Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

crola

Jedinečně ukázané všechny "hříchy" a nedostatky světa. V tomto seriálu nijak neuráží ani vulgarismy a dost často se objevující až nechutnosti. Člověk se zasměje a je i přinucen k zamyšlení. ()

2sistem

Seriál mě oslovil díky vulgárnímu obsahu a narážek na celebrity a politické dění ve světě. Jejich pohled na svět a vtip mě prostě baví a bavit bude :-) ()

moriarty

První tři, čtyři sezóny byly originální, neskutečně vtipný a svým způsobem punkový, teď už je ale seriál obětí velkého počtu dílů a teď u šestnácté série je to už stále trochu o tom samém. Ale není to špatná sonda do americkýho myšlení, protože tvůrci stále kritizují nejnovější trendy ve společnosti. A Cartman je dokonalej bídák i po šestnácti letech. ()

mmajjkii

Pamatuju, že jako malý kluk jsem to chtěl strašně vidět (asi všichni tuší proč), ale žádná sláva, a víc než 4*, IMDb 7/10 dát nemůžu a přemýšlím, jestli i to není moc. ()

Hautamaeki

Tenhle seriál jsem si oblíbil,protože se naváží snad do každého.Mám rád,když si někdo dělá srandu sám ze sebe.I když je to tak extrémním způsobem.Nejradši mám větu "Dneska jsem se něco naučill". ()

pegtr

Jeden z nejlepších animovaných seriálů všech dob.Dělá to především neskutečná moralita seriálu a poučení které dává.V tomto ho podle mě nedokázal žádný animovaný seriál napodobit.Bohužel většina lidí jeho moralitu přehlíží viz.různé iniciativy a hnutí které proti němu vzniky.Seriál skvěle kritizuje i současná témata ve světě jako například nedávný dílo s názvem "Ebola bez glutamátu".Jsem rád že tento seriál se začal opět vysílat v Česku včetně nejnovějších sérií které jsou úplně jiné než ty první a také jsem rád že už zde nevyvolává takovou řadu zbytečné kritiky. ()

mine.slayer

Já miluju Cartmana to je prostě Boss ať si říká kdo chce co chce "seru na Vás du domu!!". Na South Parku je nejlépe vidět že kouřeni marihuany nemusí být vždy ke škodě (poklona autorům). ()

Sexton

I když je tento serial sprostý, tak to nejsou jenom zbytečné plytké vulgarismy, ale vždycky to velice vtipně zapadá do kontextu malého likvidače hipíkůůůů(Mr. Cartman). Tento seriál se opravdu musí sledovat jedině v originálním znění! "Screw you guys i'm going home" ()

Slezi

“Say “hi” to Sexual Harassment Panda!” ano, ano. Tak to je přesně ono. Šílený, beroucí si na paškál současné trendy a mnohdy až moc trefný. Nenechte se od tohoto seriálu odradit prvními sériemi (díky kterým si south park všichni stotožňujou pouze s vulgární mluvou a vůbec netuší, že South Park má 16 sérií), protože když se přes ně dostanete, budete nejen pobaveni, ale taky mnohdy poučeni. Oblíbené díly: s12e06 Over Logging; s10e08 Make Love, Not Warcraft; S09e05 The Losing Edge. Oblíbená postava: Randy ()

Fenk

Všechny postavy a události jsou skutečné. V pořadu padají slušná slova, takže by se na něj měl každý dívat. Ááno?! ()

ScoRPy

Ty zasranej žide! - Eriku, tys řekl sprosté slovo! - Žid? :D Nejvtipnější momenty, nezapomenutelné (nadčasové epizody), South Park si nebere žádné servítky (není "omezenej" jako Simpsonovi). - Lovit střízlivej, je jako ... rybařit střízlivej. - Pozor synku nestřílej po Stanovi to je nebezpečný. Mohl bys rozlejt pivo. ! ()

seveneez

Hlášky z tohoto seriálu oběhli snad už celý svět , a člověk může jen hltat každou sérii s úsměvem. Pravda některé díly (není jich zas tak moc) mohou být pro některé osoby trošku nechutné a až příliš sprosté. Ale pro člověka kterému nevadí tyto sprosté slova , nechutnosti a doslova si vnich libuje tak jako mě, je tento seriál pravej ořechovej :) ()

maco19

Stanley, Kyle, Eric a Kenny - fantastická štvorka ktorá sa nikdy nenudí a zakaždým niečo vyvedie. E. Cartmen je poriadny hajzel ale bez neho by to nebolo proste ono. Tie jeho hlášky „Můžete být celý dny venku a házet si míčem nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho.“ no proste super. A navyše v každej časti na konci sa naučíte niečo nové..... Nové časti sa mi zdajú o dosť slabšie ako tie staršie ale south park si zatiaľ drží svoje postavenie. ()

stLukaz

Normální člověk by řekl: "Ty vole, to je kravina." já říkám: "ty vole, to je fakt kravina." O tom to je, ne? ()

134jan134

Asi do 15. série bezkonkurenčně vtipný a ztřeštěný seriál. Poslední série pořád dokáží být vtipné, ale už není tak dokonale debilní a o to více se zaměřují a poukazují na aktuální společenské problémy (dosti trefně). Samozřejmě jsou i zde slabší díly, ale je jich díkybohu žalostně málo. Je asi všeobecně známo že to není na míru šité pro puritány, ostatním kterým nevadí pár sprostých slov se to buď bude navýsost líbit a zamilují si to, nebo to po pár dílech vypnou jako blbost. Já patřím k té první skupině ;-) Originální i CZ dabing super, každý má něco do sebe. „Hej sudí! Vždyť ho faulovali! Aspoň ho seškrábněte ze hřiště!“ ()

Evandro

Pro mě naprosto geniální seriál, jehož humor mi 100% sedí. Jen nemusím díly, kde moc nejsou hlavní hrdinové, např. díl s blechama nebo co to bylo. Ve spoustě názorů se shoduji s Cartmanem, nicméně občas si i já říkám, že něco je moc i na něho :-D Nicméně moje nejoblíbenější postava je Butters, ta jeho naivita je strašně roztomilá a každý díl s Buttersem v hlavní roli je skvělý. Navíc musím ocenit i český dabing, ten se fakt povedl. Dlouho jsem považoval za nejlepší animovaný seriál Simpsonovi, ale po shlédnutí několika dílů South parku je pro mě právě SP ten nej. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi