Reklama

Reklama

Spojenec 2

  • USA Inside Man: Most Wanted (více)

Obsahy(1)

Budova Federální rezervní banky v New Yorku je neustále plná lidí. Přitahuje zákazníky i zvědavé turisty, který ji obdivují jako historickou památku. Jednoho dne se všichni návštěvníci spolu s personálem ocitnou v pasti, když budovu přepadne ozbrojená skupina a všechny přítomné vezme jako rukojmí. Na scénu přicházejí vyjednávači newyorského policejního sboru i FBI, ale když se blíž seznámí s technikou, zbraněmi, počítači a telefony zločinců, vyjde najevo, že to nejsou obyčejní bankovní lupiči. Přišli ukrást nacistické zlato. Policejní detektiv a vyjednávač Remy Darbonne a agentka FBI dr. Brynn Stewartová vidí jisté podobnosti s nechvalně známou „nacistickou diamantovou loupeží“ z roku 2006, ale jejich spekulace vyvolávají více otázek než odpovědí. Nemilosrdná a mazaná Ariella, která vede bandu bankovních lupičů, nečekaně odhalí svou identitu a ukáže se, že patří mezi nejhledanější zločince země... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Recenze (18)

Likan7 

všechny recenze uživatele

Velmi slabé pokračování slabého prvního dílu. Jestli je první polovina tohohle pro v nejlepším béčka koukatelná, tak ta druhá už taková není vůbec a jen jsem čekal až tohle utrpení skončí. Osobně si první díl, viděný před 4 lety, vůbec nepamatuju (a že se mi to stalo u velmi málo filmů), tak tady vím, že za rok o tomhle už nebudu vůbec vědět. Není tady vůbec nic zapamatovatelného. ()

Shitonit 

všechny recenze uživatele

Ono někdy bývá lepší, pročíst recenze neboli komentíky a podle toho si udělat vobrázek. Jestli jako jo, nebo ne. No a o tomhle Spjenci to platí dvojnásob. Proč. Proč asi.. V domnění že mě to bude bavit jako Spojenec bez dvojky, jsem se rozhodl a v tento poněkud jinak depresivní večer jsem se do toho zahryz. Do Spojenkyně. A jak jsem se utápěl v tý depce, marně jsem čekal, že mě to sledování někam posune, nebo vysvobodí z tý depky. Po promrdaným času, někde uprostřed závěrečných titulků, jsem si uvědomil závratnou skutečnost. Ačkoli se to navenek jeví vcelku sledovatelně, jedná se ve skutečnosti o tupou sračku, která je přímočaře postavená na vcelku sledovatelné jedničce, vyhoblovaný tvářičce tý přiblblý coury a v neposlední řadě mě patrně mělo zaujmout to náckovský téma. Nestalo se, prokouk jsem to, a tímžtopádem to jebu do ucha a házím to do šuplíku s výrazným  nápisem...sračka. ()

Reklama

mdf 

všechny recenze uživatele

Mám rád filmy,kde vykradou banku a vždycky čekám jak originální budou mít plán,se z banky dostat i s lupem,aby je nechytili.Plán je originální,možná ho už někdo, někdy ,provedl jinde,ale ukradnout nacistické zlato,uložené ve federální bance,to už musíte mít dobrý důvod.Nějak převratný a ani moc akční to není,spíše slabší průměr. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Nakonec ne takovej průser, jak se mohlo podle některých komentů zdát. Hodina filmu mě držela v napětí, jak vlastně z toho všichni vybruslí. A hlavně  hlavní hrdinka, která měla určitý rodinný pohnutky. Tu bohužel po hodině filmu někdo přetáhl k jinýmu natáčení, a její postava zmizela na vedlejší kolej. Podle mě, to ten konec slušně pohnojil. Myslím, že 40% je až až. ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Problém Basseta je ten, že nič vytvoriť nemusel. Čisto sprosto, bez toho aby ho o to niekto žiadal, vykradne a zmyslí si, že bude dobre, aby joint Spikea Leeho dostal pokračovanie. Absurdná myšlienka, bez všetkých predtým zúčastnených, ktorí pochopili, že sa tam jednoducho ukázať nemôžu. V televíznom spracovaní tam tak teda pobehuje nezaujímaví agenti FBI, kráska ako šéfka lupičov, ktorá ničomu nerozumie a ukecaný čierny vyjednávač. Nefunguje samozrejme nič, pretože koniec je odsúvaný neúprosnými kiksami a amatérskym prístupom k emotívnemu vývoju postáv. Inside man mal a má najlepšiu premisu a pohnútku lúpeže. Toto je film sám sebou ponížený do roviny hodnoverne zbytočného pokračovania. (videné 13.04.2021, Markíza archív) ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama