Ráda bych tohle někdy viděla v televizi...a taky mi štve, že Joe Flanigan si tam střihnul dost velkou roli a není tu vůbec uvedený :/(31.1.2012)

Neprávem omíjený seriál. Na nově kdysi vysílán pod náznem Bůžek Lásky. Škoda ho.(25.11.2011)

Škoda ho. Zajímavý námět - rtuťovitý pacient přidělený fešné, ale odměřené psychoterapeutce o sobě tvrdí, že je Cupid/Amor svržený z Olympu na zem. Aby odčinil své hříchy, musí přimět 100 lidí, aby našli svou lásku, vznítit ji v ní - a skutečně tak v jednotlivých epizodách činí. Škoda ho, že byl zrušen po první sezóně, byl to vtipný a hravý seriál, na který se dalo koukat, jak nasvědčuje i zdejší hodnocení, jeden z těch, na které se nezapomíná. Jeremy Piven byl skvělý. Dávala kdysi Nova na konci devadesátých, snad pod názvem Amor - Posel lásky či co... Reboot z roku 2009 šel do kytek ještě rychleji - bez Pivena to asi jinak nešlo...(26.10.2011)