Reklama

Reklama

Vídeňská krev

(seriál)
Drama / Krimi
Velká Británie / Rakousko, (2019–2021), 8 h 58 min (Minutáž: 89–90 min)

Tvůrci:

Steve Thompson

Hrají:

Matthew Beard, Jürgen Maurer, Amelia Bullmore, Jessica De Gouw, Josef Ellers, Simon Hatzl, Conleth Hill, Charlene McKenna, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(6)

Obsahy(1)

Vídeň začátku 20. století. Středisko filozofie, vědy a umění, kde se střet kultur a idejí odehrává ve velkých kavárenských a operních domech města. Max Liebermann je skvělý, mladý anglický student slavného psychoanalytika Sigmunda Freuda. Když se Max setká s Oskarem Rheinhardtem, detektiv inspektorem, který se potýká s podivným případem, souhlasí s tím, že mu při vyšetřování řady neobvyklých a znepokojujících vražd pomůže. Maxovy mimořádné dovednosti vnímání a forenzní vědy – společně s hlubokým porozuměním lidskému chování a deviacím – je vedou k řešení jedněch z nejzáhadnějších a nejsmrtelnějších vídeňských případů. (Viasat)

(více)

Recenze (2)

ac3r 

všechny recenze uživatele

Ani nevím kde začít, šíleně otravná hudba, příběh se táhne jak smrad, nesympaticka dvojice, vraha znáte po půl hodině. Fakt otřesný, zlatá kriminálka Anděl :D ()

Lex.San 

všechny recenze uživatele

Hmm, tak to vypadá, že zase půjdu mimo hlavní proud, když řeknu, že se mi Vídeňská krev líbila. A to hodně. Těším se příští rok na další řadu. Má to vše, co dělá dobrou detektivku detektivkou – výbornou ústřední dvojici, zajímavá kontrastní prostředí, skvělou hudbu a hlavně lidi s jejich osudy a slabostmi. Sice bych se obešel bez toho vztahového tápání mezi Maxem, jeho snoubenkou a slečnou Lydgateovou, ale naštěstí to nikdy nebylo alfou/omegou příběhu, tak jsem to skousnul a můžu tak dát slušné 4* (8/10) ()

Reklama

Galerie (178)

Reklama

Reklama