Bůžek lásky (TV seriál)

Cupid

Romantický

USA, 1998, 15x60 min

Thomas Burstyn

Jeremy Piven, Paula Marshall, Kate Walsh, Jeffrey D. Sams, Paul Adelstein, Jeffrey Vincent Parise, Christian Stolte, Joe Flanigan, Matt DeCaro, Anna Chlumsky, Sarah Strange, Matt Roth, Daphne Ashbrook, Christine Willes, Gillian Vigman, Patrick Fabian, Grant Heslov, Ty Olsson, Jennifer Crystal Foley, Aaron Himelstein, Michael Guido, Barry Newman, Lusia Strus, Rebekah Louise Smith, Jessica Tuck, Brian Stepanek, Wendy Carter, Will Chase, Scott A. Martin, Kate Hodge, Dan Gauthier, Stephnie Weir, Krista Braun, Benz Antoine, Ellie Harvie, Jessica Lundy, Karin Anglin, Eric Curtis Johnson, Robert Mailhouse, Joe Forbrich, Melanie Paxson, Scott Atkinson, Lisa Loeb, Tony Nappo, Janet Carroll, Royce Johnson, Tim Dixon, Gary Hershberger, Haig Sutherland, Laurie Fortier, Mike Nussbaum, Joey Zimmerman, Billie Worley, Owen H.M. Smith, Shawn Michael Howard, Tami Sagher, Joan McMurtrey, Amy Farrington, James Deuter, Mary Kay Cook, Paul Urcioli, Kyle Dean Massey, Byrne Piven

Syndrom.(14.11.2017)

Neprávem omíjený seriál. Na nově kdysi vysílán pod náznem Bůžek Lásky. Škoda ho.(25.11.2011)

Škoda ho. Zajímavý námět - rtuťovitý pacient přidělený fešné, ale odměřené psychoterapeutce o sobě tvrdí, že je Cupid/Amor svržený z Olympu na zem. Aby odčinil své hříchy, musí přimět 100 lidí, aby našli svou lásku, vznítit ji v ní - a skutečně tak v jednotlivých epizodách činí. Škoda ho, že byl zrušen po první sezóně, byl to vtipný a hravý seriál, na který se dalo koukat, jak nasvědčuje i zdejší hodnocení, jeden z těch, na které se nezapomíná. Jeremy Piven byl skvělý. Dávala kdysi Nova na konci devadesátých, snad pod názvem Amor - Posel lásky či co... Reboot z roku 2009 šel do kytek ještě rychleji - bez Pivena to asi jinak nešlo...(26.10.2011)

Ráda bych tohle někdy viděla v televizi...a taky mi štve, že Joe Flanigan si tam střihnul dost velkou roli a není tu vůbec uvedený :/(31.1.2012)