Patel, David Reynolds, John Eric Bentley, Jeff Ricketts, Jim Lau, William Converse-Roberts, Philip Sternberg, Kelly Wheeler, Laura Niemi, Ron Ostrow, Melody White

Komentáře uživatele Ainy k tomuto TV seriálu

Někdo tady píše, že tento pilotní díl je na rozjezd pomalý, jenomže já si to nemyslím. Začátek filmu sice na mě působil krapet chaoticky a než jsem se zorientovala, tak jsem se musela hodně soustředit, ale pak už to jelo. Hned ze startu se Joss Whedon snažil hrát na napnuté strunky (na co taky čekat, že). Každopádně mi bylo jasné, že nic zásadního se tu nestane. Tipla jsem si docela přesně, kdo bude nadále součástí celé této renegádské partičky. Co mě ovšem uhranulo nejvíc a díky čemu si mimo jiné seriál upoutal mou další pozornost je hudba. Ta mě odvařila téměř do molekulárního stavu. Tak jen dál do mě, Gregu!(12.4.2017)

Začínám si být tak nějak jistá, že je díky přitažlivému hudebnímu doprovodu, jenž dodává každému dílu nesmírný šmrnc, seriál tak úspěšný. Navíc se mi čím dál víc líbí kapitánův až flegmatický klid v řešení krizových situací. To jeho impulsivní jednání (v dobrém slova smyslu) je svým způsobem velmi vtipné. A to je dobře!(19.4.2017)

Kdo má zájem se poprvé na seriál podívat bude zklamaný, jelikož administrátoři důsledně dbají na vše prozrazující OBSAHY. Nečtěte je!!! Kdo se bude této rady držet, bude odměněn velmi příjemným napětím.(20.4.2017)

Ach ta vzájemná přitažlivost. :-)(6.5.2017)

Jedno malé tajemství a jak člověka navnadí na další pokračování :-)(6.5.2017)

Já už nemůžu :-)) ... pomoooc, nemůžu se přestat chechtat :-)) Nejdřív mě málem položil Jayne s Věrou, jenomže kam se hrabe jeho neúspěšný výměnný obchod s úplným závěrem této epizody, hahaha :-))) Achmůjbože, jsem totálně na hadry :-)))(6.5.2017)

Einstein? :-))(6.5.2017)

Cítím zradu, že Whedonovi někdo nakázal skončit s tak výjimečně přitažlivým seriálem a nechat všechno neukončené.(9.5.2017)