Reklama

Reklama

Spojenec 2

  • USA Inside Man: Most Wanted (více)
Trailer

Obsahy(1)

Budova Federální rezervní banky v New Yorku je neustále plná lidí. Přitahuje zákazníky i zvědavé turisty, který ji obdivují jako historickou památku. Jednoho dne se všichni návštěvníci spolu s personálem ocitnou v pasti, když budovu přepadne ozbrojená skupina a všechny přítomné vezme jako rukojmí. Na scénu přicházejí vyjednávači newyorského policejního sboru i FBI, ale když se blíž seznámí s technikou, zbraněmi, počítači a telefony zločinců, vyjde najevo, že to nejsou obyčejní bankovní lupiči. Přišli ukrást nacistické zlato. Policejní detektiv a vyjednávač Remy Darbonne a agentka FBI dr. Brynn Stewartová vidí jisté podobnosti s nechvalně známou „nacistickou diamantovou loupeží“ z roku 2006, ale jejich spekulace vyvolávají více otázek než odpovědí. Nemilosrdná a mazaná Ariella, která vede bandu bankovních lupičů, nečekaně odhalí svou identitu a ukáže se, že patří mezi nejhledanější zločince země... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

dyfur 

všechny recenze uživatele

....na tomto filme je učebnicovo vidieť čo je film A kategórie  a film B kategórie .....Spojenec z r.2006 mal výborné obsadenie,scenár,nápad,spád....tento tkz Spojenec 2 je presný opak.....júúú nudné,predvídateľné,naivné a ten vyjednavač ten ako imitoval Willa Smitha ,Eddie Murphyho, Martina Lawrence-HO :)   z každého chcel niečo a mal .....hovno?......a hanbil  som za neho celý čas čo bol v obraze.....brrr...neviem či to dám ešte raz :( ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Problém Basseta je ten, že nič vytvoriť nemusel. Čisto sprosto, bez toho aby ho o to niekto žiadal, vykradne a zmyslí si, že bude dobre, aby joint Spikea Leeho dostal pokračovanie. Absurdná myšlienka, bez všetkých predtým zúčastnených, ktorí pochopili, že sa tam jednoducho ukázať nemôžu. V televíznom spracovaní tam tak teda pobehuje nezaujímaví agenti FBI, kráska ako šéfka lupičov, ktorá ničomu nerozumie a ukecaný čierny vyjednávač. Nefunguje samozrejme nič, pretože koniec je odsúvaný neúprosnými kiksami a amatérskym prístupom k emotívnemu vývoju postáv. Inside man mal a má najlepšiu premisu a pohnútku lúpeže. Toto je film sám sebou ponížený do roviny hodnoverne zbytočného pokračovania. (videné 13.04.2021, Markíza archív) ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak tomu říkám sakra slaboučká napodobenina originálu. Volné pokračování je lehce provázáno rodinnými vztahy některých postav z obou filmů, fotkami a na toto téma vedenými dialogy, ale jinak to byla docela nuda. Hromada nelogických kopanců, dementní chování většiny postav, dost často některá rozhodnutí postrádala logiku, ani atmosféra nebyla bůhvíjak dobrá, scénář jakbysmet prostě s kvalitou sešup dolů. Jediné pozitivum – pěkná hlavní záporačka Roxanne McKee a jakžtakž charismatická policajtka Rhea Seehorn. Toť vše. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Nakonec ne takovej průser, jak se mohlo podle některých komentů zdát. Hodina filmu mě držela v napětí, jak vlastně z toho všichni vybruslí. A hlavně  hlavní hrdinka, která měla určitý rodinný pohnutky. Tu bohužel po hodině filmu někdo přetáhl k jinýmu natáčení, a její postava zmizela na vedlejší kolej. Podle mě, to ten konec slušně pohnojil. Myslím, že 40% je až až. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Velmi slabé pokračování slabého prvního dílu. Jestli je první polovina tohohle pro v nejlepším béčka koukatelná, tak ta druhá už taková není vůbec a jen jsem čekal až tohle utrpení skončí. Osobně si první díl, viděný před 4 lety, vůbec nepamatuju (a že se mi to stalo u velmi málo filmů), tak tady vím, že za rok o tomhle už nebudu vůbec vědět. Není tady vůbec nic zapamatovatelného. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • V čase 48:22. keď sa agentka FBI prezlieka, tak je možné vidieť čas na kamere 02:00:49, avšak po pár sekundách filmu je zrazu čas 01:00:26 a potom následne 03:06:22. Keď je agentka pri rukojemníkoch a pýta sa, ako sa majú, tak na jej kamere je vidieť čas 02:00:37, ale keď ten obraz sledujú ostatní agenti FBI, tak je tam zrazu čas 10:36:23. (xun)

Reklama

Reklama